Top nova putovanja
Sva putovanja ›Sobe: Hotel nudi 39 moderno uređenih soba koje uključuju klima-uređaj, vlastitu kupaonicu, minibar, radni stol, TV ravnog ekrana i besplatan Wi-Fi. Neke sobe imaju i balkon s pogledom na more. Gosti mogu uživati i na panoramskoj sunčanoj terasi na krovu hotela koja pruža prekrasan pogled na obalu i grad.
Kupon vrijedi za 1 osobu u organizaciji Alpha Kayaking Croatia. Kupon vrijedi isključivo do 27.09.2026.
Prijevoz iz Zagreba, uključena oprema i profesionalni vodič, termini do 27.09.
Apartmani Mateo nude mogućnost boravka u 4 različita apartmana: Plavi apartman, Zeleni apartman, Bijeli apartman i Crveni apartman. Svi apartmani su opremljeni klima uređajima, a dostupan je i besplatni Wi-Fi.Plavi apartman je najprostraniji, površine 70 m2 (uključujući terasu). Ima 1 spavaću sobu s bračnim krevetom i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje. Plavi apartman je najbolji izbor za 2 odrasle osobe i 2 djece, ali je pogodan i za 4 odrasle osobe. Apartman također ima kuhinju koja je u potpunosti opremljena svim potrebnim aparatima i priborom za jelo za ugodan boravak. U cijenu je uključena i posteljina. Pomoćni ležaj je moguć uz nadoplatu.
Deluxe soba: Soba veličine 25 m² nudi udobnost bračnog kreveta ili dva odvojena kreveta, mini bar, klima-uređaj i LED televizor. Na raspolaganju je 24/7 posluživanje u sobu, a kupaonica je opremljena sušilom za kosu, kadom ili tušem te toaletnim priborom.
Prostrana dvokrevetna standard soba površine 45 m² pruža udoban boravak za najviše dvije osobe. Opremljena je bračnim krevetom ili s dva odvojena kreveta te uključuje klima-uređaj, minibar, aparat za kavu i čaj, sef, TV ravnog ekrana i besplatan Wi-Fi. Gostima je na raspolaganju i privatna kupaonica s tušem ili kadom, sušilo za kosu te radni prostor. Neke sobe imaju pogled na grad, što dodatno doprinosi ugodnom boravku.
Kupon vrijedi svakim danom, izuzev subote, do 14.08.2026.
Kupon vrijedi za 2 osobe i dijete do 5,99 godina u krevetu s roditeljima GRATIS, do 31.08.2026., isključivo za boravke od petka do nedjelje
PRIJAVI SE ZA NEWSLETTER I ZGRABI DODATNIH 10% POPUSTA! (kod STUBAKI). Djeca do 5 godina GRATIS! Prije kupnje izabrati opciju preko tjedna ili preko vikenda sa 2 masaže u trajanju od 25 min ili 55 min. Kupon vrijedi do 01.09.2026.
Svaka soba je opremljena modernom kupaonicom s tušem i besplatnim toaletnim priborom, te su gostima na raspolaganju ručnici i posteljina kako bi vaš boravak bio što udobniji.
Kupon vrijedi za 1 ili 2 odrasle osobe + 2 djece do 15 godina ovisno o kupljenoj opciji. Kupon vrijedi do 30.09.2026.
S3BP Superior dvokrevetna soba s balkonom, park strana, 18m2: klima-uređaj, kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Sve ponude
Dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, morska strana, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupaonica s tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, sušilo za kosu, sef.
Dvokrevetna soba klimatizirana je i ima površinu od 22–26 m². Sobe imaju istočnu ili zapadnu orijentaciju, s bračnim krevetom ili dva odvojena kreveta. Na zahtjev se može smjestiti dječji krevetić. Većina soba ima terasu ili balkon s vrtnom garniturom. Soba sadrži LED TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, kupaonicu s tušem i sušilom za kosu te hladnjak.
