Top nova putovanja
Sva putovanja ›Udobna dvokrevetna soba veličine 25 m² opremljena je bračnim krevetom ili s dva odvojena kreveta te privatnim balkonom s pogledom na more. Gostima su na raspolaganju klima-uređaj, LCD TV sa satelitskim programima, minibar, hladnjak, besplatan Wi-Fi, telefon i radni stol. Privatna kupaonica uključuje kadu ili tuš, sušilo za kosu te besplatan toaletni pribor.
Superior dvokrevetna soba s balkonom: strana park, odvojeni kreveti/bračni krevet, mogućnost pomoćnog ležaja, kupaonica s kadom, hlađenje/grijanje. Dodatno: klima uređaj, vlastita kupaonica i wc, sušilo za kosu, mini bar, grijač za vodu, sef u sobi, SAT TV, izravna telefonska linija, internet priključak, Wi-Fi, hotelska kozmetika, dozvoljeni kućni ljubimci.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, dodatni ležaj S3BP (23 m2)➜Superior suite s balkonom, morska strana (HA2M) 47m2
+ korištenje teretane, korištenje do 31.07.
Prepustite se svoj ljepoti boravka u kampu, okruženi mediteranskim biljem i borovom šumom. Luksuzno uređene i moderno opremljene, mobilne kućice Prestige Family posebne su po svoje tri sobe – jednom s bračnim krevetom i druge dvije s dva odvojena kreveta. Osim s tri spavaće sobe, ove mobilne kućice raspolažu s dvije kupaonice, dnevnim boravkom povezanim s kuhinjom u kojoj ćete pronaći sve potrebne kuhinjske aparate za bezbrižno uživanje u pripremi omiljenih jela. Zbog svoje velike staklene stijene, unutrašnjost ovih mobilnih kućica povezana je s prostranom i natkrivenom terasom, koja postaje centralni prostor za druženje i dnevni boravak tijekom odmora!
Dvokrevetna Superior soba s balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba s balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled more – S2BS
Dvokrevetna Superior soba s balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba s balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled more – S2BS
Kupon vrijedi za 1 osobu i može se iskoristiti do 30.08.2026.
Dvokrevetna soba – strana more: soba okrenuta prema moru. Opremljena je klima-uređajem (hlađenje/grijanje), SAT TV-om, telefonom, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom, mini-barom i radnim stolom. Ima privatnu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, a neke sobe imaju tuš s masažerom. Na upit je moguća soba s balkonom, spojene sobe ili dodatna ležaja.
EXTRA pogodnosti - besplatan parking i besplatan Wi-Fi, a posteljina i ručnici uključeni u cijenu! Kupon vrijedi za 2 ili 4 osobe, od 03.07. - 15.07.2026.
Apartmani su udobno i moderno opremljeni te osiguravaju ugodan boravak u neposrednoj blizini mora. Sve sobe uključuju besplatan Wi-Fi i satelitsku televiziju, što omogućuje udobnost i povezanost i tijekom odmora. Prostori su osmišljeni tako da nude funkcionalnost i jednostavnost, prikladno za kraći ili duži boravak. Zahvaljujući odličnoj lokaciji, plaža (oko 20 m), centar Selca (oko 50 m) i bazen s morskom vodom (oko 50 m) nalaze se na svega nekoliko koraka, što gostima omogućuje potpuno opušten odmor bez potrebe za automobilom.
Classic soba s balkonom, morska strana: Soba je veličine oko 14 m2 i ima predsoblje, spavaću sobu s dva odvojena kreveta, kupaonicu s tuš kabinom i balkon. Idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe.
Mozirska kuća nudi udoban smještaj u moderno obnovljenom planinskom ambijentu. Gostima je na raspolaganju ukupno 42 ležaja u različitim tipovima smještaja. Možete birati između dva apartmana za 2 osobe s vlastitom kupaonicom (WC i tuš), dvije trokrevetne sobe, dvije četverokrevetne sobe te dvije zajedničke sobe s 12 ležaja i zajedničkom kupaonicom.
Sve ponude
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard obiteljska soba, morska strana (32 m2): 4 ležaja (jednokrevetni/ bračni krevet + pomoćni ležaj na izvlačenje), 1 kupaonica, balkon na morskoj strani, klima uređaj, TV. Na samo 50 metara od mora, u okruženju mirisne borove šume, uživajte u čarima prirode i šumu valova u Standard obiteljskoj sobi s balkonom na morskoj strani. Idealna je za obitelj s više djece ili dvije manje obitelji. Osmišljena za udobnost i privatnost, pruža savršen prostor za zajednički odmor uz blizinu prirode i plaže.
Sobe su dizajnirane s velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je s prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupaonici s tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i ogrtač.
Dvokrevetne sobe u hotelu Boni su prostrane, udobne sobe, opremljene ekskluzivnim namještajem. Sve sobe imaju terasu/balkon, bračni krevet, mogućnost dodatnog kreveta, veličina bračnog kreveta je 180*200 cm. Sobe su opremljene vlastitom kupaonicom s tušem, radnim stolom, mini barom, sefom i LCD TV-om. Sobe imaju pogled na travnjak hotela ili na bazen u uređenom dvorištu okruženom sunčanom terasom.