Osam individualno uređenih soba osigurava udobnost gostiju. Svaka soba je opremljena sa dva ležaja, klimatizirana je i ima svoju kupaonicu.
Apartmani (veličine 30 m²) imaju balkon s prekrasnim pogledom na more i potpuno su opremljeni za vašu maksimalnu udobnost – uključuju klima-uređaj, TV ravnog zaslona, vlastitu kupaonicu s tušem i WC-om, toaletne potrepštine, sušilo za kosu te aparat za kavu i čaj.
Royal soba s bračnim krevetom, 24–26 m², klimatizirana, s pogledom na dvorac Nádasdy i arboretum Sárvár. U sobi su besplatno dostupni mineralna voda, četiri vrste čaja od vlakana i kućni ogrtač. Soba ima bračni krevet (180 × 200 cm).
Za mnoge je depilacija postala pitanje osobne higijene, a ne samo estetike!
Smještaj: Hotel raspolaže s 19 smještajnih jedinica, od toga dva luksuzna apartmana i 17 soba opremljenih najsuvremenijom tehnologijom gdje gosti na raspolaganju imaju Internet, TV, sef, mogućnost podešavanja temperature i mini bar. Superior soba: twin krevet, mini bar, sef, smart TV, telefon, klima-uređaj, sušilo za kosu, toaletne potrepštine, garderoba, ručnici, radni prostor, tuš.
Zamijenite gradsku buku šumom valova u elegantnoj Villi Schubert, smještenoj na samom Lungomareu. Kupon vrijedi za 2 osobe, od 01.07. - 31.07.2026.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim krevetom i balkonom: Ugodne dvokrevetne sobe s dva odvojena kreveta i jednim pomoćnim krevetom (kauč na razvlačenje). Sobe imaju terasu s prostorom za sjedenje i pogledom na zeleni atrij ili unutrašnjost.
Predviđeni raspored plovidbe:Okupljanje putnika: 7:00 sati na glavnom molu Pirana (odlazak svake subote)Polazak iz Pirana: 8:00 satiDolazak u Veneciju: 11:00 satiPolazak iz Venecije: 17:00 satiDolazak u Piran: 20:00 sati
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Sobe u hotelu A&O Frankfurt Galluswarte uređene su u suvremenom stilu. Sve sobe imaju vlastitu kupaonicu s tušem, kozmetičkim priborom i sušilom za kosu. Na raspolaganju je i oprema za roštilj. U predvorju i baru možete uživati u satelitskoj TV, koja emitira razne sportske kanale, zabaviti se u prostoru za druženje ili se opustiti uz dobru knjigu i knjižnici.
Smještaj: Hotel raspolaže sa 27 suvremeno opremljenih i klimatiziranih jednokrevetnih i dvokrevetnih soba s balkonom. Svaka soba ima kupaonicu s WC i tuš kabinom, sušilo za kosu, klima uređaj, telefon, besplatan Wi-Fi. Čitav objekt je pod video nadzorom.
Ukusno i elegantno namještene, sobe slave more s velikim prozorima ili balkonima s pogledom na plažu i luku uz kanal. Svi potrebni sadržaji osiguravaju vašu svakodnevnu udobnost. Svaka soba je dizajnirana kako bi ponudila svjetlost, mir i vizualni užitak Jadrana. Sobe su idealne za parove, obitelji ili putnike koji traže mir i stil. Usluge: klima uređaj, bežična mreža, televizija, telefon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, električne rolete.
Dvokrevetna soba s balkonom - Soba veličine 22 m² pruža udoban smještaj za opušten odmor. Elegantno i skladno uređena soba ima balkon s prekrasnim pogledom na more, idealan za uživanje u mirnim trenucima tijekom boravka.Soba je klimatizirana i ima vlastitu kupaonicu s toaletom. Opremljena je satelitskom televizijom, telefonom s direktnom linijom, sefom i hladnjakom. Gostima su na raspolaganju sušilo za kosu, besplatan WiFi, parking i mogućnost boravka s kućnim ljubimcima. Dostupne su i usluge posluge u sobu i pranja rublja, a soba je pogodna za obitelji.
Sobe: Dostupne su moderne sobe s vlastitim kupaonicama s kadom/tušem i WC-om. Sobe su također opremljene televizorima ravnog ekrana, gelom za tuširanje/šamponom i sapunom za ruke. Osjećajte se kao kod kuće!
Economy soba: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Kupon vrijedi od 01.06. do 30.06.2026. Kupon vrijedi za 2 ili 4 osobe i jedno dijete do 10 godina.
Smještaj: Sve jedinice uključuju potpuno opremljenu kuhinju sa stolom za blagovanje, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima te vlastitu kupaonicu s tušem, besplatnim kozmetičkim priborom i sušilom za kosu. Također sadrže hladnjak, mikrovalnu pećnicu i ploču za kuhanje, kao i aparat za kavu i električno kuhalo.
Standard dvokrevetna soba ima jedan francuski ležaj, LCD TV, klimu, mini hladnjak, u kupaonici je tuš ili kada.
Standard soba uključuje sjedeću garnituru, radni kutak i vlastitu kupaonicu s kadom. Sobe uključuju telefon, satelitsku televiziju, sef, minibar, ogrtač, papuče i besplatan toaletni pribor.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Sobe: Svaka od soba udobno je opremljena i klimatizirana i ima svoju kupaonicu s kadom i sušilo za kosu, minibar, sef, grijanje i terasu ili balkon. Apartmani također imaju odvojenu spavaću sobu. Tehničke značajke u svim smještajnim jedinicama uključuju telefon, radio, satelitsku/kabelsku TV i izravnu internetsku vezu.
Soba: Hotel raspolaže s dvadeset superior soba koje su opremljene kupaonicom s tušem ili kadom, blagovaonom, kabelskom LCD TV-om, sefom i besplatnim WI-FI internetom. Neke sobe imaju kauč koji se može pretvoriti u dodatni ležaj za 1 odraslu osobu ili 2 djece. Većina soba ima udoban i prostran balkon.
Sobe: Sve hotelske sobe predstavljaju moderan dizajn i udobnost. Sadržaji soba: klima uređaj, zvučno izolirani prozori, telefon, LCD TV, mini bar, vlastita kupaonica s tušem, sušilo za kosu.
Sobe: Sve sobe su moderne, prostrane i klimatizirane, s prekrasnim pogledom na more. Opremljene su satelitskim LCD TV-om, sefom, mini hladnjakom (na zahtjev), telefonom, tušem i sušilom za kosu. Dostupne su dizalom.
Sobe u hotelu Diplomatic nude pogled na more, svijetle su i udobne. Idealan izbor za one koji traže prostrane, dobro opremljene sobe, pogodne za dulje i kraće boravke, s obitelji ili u paru! Gosti cijene sobe u hotelu zbog njihove opremljenosti, udobnih i prostranih kupaonica te velikih balkona. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizor, telefon, sušilo za kosu, električne rolete.
Sobe u hotelu Metropolitan su svijetle i udobne, idealne za opuštanje. Sve su nedavno renovirane, bez tepiha, sa zavjesama, presvlakama i detaljima namještaja koji se razlikuju od kata do kata. Sve sobe imaju privatni balkon i sve pogodnosti koje biste očekivali. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizor, telefon, kupaonica s tušem i sušilom za kosu, minibar.
Smještaj: Hotel raspolaže sa 27 suvremeno opremljenih i klimatiziranih jednokrevetnih i dvokrevetnih soba s balkonom. Svaka soba ima kupaonicu s WC i tuš kabinom, sušilo za kosu, klima uređaj, telefon, besplatan Wi-Fi. Čitav objekt je pod video nadzorom.