Superior apartmana Bolfenk s terasom ili balkonom i kaminom, za do 4 osobe. Apartman se sastoji od spavaće sobe s dva osnovna ležaja i dodatnim izvlačnim ležajem, dnevnog boravka sa sjedećom garniturom (dodatni ležaj) i kaminom, potpuno opremljene kuhinje te kupaonice. Gostima je na raspolaganju i karta Energetske staze Bolfenk sa sedam energetskih točaka, čiji se ulaz nalazi u neposrednoj blizini hotela Bolfenk.
Deluxe dvokrevetna soba s pogledom na park: prostrane, komforne i praktične. Idealne za tročlane obitelji, prijatelje ili parove. Deluxe dvokrevetne sobe su s prelijepim pogledom na park, a na raspolaganju su Vam i balkoni. Opremljene su s francuskim ležajem. Svaka soba također posjeduje radni prostor, plazma televizor, mini bar i kupaonicu. U ovisnosti o vašim željama, na raspolaganju je i dječji krevetić ili pomoćni ležaj.
Sve sobe dobro su opremljene za ugodan boravak - balkon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, TV s međunarodnim popisom kanala, bojler i mini bar, kao i brzi Wi-Fi.
Standard soba (18–33 m²) klasično je uređena, klimatizirana, s predsobljem, tušem ili kadom, sušilom za kosu, WC-om, kućnim ogrtačem, balkonom (na drugom katu), LCD TV-om, sefom i hladnjakom. Prikladna je i za obitelji.
https://youtu.be/dXyFceUdVnI✔ Više od odmora ✔ doživljaj vrijedan pamćenja ✔ mjesto kome ćete se vraćati!Na osunčanoj visoravni, nedaleko od tržnog centra, jezera, tržnice i ski terena, nalazi se Vila Borova – Wellness & Spa Resort, moderan kompleks objekata apartmanskog tipa, spreman da ugosti i najzahtjevnije. Udaljen je od centra tek koliko traje jedna ugodna šetnja. Vila Borova je brend koji postoji duže od dva desetljeća. Vodi ga profesionalni menadžment s ogromnim iskustvom. Brend se razvijao od jedne vile za izdavanje do čitavog hotelskog kompleksa koji se sastoji od tri izgrađena apart-hotela i jednog u fazi izgradnje. Objekti su izgrađeni od vrhunskih materijala. Eksluzivni apartmani Vila Borova – Wellness & Spa Resort smješteni u srcu Zlatibora, posjeduju sve osobine i imidž luksuznog objekta. Atmosfera ekskluzivnosti i kvalitete prožima cijeli kompleks, izgled i sadržaj izazivaju pozitivne reakcije i kod najsofisticiranijih posjetioca. Bilo da ste na odmoru, poslovnom putu ili samo u prolazu pružit će vam savršen odmor.Superior apartman: idealni su za smještaj obitelji i parova. S moderno opremljenim dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kuhinjom s blagovaonicom, kupaonicom i francuskim balkonom omogućit će Vam komfor kakav se rijetko sreće. Svaki Superior apartman pažljivo je namješten da svakom gostu pruži osjećaj topline i udobnosti. Apartmani posjeduju LCD TV, DVD, kablovsku TV, sušilo za kosu i sef.Wellness, spa i bazen: Doživite potpuno opuštanje, relaksirajte se i oslobodite stresa. Bilo da se radi o plivanju u bazenu, opuštanju u sauni ili uživanju u masaži, ovdje ćete pronaći sve što je potrebno za potpuno zadovoljstvo i revitalizaciju tijela i duha.Gastronomski i obiteljski doživljaj u srcu prirode: Restoran Gorski Family Concept predstavlja savršeno mjesto gdje se okusi prirode, obiteljska toplina i moderan koncept ugostiteljstva spajaju u harmoničnu cjelinu. Inspiriran planinom, svježinom i skladom prirodnih ciklusa, restoran nudi jedinstveno iskustvo – spoj tradicionalnih recepata i suvremenih kulinarskih tehnika. Njihova filozofija temelji se na ideji zdravog, kvalitetnog i uvijek svježeg obroka, pripremljenog od pažljivo odabranih lokalnih namirnica. Svako jelo osmišljeno je da zadovolji profinjene ukuse, ali i da pruži osjećaj domaće topline, u elegantnom ambijentu koji odiše prirodnim materijalima i ugodnom atmosferom.Za djecu: Dječja igraonica Šišarka pravo je mjesto za odličnu zabavu, igru i druženje. Uređen prostor od oko 80 m² s labirintom, bazenom s lopticama, toboganima, PlayStation konzolom i drugim sadržajima prilagođenima najmlađima. Radno vrijeme je od 9 do 21 sat.Okolica hotela idealna je za miran odmor — u rezidencijalnom dijelu planine Zlatibor, na sunčanoj visoravni među borovima, a ipak vrlo blizu centra, jezera, tržnice i skijaških terena.Zlatibor je prostrana, blago valovita planinska visoravan u zapadnoj Srbiji, prekrivena gustim borovim i crnogoričnim šumama, s oko 200 sunčanih dana godišnje i ugodnom klimom koja ga čini prestižnim odredištem kako za ljetni, tako i za zimski odmor.
Standard Manor house soba: Za autentičan doživljaj dvorca, ova udobna (25 m2) standard soba dočarava talijanski namještaj i zavjese. Sobe su klimatizirane, imaju kupaonicu s ogrtačem i sušilom za kosu, mini bar, sef, WIFI i TV. Sve sobe imaju prekrasan pogled na park.
Standardna dvokrevetna ili twin soba nudi udoban i funkcionalan smještaj za dvije osobe u samom centru Rijeke. Gostima je na raspolaganju bračni krevet ili dva odvojena kreveta, što omogućuje fleksibilnost prema potrebama boravka. Soba je moderno opremljena klima uređajem, LCD televizijom, besplatnim Wi-Fi-jem, minibarom i sefom. Privatna kupaonica uključuje tuš ili kadu, sušilo za kosu i osnovne toaletne potrepštine. Soba pruža miran i ugodan ambijent, idealan za odmor nakon dana provedenog u gradu ili za poslovni boravak.
Standard mobilna kućica 4+2 (32 m²): 2 spavaće sobe (1 s bračnim krevetom i 1 s dva odvojena kreveta), dnevni boravak povezan s kuhinjom, kauč na razvlačenje za djecu do 11,99 godina, 2 tuša / 2 WC-a, terasa sa stolom i stolicama. Kapacitet: 6 osoba (min/max) – 4 odrasle osobe i 2 djece do 11,99 godina.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Sobe: Hotel nudi ukusno uređene sobe osmišljene za udobnost i opuštanje. Sve sobe opremljene su klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom televizijom, minibarom, sefom te privatnom kupaonicom s tušem ili kadom, sušilom za kosu i besplatnim toaletnim priborom.
Sobe: Hotel nudi ukusno uređene sobe osmišljene za udobnost i opuštanje. Sve sobe opremljene su klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom televizijom, minibarom, sefom te privatnom kupaonicom s tušem ili kadom, sušilom za kosu i besplatnim toaletnim priborom.
Sobe: Hotel nudi sobe u različitim stilovima – Romantic, City i Style – sve s klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom televizijom, minibarom, sefom te privatnim kupaonicama.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim krevetom i balkonom: Ugodne dvokrevetne sobe s dva odvojena kreveta i jednim pomoćnim krevetom (kauč na razvlačenje). Sobe imaju terasu s prostorom za sjedenje i pogledom na zeleni atrij ili unutrašnjost.
Dvokrevetna soba (veličine 22 m²) ima velika prozorska stakla, satelitsku televiziju, radni stol i vlastitu kupaonicu. Uživajte u elegantnom bečkom stilu i udobnosti dvokrevetnih soba opremljenih francuskim bračnim krevetom. U sobi se nalazi TV ravnog ekrana, stol i kuhalo za vodu za pripremu kave ili čaja. Moderna kupaonica sadrži kadu ili tuš, WC i sušilo za kosu. Na raspolaganju su telefon s direktnom linijom i besplatan Wi-Fi.
Dvokrevetna soba (veličine 22 m²) ima velika prozorska stakla, satelitsku televiziju, radni stol i vlastitu kupaonicu. Uživajte u elegantnom bečkom stilu i udobnosti dvokrevetnih soba opremljenih francuskim bračnim krevetom. U sobi se nalazi TV ravnog ekrana, stol i kuhalo za vodu za pripremu kave ili čaja. Moderna kupaonica sadrži kadu ili tuš, WC i sušilo za kosu. Na raspolaganju su telefon s direktnom linijom i besplatan Wi-Fi.
Sve sobe u hotelu nude udoban i moderno opremljen smještaj s besplatnim Wi-Fi-jem, klima-uređajem te LCD televizorom. Gostima su na raspolaganju i mini bar, sef te vlastita kupaonica s toaletnim priborom i sušilom za kosu.
Sve sobe u hotelu nude udoban i moderno opremljen smještaj s besplatnim Wi-Fi-jem, klima-uređajem te LCD televizorom. Gostima su na raspolaganju i mini bar, sef te vlastita kupaonica s toaletnim priborom i sušilom za kosu.
Standard soba (18–33 m²) klasično je uređena, klimatizirana, s predsobljem, tušem ili kadom, sušilom za kosu, WC-om, kućnim ogrtačem, balkonom (na drugom katu), LCD TV-om, sefom i hladnjakom. Prikladna je i za obitelji.
Soba s pogledom na more: Svijetla i udobno uređena soba s prekrasnim pogledom na Jadransko more pruža savršeno mjesto za opuštajući odmor. Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog zaslona, vlastitom kupaonicom s tušem i sušilom za kosu te besplatnim Wi-Fi-jem. Pogled na more stvara pravi mediteranski ugođaj.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Superior dvokrevetna soba: Opustite se u autentičnom prostoru koji odiše luksuzom. Hotel nudi elegantne i svijetle sobe koje pružaju poseban nivo udobnosti. Pažljivo odabrane tehnologije sobe idu korak dalje kako bi Vaš boravak bio prijatan. Vaš izbor je dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 28 m2, a tip ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa na rasklapanje za jednu osobu. Na raspolaganju je balkon, TV, mini bar i klima uređaj.