Sobe: Moderne, dobro opremljene sobe pružaju ugodan boravak i opuštanje nakon dana istraživanja grada.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Oleander Comfort (64-66 m2): kapacitet za 6 osoba: U svakoj kući su dva apartmana s vlastitim ulazom koji se nalaze na katu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica s bračnim krevetom, jedna spavaonica s odvojenim krevetima), kupaonicu i 2 balkona.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Sobe: Moderne sobe su svijetle, funkcionalne i ugodno namještene – idealne za opuštanje nakon dugog dana u gradu.
Dvokrevetna Standard soba uključuje besplatne toaletne potrepštine, ogrtače i vlastitu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu. Prostrana soba s bračnim krevetom uključuje klima-uređaj, zvučno izolirane zidove, minibar, ormar i TV ravnog ekrana sa satelitskim programima.
Standard soba uključuje sjedeću garnituru, radni kutak i vlastitu kupaonicu s kadom. Sobe uključuju telefon, satelitsku televiziju, sef, minibar, ogrtač, papuče i besplatan toaletni pribor.
Grand Prix Spain 2026 – trodnevni F1 spektakl u Madridu!Doživite vrhunac motošportskog događanja na potpuno novoj stazi MADRING u Madridu, koja će 2026. godine prvi put ugostiti legendarni Formula 1 Spanish Grand Prix!S trodnevnom ulaznicom uhvatit ćete sve najvažnije trenutke:Petak – slobodni treninzi i prvi zvukovi snažnih motora,Subota – napeto kvalifikacijsko natjecanje,Nedjelja – veliko finale: utrka koja će Madrid ispuniti adrenalinom.Čeka vas vrhunska atmosfera uz stazu, nevjerojatne brzine, spektakularna pretjecanja i energija koju može pružiti samo Formula 1.Nakon dana provedenog na stazi, Madrid vas oduševljava i izvan nje – tapas barovi, sangria, živahne ulice i grad koji nikada ne spava.Doživite jednu od naj iščekivanijih F1 utrka sezone i prvi službeni Grand Prix na novoj madridskoj stazi!Ne propustite adrenalin koji može pružiti samo Formula 1 u srcu Španjolske.
Sve sobe su klimatizirane i imaju TV, mini hladnjak i besplatan Wi‑Fi.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Hotel Slatina Superior nije samo mjesto za noćenje – to je destinacija kojoj ćete se uvijek rado vraćati! Kupon vrijedi za 2 osobe. Kupon vrijedi do 02.08.2026.
Sobe u hostelu opremljene su TV-om ravnog ekrana. Vlastita kupaonica opremljena je tušem.
Economy soba s francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupaonicu s tuš kabinom.
Dvokrevetna Standard soba uključuje besplatne toaletne potrepštine, ogrtače i vlastitu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu. Prostrana soba s bračnim krevetom uključuje klima-uređaj, zvučno izolirane zidove, minibar, ormar i TV ravnog ekrana sa satelitskim programima.
Hotel gostima nudi klimatizirane sobe sa radnim stolom, grijačem vode, minibarom, sefom, TV-om ravnog ekrana, balkonom i vlastitom kupaonicom s tušem. Sve sobe u hotelu Kadmo by Aycon uključuju posteljinu i ručnike.
Standard Manor house soba: Za autentičan doživljaj dvorca, ova udobna (25 m2) standard soba dočarava talijanski namještaj i zavjese. Sobe su klimatizirane, imaju kupaonicu s ogrtačem i sušilom za kosu, mini bar, sef, WIFI i TV. Sve sobe imaju prekrasan pogled na park.
APARTMAN 3+2 (55 m2): Opustite se u apartmanu od 55 m² koji se sastoji od dviju spavaćih soba opremljenih bračnim i krevetom na kat, odnosno krevetom za jednu osobu, te sofom na razvlačenje. Apartman također ima potpuno opremljenu kuhinju i dva balkona. Prima pet gostiju, a zbog blizine plaža i sadržaja idealan je za obitelji.