Standardna dvokrevetna soba (21 m2) sadrži privatnu kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, TV ravnog ekrana i klima-uređaj, a neke sobe također nude i prostor za sjedenje. U objektu Villa Dvor Kornić sve sobe imaju balkon i nude posteljinu i ručnike.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Premium Holiday home - 33 m2, max. 5 odraslih ili 4 odraslih + 2 djece (do 11,99 godine), 2 spavaće sobe – jedna s bračnim krevetom, a druga s odvojenim krevetima, 2 kupaonice s tušem, dnevni boravak s pomoćnim krevetom (kauč na razvlačenje) i kompletno opremljenom kuhinjom – perilica posuđa, aparat za kavu Nespresso i aparat za filter-kavu, kuhalo za vodu, terasa sa stolom, 6 stolica, 2 ležaljke i suncobranom, klima-uređaj.
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Smještajne jedinice u privatnim planinskim kućama postavljene su na posjedu na način da se gosti osjećaju slobodno i u zagrljaju prirode. Kombinacija drva i kamena prevladava u unutrašnjosti, s modernim namještajem koji stvara osjećaj udobnosti i maksimalnog užitka.
Soba: studio s terasom/balkonom, 36 kvadratnih metara, opremljen s kuhinjskom nišom, kupaonica s tušem, klimatizirano
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Sobe: Sve sobe su moderne, prostrane i klimatizirane, s prekrasnim pogledom na more. Opremljene su satelitskim LCD TV-om, sefom, mini hladnjakom (na zahtjev), telefonom, tušem i sušilom za kosu. Dostupne su dizalom.
✔ prekrasna okolina s vanjskim bazenom ✔ klimatizirane sobe ✔ termalno kupalište s obnovljenim saunamaPrekrasan hotel NaturMed Carbona smješten je među očaravajućim vinogradima u srcu brdovitog krajolika županije Zala. Višestruko nagrađivani spa centar hotela s gotovo 1000 četvornih metara wellness okruženja, uključujući 3 kupelji i 6 bazena, nudi nezaboravna wellness iskustva za odrasle i djecu. Vanjski rekreacijski bazen s toplom vodom, aktivni sportski bazen, jacuzzi i svijet sauna zadovoljavaju sve potrebe. Gosti mogu uživati u blagotvornim učincima ljekovitih voda Hévíza u termalnim kupeljima, koje podsjećaju na rimsko doba.Standardna dvokrevetna Plus soba (20 m²): goste očekuju skladne boje i savršena udobnost. Sobe nude prekrasan pogled na obližnja brda ili okolicu hotela. Sobe imaju balkone, okrenute prema zapadu ili istoku i potpuno su opremljene te pružaju najveću moguću udobnost za wellness i spa boravak ili poslovno putovanje. Sobe s tepihom imaju balkon, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, mini bar, sef i vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom i sušilom za kosu. Ručnici, posteljina i ogrtači dostupni su u svim sobama.Wellness: Gosti mogu besplatno uživati u hotelskom wellness i fitness centru koji uključuje unutarnji bazen, oazu sauna (finska, parna, aromatična, tepidarij), vanjski bazen i termalne bazene. Hotel nudi odjel za terapije, masaže i druge wellness i kozmetičke tretmane (uz dodatnu naknadu). Njihov širok raspon wellness programa pomaže u smanjenju stresa i zadovoljavanju potreba vašeg tijela na umirujući način.Gastronomija: Hotelski restoran nudi prave kulinarske užitke! Bilo da preferirate lokalne okuse, internacionalna jela ili čak egzotičnu kuhinju, ovdje ćete pronaći svoj omiljeni zalogaj. Veliku važnost pridaju predstavljanju bogate gastronomske baštine regije. Njihovi kuhari koriste samo najsvježije lokalne sastojke, sezonsko povrće i voće te svako jelo pripremaju s pažnjom i strašću. Njihov je cilj učiniti svaki obrok nezaboravnim iskustvom za svoje goste.Ostale usluge: Hotel nudi najam električnih bicikala i ture električnim biciklima.Heviz i regija: Brda oko Héviza nude brojne izletničke destinacije za mlade i stare. Otkrijte kulturnu baštinu, netaknutu prirodu i jedinstvenu, gostoljubivu kulturu lokalnog stanovništva! Tijekom posjeta vinariji ili konobi možete se upoznati s kulinarskom raznolikošću i vrhunskim vinima područja Balatona. Krenite na safari u jedinstveni prirodni raj Nacionalnog parka Kis-Balaton, gdje možete promatrati vodene bivole i bezbrojne vrste ptica! Povijest postaje opipljiva u dvorcu Sümeg i dvorcu Festetics u Keszthelyju, a najljepša panorama Balatona može se vidjeti iz Szépkilátóa u Balatongyöröku ili s vrha ruševina dvorca u Szigligetu. Izlet u jedan od najljepših krajolika srednje Europe, Balatonsku visoravan, kroz autentična sela skrivena među brdima uvijek je posebno iskustvo.
Standardna dvokrevetna soba: Interaktivni hodnik s pustolovinama vodi do obnovljenih soba, gdje ugodne boje, moderan namještaj i jedinstveni detalji osiguravaju opuštanje i udobnost doma. Sobe površine 24 m2 idealne su za parove i obitelji s jednim djetetom, ali su također odlične za jednog roditelja i njegovo/njezino dijete/djecu.
Hotel Adriatic ima klimatizirane zajedničke prostorije, kao što su aperitiv bar, kavana i TV salon, dok su sve sobe opremljene TV-sat i telefonom, a većina soba ima i balkon.
Osigurajte si savršen odmor uz poseban popust na večere u renomiranom restoranu San Giorgio. 1 dijete do 6 godina boravi besplatno! Kupon vrijedi za 2 osobe, od 14.06. do 20.07.2026.
Sobe su dizajnirane kako bi vam ponudile udobnost i mir, samo nekoliko koraka od plaže. Svaka soba je raspoređena u ugodnim, klimatiziranim i svijetlim prostorima, stvarajući opuštenu atmosferu u kojoj ćete se od trenutka dolaska osjećati kao na odmoru. Usluge: klima uređaj, balkon, tuš, sušilo za kosu, televizor, besplatni Wi-Fi, dnevno čišćenje.
Sobe u hotelu Diplomatic nude pogled na more, svijetle su i udobne. Idealan izbor za one koji traže prostrane, dobro opremljene sobe, pogodne za dulje i kraće boravke, s obitelji ili u paru! Gosti cijene sobe u hotelu zbog njihove opremljenosti, udobnih i prostranih kupaonica te velikih balkona. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizor, telefon, sušilo za kosu, električne rolete.
Sobe u hotelu Royal Inn imaju prekrasan balkon s pogledom na more te su jednostavne i udobne. Možda se ne mogu pohvaliti velikim sobama, ali mogu jamčiti da ćete svoju sobu uvijek pronaći čistom i urednom, spremnom za život na plaži koji ćete doživjeti na svom odmoru. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizija, telefon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, električne rolete.
Sobe u hotelu Royal Inn imaju prekrasan balkon s pogledom na more te su jednostavne i udobne. Možda se ne mogu pohvaliti velikim sobama, ali mogu jamčiti da ćete svoju sobu uvijek pronaći čistom i urednom, spremnom za život na plaži koji ćete doživjeti na svom odmoru. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizija, telefon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, električne rolete.
Sobe: Na raspolaganju je 61 moderno opremljena dvokrevetna soba različitih tipova (Superior, Deluxe, Standard, Exclusive te sobe prilagođene osobama s invaliditetom). Sve sobe uključuju kupaonicu, klima-uređaj, satelitsku televiziju, mini bar i sef. Posebnost hotela su i povezane sobe, pogodne za obitelji ili grupe.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatna kupaonica
Kućice su jedinstvene, izgrađene s puno ljubavi, truda i strpljenja. Čekaju na vas da se opustite u unikatnom unutarnjem ambijentu, zaplivate u bazenu u ljetnim mjesecima i doživite finsku saunu u renoviranoj hrastovoj bačvi koja je do maloprije služila kao spremište za kapljicu plemenitog vina.Konopljina iža nudi predprostor sa četiri barske stolice i stol. Pri ulazu u kuću najprije vidite stepenice koje vode do spavaće sobe u gornjem dijelu kuće. U potpunosti obnovljenu kuhinju, prekrasnu - unikatnu kupaonicu s tušem i dnevnu sobu s kaučem na razvlačenje. Po stepenicama se dolazi do spavaće sobe koja nudi potpunu udobnost jer je pogled s staklenog prednjeg zida usmjeren prema nebu. Navečer možete promatrati zvijezde. Kuća nudi mogućnost korištenja bazena, jacuzzija i saune. Ako želite pobjeći od svakodnevnice u nešto posebno, je ova kućica odličan izbor za vas.
Sobe imaju vlastitu kupaonicu (s tušem), WC, TV, bračni krevet, ormar, radni stol, fotelju, stolicu i Wi-Fi. Hladnjak je dostupan u svakoj sobi. Neke sobe nude pogled na vrt.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Apartman Lavanda 4+2 (73 m2) ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica s bračnim krevetom, jedna spavaonica s odvojenim krevetima), kupaonicu s perilicom i terasu.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Apartmani (veličine 30 m²) imaju balkon s prekrasnim pogledom na more i potpuno su opremljeni za vašu maksimalnu udobnost – uključuju klima-uređaj, TV ravnog zaslona, vlastitu kupaonicu s tušem i WC-om, toaletne potrepštine, sušilo za kosu te aparat za kavu i čaj.
Standard soba (18–33 m²) klasično je uređena, klimatizirana, s predsobljem, tušem ili kadom, sušilom za kosu, WC-om, kućnim ogrtačem, balkonom (na drugom katu), LCD TV-om, sefom i hladnjakom. Prikladna je i za obitelji.
Superior studio uključuje 1 dnevni boravak, 1 odvojenu spavaću sobu i 1 kupaonicu s kadom i besplatnim kozmetičkim priborom. Klimatizirana suita ima TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, minibarom, prostorom za sjedenje, ormarom i pogledom na vrt. Suita ima 3 ležaja.