Dvokrevetna soba s balkonom i pogledom na more (17 m²) ugodna je i svijetla soba s dva odvojena kreveta. Soba je klimatizirana i opremljena ormarom te balkonom s prekrasnim pogledom na more, idealnim za opuštanje. Gostima je na raspolaganju privatna kupaonica s tušem.Apartman (18 m²) funkcionalno je uređen i pogodan za ugodan boravak. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe i privatne kupaonice s tušem i besplatnim toaletnim potrepštinama. Apartman je klimatiziran te uključuje prostor za sjedenje s TV-om ravnog ekrana, blagovaonicu, ormar, kauč i grijanje. U kupaonici su dostupni ručnici, toaletni papir i osnovna kozmetika.
Dvokrevetna soba pruža udoban i moderan smještaj za dvije osobe u elegantno uređenom ambijentu. Opremljena je bračnim krevetom (ili s dva odvojena kreveta), klimom, TV-om i besplatnim Wi-Fi internetom. Gostima je na raspolaganju vlastita kupaonica s osnovnim sadržajima, a ugodan dizajn i funkcionalna oprema osiguravaju opušten boravak u samom centru grada.
Economy soba: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Sobe: Hotel raspolaže s 254 potpuno klimatizirane sobe i suitea s modernim namještajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom TV-om, mini hladnjakom, aparatom za kavu/čaj i radnim prostorom. Neke sobe nude prekrasan pogled na Prag.
Dvokrevetna soba: Sobe nude svu udobnost hotela s četiri zvjezdice, a pritom su u njima korišteni prirodni materijali koji ioniziraju zrak i ne utječu na okoliš. Namještaj je izrađen od masivnog drva i obrađen prirodnim materijalima (uljen i voskan), podovi su masivni i voskani, posebni prekidači sprječavaju elektrosmog, a zidovi su obojeni bio bojama bez štetnih primjesa. Posteljina i ostale tkanine izrađene su od prirodnih materijala.
Smještaj: Sve jedinice imaju terasu s pogledom na planine, TV ravnog ekrana s kabelskim programima, dobro opremljenu kuhinju te vlastitu kupaonicu s tušem, besplatnim kozmetičkim priborom i sušilom za kosu. Na raspolaganju su i hladnjak, ploča za kuhanje i kuhalo za vodu.
Superior apartman: idealni su za smještaj obitelji i parova. S moderno opremljenim dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kuhinjom s blagovaonicom, kupaonicom i francuskim balkonom omogućit će Vam komfor kakav se rijetko sreće. Svaki Superior apartman pažljivo je namješten da svakom gostu pruži osjećaj topline i udobnosti. Apartmani posjeduju LCD TV, DVD, kablovsku TV, sušilo za kosu i sef.
Royal soba s bračnim krevetom, 24–26 m², klimatizirana, s pogledom na dvorac Nádasdy i arboretum Sárvár. U sobi su besplatno dostupni mineralna voda, četiri vrste čaja od vlakana i kućni ogrtač. Soba ima bračni krevet (180 × 200 cm).
Mobilne kućice ispunjava ugodna atmosfera lagodnog suživota s prirodom. Opremljene su svim sadržajima potrebnim za bezbrižan odmor na otvorenom, a komforu dodatno pridonose i dvije kupaonice. Natkrivena drvena terasa pruža hladovinu tijekom cijelog dana, pa se na njoj može sjediti ili ležati u bilo koje doba. Svaka kućica ima i grill, neizostavan ljetni rekvizit.
Soba "Room 2+1": balkon/pogled na park, odvojeni/spojeni krevet, dodatni ležaj, max. 3 osobe, kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje.