Dvokrevetna soba: Sobe nude svu udobnost hotela s četiri zvjezdice, a pritom su u njima korišteni prirodni materijali koji ioniziraju zrak i ne utječu na okoliš. Namještaj je izrađen od masivnog drva i obrađen prirodnim materijalima (uljen i voskan), podovi su masivni i voskani, posebni prekidači sprječavaju elektrosmog, a zidovi su obojeni bio bojama bez štetnih primjesa. Posteljina i ostale tkanine izrađene su od prirodnih materijala.
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom s balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupaonice su opremljene tušem ili tuš kadom, sušilom za kosu i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatni Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje s vanjskim svijetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrijednih predmeta, dok mini bar omogućuje osvježavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grijanje ili hlađenje prostora. Također, gostima su na raspolaganju kućni ogrtači i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba s balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba s balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S4F: Standard obiteljska soba. Dvije spavaće sobe, jedna s bračnim krevetom, druga s odvojenim krevetima. Kupaonica s tušem.➜S2FP: Classic povezana obiteljska soba s balkonom. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2FM: Premium povezana obiteljska soba s balkonom, pogled more. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.
Standard dvokrevetna soba je prostorna soba od 29 m² za maksimalno 2 osobe, opremljena jednim bračnim krevetom. Soba uključuje klimatizaciju, prostor za sjedenje, mini bar i LCD TV sa satelitskim kanalima. U moderno uređenoj kupaonici goste očekuju bademantil, fen za kosu i bide. Također je dostupan besplatan Wi‑Fi, sobna usluga i pranje rublja.
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard obiteljska soba, morska strana (32 m2): 4 ležaja (jednokrevetni/ bračni krevet + pomoćni ležaj na izvlačenje), 1 kupaonica, balkon na morskoj strani, klima uređaj, TV. Na samo 50 metara od mora, u okruženju mirisne borove šume, uživajte u čarima prirode i šumu valova u Standard obiteljskoj sobi s balkonom na morskoj strani. Idealna je za obitelj s više djece ili dvije manje obitelji. Osmišljena za udobnost i privatnost, pruža savršen prostor za zajednički odmor uz blizinu prirode i plaže.
Dvokrevetna/bračna soba s balkonom (površine 18 m²) ima TV ravnog ekrana, mini bar, radni stol, ručnike, klima uređaj, ormar i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem i sušilom za kosu.
Dvokrevetna/bračna soba s balkonom (površine 18 m²) ima TV ravnog ekrana, mini bar, radni stol, ručnike, klima uređaj, ormar i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem i sušilom za kosu.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Hotel Daisy Superior raspolaže s 32 udobno opremljene dvokrevetne sobe, svaka s kupaonicom s tušem, dva ručnika po osobi i tekućim sapunom. Dodatno su na raspolaganju LCD TV s DVD uređajem, besplatan Wi-Fi, sef i telefonski alarm.
Standard trokrevetna soba: Opustite se u udobnosti! Naše standardne trokrevetne sobe opremljene su s tri odvojena kreveta, što osigurava maksimalan komfor za 3 osobe ili 2 osobe i malo dijete. Treći ležaj je veličine običnog kreveta, tako da se ne morate mučiti oko pomoćnog ležaja. Naše standardne trokrevetne sobe imaju balkon. Ovaj tip sobe nema klima uređaj. Kapacitet: 2+1 osoba. Veličina: 28 m2.
Sobe: Sve sobe u hotelu su prostrane i opremljene u skladu s najvišim standardima boravka. Gostima je na raspolaganju 38 dvokrevetnih i 12 jednokrevetnih soba, od kojih 30 ima mogućnost dodatnog ležaja. Na raspolaganju su i 2 junior i 2 senior apartmana. Suvremeno opremljene sobe nude sve što je potrebno za ugodan boravak i opuštanje. Namještaj je izrađen od ekološki prihvatljivih materijala, što osigurava kvalitetno i ugodno iskustvo boravka.
Classic soba s dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu s dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupaonicu s tušem ili kadom te balkon.
Soba: Hotel raspolaže s dvadeset superior soba koje su opremljene kupaonicom s tušem ili kadom, blagovaonom, kabelskom LCD TV-om, sefom i besplatnim WI-FI internetom. Neke sobe imaju kauč koji se može pretvoriti u dodatni ležaj za 1 odraslu osobu ili 2 djece. Većina soba ima udoban i prostran balkon.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Superior apartmana Bolfenk s terasom ili balkonom i kaminom, za do 4 osobe. Apartman se sastoji od spavaće sobe s dva osnovna ležaja i dodatnim izvlačnim ležajem, dnevnog boravka sa sjedećom garniturom (dodatni ležaj) i kaminom, potpuno opremljene kuhinje te kupaonice. Gostima je na raspolaganju i karta Energetske staze Bolfenk sa sedam energetskih točaka, čiji se ulaz nalazi u neposrednoj blizini hotela Bolfenk.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Jednosobni apartman 6+1: potpuno opremljena kuhinja (keramička ploča za kuhanje, pećnica, toster, aparat za kavu, perilica posuđa, kuhalo za vodu i hladnjak sa zamrzivačem), dnevni boravak s blagovaonicom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, kupaonica s tušem i WC-om te prostrani balkon ili terasa.
Dvosobni apartman 10+1: potpuno opremljena kuhinja (staklokeramička ploča, pećnica, kuhalo za vodu, hladnjak s pretincem za zamrzavanje), dnevni boravak s blagovaonskim kutkom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, druga spavaća soba s dva kreveta na kat (ukupno u sobi borave 4 osobe), jedna kupaonica s tušem i WC-om te druga kupaonica s kadom i WC-om, dodatni WC, prostrani balkon ili terasa.
✓ u centru lječilišnog mjesta Hajdúszoboszló, Mađarska, samo nekoliko minuta hoda od termalnih bazena ✓ širok izbor wellness usluga ✓ termalni bazeni ✓ restoran s izborom mađarskih i međunarodnih jelaHotel Barátság je udoban wellness hotel smješten u zelenom dijelu lječilišnog mjesta Hajdúszoboszló, poznatog po svojoj ljekovitoj termalnoj vodi. Hotel nudi udobne sobe različitih kategorija te direktan pristup termalnim bazenima i wellness programima, što ga čini idealnim za opuštanje kako za parove, tako i za obitelji. Dnevni animacijski programi, sportske i zabavne aktivnosti stvaraju živahnu atmosferu, dok wellness i termalna voda omogućuju potpunu regeneraciju tijela i duha. Hotel Barátság je najviša zgrada u ovom području i nudi spektakularan pogled na prirodu i okolinu.Standardne dvokrevetne sobe (veličine 24 m²) uključuju tuš ili kadu, WC, fen, hladnjak, sef, telefon, TV, balkon i Wi-Fi. Jedan dodatni sklopivi krevet po sobi dostupan je na upit.Bazeni: Na raspolaganju su dva bazena s termalnom vodom različitih temperatura. Vodene atrakcije uključuju mlaznice za masažu vrata i leđa. Kupke s utezima i Kneipp bazeni, infracrvena sauna, finska sauna, parna kupka i jacuzzi pružaju relaksaciju i osvježenje.Wellness i terapije: Hotel je poznat po bogatoj termalnoj i ljekovitoj vodi, uključujući širok spektar wellness usluga potrebnih za potpuni odmor.Restoran: U klimatiziranom hotelskom restoranu poslužuje se bogat švedski stol za doručak, lagani buffet za ručak i večeru te mađarske i međunarodne specijalitete. Poseban naglasak je na zdravim i ukusnim jelima, s fokusom na lokalnu i regionalnu kuhinju. Tijekom cijele godine organiziraju se događaji inspirirani hranom (karneval, degustacije vina, festival piva, festival bio hrane, Martonov dan). Radno vrijeme restorana: doručak: 7.00 – 10.00; ručak: 13.00 – 15.00; večera: 17.30 – 21.00.Ostale usluge: U-Pub u podrumu nudi širok izbor pića i grickalica, kao i sljedeće arkadne igre: kuglanje, bilijar, pikado i zračni hokej.Okolica: Hotel se nalazi u centru Hajdúszoboszló, grada poznatog po jednom od najvećih termalnih kompleksa u Europi. U blizini se nalaze bazeni, Aqua Palace, lječilište, šetališta i lokalna gastronomija – idealno za opuštajući lječiliški odmor.Hajdúszoboszló je savršena wellness destinacija u sjeveroistočnoj Mađarskoj, gdje termalna voda i wellness kultura čine osnovu turističke ponude. S termalnim bazenima, zelenilom i ugodnom atmosferom, izvanredan je izbor za goste koji žele spojiti odmor, zdravlje i relaksaciju.
✔ neposredno na obali Balatona ✔ u središtu prekrasnog Balatonfüreda ✔ restoran i terasa s panoramskim pogledom na jezero ✔ privatna marina i sezonski beach bar ✔ spa centar s unutarnjim bazenom, saunama i masažama ✔ modernizirane, potpuno obnovljene sobe ✔ idealan izbor za opušten, elegantan i udoban odmor uz jezeroHotel Golden Lake Resort**** je vrhunski hotel s četiri zvjezdice, smješten na izvanrednoj lokaciji – neposredno uz obalu jezera Balaton, u slikovitom Balatonfüredu, jednom od najljepših mjesta na jezeru. Gostima nudi elegantan ambijent, vrhunsku gastronomiju i mnoštvo sadržaja za opuštanje, od spa centra do sunčane terase uz vodu.Sobe: Gosti borave u moderno uređenim, potpuno renoviranim Premium dvokrevetnim sobama s balkonom, veličine najmanje 24 m². Sobe uključuju klima uređaj, Wi-Fi, minibar, sef, TV, telefon, opremu za glačanje te set za pripremu čaja i kave. Kupaonica sadrži ogrtače, papuče, toaletni pribor i sušilo za kosu.Bazeni i wellness: Spa centar nudi unutarnji bazen s dječjim dijelom, whirlpool, finsku i infracrvenu saunu te prostore za relaksaciju. Uz nadoplatu su dostupne masaže i beauty tretmani za potpun wellness doživljaj.Restorani i barovi: Hotelski restoran i terasa s panoramskim pogledom poslužuju tradicionalne mađarske specijalitete i međunarodna jela. Svakog jutra dostupan je bogati buffet doručak. Uz obalu se nalazi sezonski beach bar, idealan za opuštanje uz piće. Uz nadoplatu se organiziraju i degustacije vina.Usluge i aktivnosti: Hotel ima vlastitu marinu, savršenu za ljubitelje jedrenja i vodenih sportova. Okolica nudi brojne šetnice, biciklističke staze i kulturne znamenitosti. Poznata Tagore promenada nalazi se odmah ispred hotela.Balatonfüred je elegantan lječilišni grad s bogatom poviješću, prekrasnim vilama i živopisnim obalnim životom. U blizini se nalaze znamenitosti poput poluotoka Tihany (4 km), Balaton Golf Cluba (5 km) te više kulturnih znamenitosti poput Memorijalne kuće Móra Jókaija i vile Vaszary. Stara jezgra grada poziva na istraživanje povijesnih ulica, kafića i šetnju uz obalu. Balatonfüred je jedno od najomiljenijih mađarskih odredišta, gdje se prirodna ljepota spaja s bogatom kulturnom baštinom. Uživajte u šetnjama promenadom, otkrijte povijesne vile, zaplovite Balatonom ili se opustite tijekom toplih ljetnih večeri. Idealna destinacija za aktivan, elegantan i nezaboravan odmor!