Sobe: Sve sobe u hotelu su prostrane i opremljene u skladu s najvišim standardima boravka. Gostima je na raspolaganju 38 dvokrevetnih i 12 jednokrevetnih soba, od kojih 30 ima mogućnost dodatnog ležaja. Na raspolaganju su i 2 junior i 2 senior apartmana. Suvremeno opremljene sobe nude sve što je potrebno za ugodan boravak i opuštanje. Namještaj je izrađen od ekološki prihvatljivih materijala, što osigurava kvalitetno i ugodno iskustvo boravka.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Sobe su klimatizirane, opremljene parketom, LCD televizorom, mini barom i aparatom za pripremu kave/čaja; kupaonice nude tuš ili kadu.
Sobe i smještaj: Hotel nudi razne tipove soba – od povoljnih zajedničkih soba do privatnih hotelskih soba s vlastitom kupaonicom. Sve sobe su moderne, čiste i udobne, uključujući posteljinu i ručnike. Brzi Wi-Fi dostupan je u cijeloj zgradi, a moguća je i kasna odjava (late check-out). Kućni ljubimci su također dobrodošli.
Dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, morska strana, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupaonica s tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, sušilo za kosu, sef.
Opremljenost Superior soba: 21 m2 – kupaonica (tuš ili kada), WC, LCD TV, radio, telefon, mini bar, sef, ogrtač za kupanje, klima, besplatan Wi-Fi, većina soba s balkonom te sobe s povezanim vratima.
Sobe u hotelu Royal Inn imaju prekrasan balkon s pogledom na more te su jednostavne i udobne. Možda se ne mogu pohvaliti velikim sobama, ali mogu jamčiti da ćete svoju sobu uvijek pronaći čistom i urednom, spremnom za život na plaži koji ćete doživjeti na svom odmoru. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizija, telefon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, električne rolete.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Predviđeni raspored plovidbe:Okupljanje putnika: 7:00 sati na glavnom molu Pirana (odlazak svake subote)Polazak iz Pirana: 8:00 satiDolazak u Veneciju: 11:00 satiPolazak iz Venecije: 17:00 satiDolazak u Piran: 20:00 sati
Kupon vrijedi za 2 osobe i može se iskoristiti od 22.05. - 22.06.2026.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatna kupaonica
Sobe: Svaka od soba udobno je opremljena i klimatizirana i ima svoju kupaonicu s kadom i sušilo za kosu, minibar, sef, grijanje i terasu ili balkon. Apartmani također imaju odvojenu spavaću sobu. Tehničke značajke u svim smještajnim jedinicama uključuju telefon, radio, satelitsku/kabelsku TV i izravnu internetsku vezu.
Kupon vrijedi za 1 osobu i može se iskoristiti do 30.07.2026.
Apartman Duplex ima jedan francuski ležaj i 2 single ležaja, TV, klimu, mini hladnjak, u kupaonici je tuš ili kada.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Sve sobe dobro su opremljene za ugodan boravak - balkon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, TV s međunarodnim popisom kanala, bojler i mini bar, kao i brzi Wi-Fi.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Oleander Comfort (64-66 m2): kapacitet za 6 osoba: U svakoj kući su dva apartmana s vlastitim ulazom koji se nalaze na katu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica s bračnim krevetom, jedna spavaonica s odvojenim krevetima), kupaonicu i 2 balkona.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Sve sobe u hotelu nude udoban i moderno opremljen smještaj s besplatnim Wi-Fi-jem, klima-uređajem te LCD televizorom. Gostima su na raspolaganju i mini bar, sef te vlastita kupaonica s toaletnim priborom i sušilom za kosu.
Family room (Obiteljska soba)Ove prostrane i udobno opremljene sobe nalaze se na morskoj strani hotela. Sobe raspolažu s balkonom sa sjedećom garniturom te pružaju udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju sofu, kupaonicu s tušem, sef, minibar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.
Standard Manor house soba: Za autentičan doživljaj dvorca, ova udobna (25 m2) standard soba dočarava talijanski namještaj i zavjese. Sobe su klimatizirane, imaju kupaonicu s ogrtačem i sušilom za kosu, mini bar, sef, WIFI i TV. Sve sobe imaju prekrasan pogled na park.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