Kupon vrijedi za 2 odrasle osobe. Kupon vrijedi isključivo do 27.08.2026., od nedjelje do četvrtka!
Kupon vrijedi za 2 osobe i dijete do 5,99 godina u krevetu s roditeljima boravi GRATIS! Kupon vrijedi od 21.08. do 29.08.2026., ovisno o odabranoj opciji.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Dvokrevetne sobe u Hotelu President 3* udoban su izbor za parove ili dvije osobe koje žele opušten odmor tik uz more. Sobe su ugodno opremljene i nude sve potrebno za bezbrižan boravak u Bellariji, samo nekoliko koraka od plaže i obalne šetnice.Soba ima 16 m² i uključuje klima-uređaj, balkon i vlastitu kupaonicu. Zahvaljujući praktičnoj opremi i ugodnom ambijentu, prikladna je za ljetni odmor udvoje, gdje gosti mogu uživati u blizini mora, hotelskim uslugama i opuštenoj atmosferi Rivijere Romagnole.
Sobe i smještaj: Hotel nudi razne tipove soba – od povoljnih zajedničkih soba do privatnih hotelskih soba s vlastitom kupaonicom. Sve sobe su moderne, čiste i udobne, uključujući posteljinu i ručnike. Brzi Wi-Fi dostupan je u cijeloj zgradi, a moguća je i kasna odjava (late check-out). Kućni ljubimci su također dobrodošli.
Sobe u hostelu opremljene su TV-om ravnog ekrana. Vlastita kupaonica opremljena je tušem.
Comfort dvoposteljna ili twin soba - Odaberite između prostranog bračnog kreveta ili praktičnih dvaju odvojenih kreveta te uživajte u slikovitom pogledu na otok Krk. Soba sadži radni stol, WC, kupaonicu, kadu, kauč, garderoba/ormar, ručnike, posteljinu. Smještajni su kapaciteti podijeljeni na glavnu zgradu i 11 paviljona pri čemu je većina smještajnih jedinica okrenuta prema moru.Farma magaraca – autentična avantura za cijelu obiteljOtkrijte skriveni biser Kvarnera – Farmu magaraca u Šmriki, udaljenu svega nekoliko minuta vožnje. Ovdje vas očekuje kontakt s jednom od najnježnijih i najugroženijih životinjskih vrsta u Hrvatskoj – primorskim magarcima, čiji se opstanak brižno čuva kroz edukaciju i interakciju s posjetiteljima.Djeca mogu jahati magarce, svi članovi obitelji sudjeluju u vođenoj turi, uče o uzgoju, mogu hraniti i četkati ove simpatične životinje, a pravi biser izleta je vožnja kočijom – iskustvo koje ova farma nudi jedina u Hrvatskoj. Uz to, tu je i igralište, starinski spremnici za vodu i pogled na Kvarnerski zaljev koji oduzima dah. Za ljubitelje prirode i istraživanja:Prepustite se ljepotama Kraljevice i okolice kroz tematske staze koje pričaju priču regije:• Staza “Stazama naših nona” – prošećite putevima na kojima je odrastala generacija prije nas, uz autentičnu atmosferu i prirodni mir.• Staza “Krajolikom našim” – šumske staze, livade i pogledi koji pune pluća i dušu.• Biciklistička tura “Tragovima Frankopana” – kulturno-povijesna ruta koja spaja rekreaciju i naslijeđe ovog kraja.Ove rute idealne su za šetnje, bicikliranje, fotografiranje ili jednostavno – ponovno povezivanje s prirodom.
Dvokrevetna Standard soba: Za 2 odrasle osobe, ovo je smještajna jedinica koja će ispuniti Vaša očekivanja. Sadrži: King size krevet dimenzija 160×200, tuš, klima uređaj, satelitsku TV, LCD TV, mini-bar i Wi-Fi.
Standard dvokrevetne sobe su opremljene bračnim krevetom (ili 2 odvojenih kreveta), TV i SAT TV uređajem, klima uređajem Wi-fi Internetom, telefonom, kupaonom sa tuš kabinom i WC-om.
