Sve ponude
Smještaj: Hotel ima 41 moderno opremljenu sobu. Na raspolaganju su različiti tipovi soba: dvokrevetne, trokrevetne sobe, Junior suite i Family suite. Sve sobe su klimatizirane, opremljene SAT-TV-om i telefonom, te imaju prekrasan pogled na more ili na brdo Osoršćicu. Hotel sadrži restoran, hotelski bar, sauna zonu, masažu i fitness i bazen.
Dvokrevetna soba s balkonom - Soba veličine 22 m² pruža udoban smještaj za opušten odmor. Elegantno i skladno uređena soba ima balkon s prekrasnim pogledom na more, idealan za uživanje u mirnim trenucima tijekom boravka.Soba je klimatizirana i ima vlastitu kupaonicu s toaletom. Opremljena je satelitskom televizijom, telefonom s direktnom linijom, sefom i hladnjakom. Gostima su na raspolaganju sušilo za kosu, besplatan WiFi, parking i mogućnost boravka s kućnim ljubimcima. Dostupne su i usluge posluge u sobu i pranja rublja, a soba je pogodna za obitelji.
Dvokrevetna soba s balkonom - Soba veličine 22 m² pruža udoban smještaj za opušten odmor. Elegantno i skladno uređena soba ima balkon s prekrasnim pogledom na more, idealan za uživanje u mirnim trenucima tijekom boravka.Soba je klimatizirana i ima vlastitu kupaonicu s toaletom. Opremljena je satelitskom televizijom, telefonom s direktnom linijom, sefom i hladnjakom. Gostima su na raspolaganju sušilo za kosu, besplatan WiFi, parking i mogućnost boravka s kućnim ljubimcima. Dostupne su i usluge posluge u sobu i pranja rublja, a soba je pogodna za obitelji.
Lux sobe hotela Termag (cca 38 m²) nude prostran i elegantan smještaj u toplom planinskom stilu. Opremljene su bračnim ili twin krevetima, uz mogućnost dodatnog ležaja, te svim modernim sadržajima za ugodan boravak.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, morska strana, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupaonica s tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, sušilo za kosu, sef.
Sobe: Kozjanski dvor ima 28 kreveta. Na raspolaganju su dvokrevetne, trokrevetne i četverokrevetne sobe. Sve sobe su za nepušače. Sobe su standardno opremljene: vlastitom kupaonicom, klima uređajem, tušem, TV-om.
Smještaj: Svaki apartman opremljen je klimom, Wi-Fi internetom, Smart TV-om, kuhinjskom opremom i sušilom za kosu, što omogućuje ugodan i samostalan boravak.
Mobilne kućice nalaze se u naselju Big Berry koje se nalazi u prekrasnoj Beloj Krajini uz rijeku Kupu u Sloveniji. Kućica je potpuno opremljena i ima direktan pristup rijeci Kupi!Mobilna kućica Magnolia XL (34 m2) može primiti maksimalno 6 + 1 osoba. Kuća je klimatizirana i opremljena s dvije spavaće sobe (spavaća soba s krevetom 200 x 200 cm i soba s krevetom 160 x 200 cm i krevetom na kat 80 x 200 cm), kupaonicom s tušem i wc, sa sofom (mogućnost spavanja jedne osobe), središnjom prostorijom sa stolom, potpuno opremljenom kuhinjom s hladnjakom i zamrzivačem, perilicom posuđa, mikrovalnom pećnicom i smart TV.Možete uživati i na velikoj natkrivenoj terasi, sa stolom i stolicama, roštiljem i prostorom za druženje te masažnom kadom za 5 osoba (uz nadoplatu). Sve kuće imaju pogled na rijeku Kupu.
Smještaj: Sve jedinice imaju terasu s pogledom na planine, TV ravnog ekrana s kabelskim programima, dobro opremljenu kuhinju te vlastitu kupaonicu s tušem, besplatnim kozmetičkim priborom i sušilom za kosu. Na raspolaganju su i hladnjak, ploča za kuhanje i kuhalo za vodu.
Premium Family mobilna kućica pruža savršenu kombinaciju udobnosti, privatnosti i boravka u prirodi. Moderna kućica sastoji se od dvije odvojene spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, potpuno opremljene kuhinje te prostrane terase s prekrasnim pogledom na kamp i prirodno okruženje. Idealna je za smještaj do 6 osoba i savršen je izbor za obiteljski odmor u blizini Plitvičkih jezera. Gostima su na raspolaganju besplatan Wi-Fi, TV, klima uređaj, posteljina i ručnici te osigurano parkirno mjesto u blizini smještaja.
Junior apartman pogled park: dnevni boravak s kaučem na razvlačenje za 2 djece ili 1 odraslu osobu, spavaća soba s bračnim krevetom, blagavaonica spojena s dnevnim boravkom, kompletno opremljena kuhinja s posuđem i priborom za jelo, hladnjak s odjeljkom za zamrzivač, ploča za kuhinje, pećnica, aparat za kavu, kuhalo za vodu, kupaonica s tuš kabinom, umivaonik, toalet, balkon sa sjedećom garniturom za 4 osobe, klima uređaj u dnevnom boravku, TV ravnog ekrana sa SAT kanalima, telefon, Wi-Fi, sef.
Deluxe kamping vila s privatnim bazenom: 56 m2 (mobilna kućica 32 m2 i terasa 24 m2), potpuno opremljene mobilne kućice imaju klimu i Wi-Fi, 1 spavaću sobu s krevetom 160 cm x 200 cm, 1 spavaću sobu s 2 odvojena kreveta 80 cm x 200 cm, 2 kupaonice s tušem; potpuno opremljenu kuhinju s plinskim kuhalom, mikrovalnom pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem, perilicom posuđa, posuđem za kuhanje i objedovanje; dnevni boravak sa sofom na razvlačenje (135 cm x 190 cm) i SAT TV; natkrivenu terasu sa stolom za objedovanje, ležaljkama i suncobranima.
Dvokrevetna soba, pogled na park: Uživajte u opuštajućem odmoru u moderno opremljenoj superior dvokrevetnoj sobi s pogledom na park. Soba površine približno 26–30 m² nudi udoban smještaj za do 2–3 osobe, uz mogućnost bračnog ili odvojenih kreveta te dodatnog ležaja. Kvalitetni kreveti osiguravaju ugodan i miran san, dok elegantno, moderno uređena kupaonica pruža potpuno opuštanje nakon dana istraživanja. Soba spaja udobnost, suvremeni dizajn i izvrsnu lokaciju, stvarajući idealno okruženje za opuštajući odmor.
Standard mobilna kućica 4+2 (32 m²): 2 spavaće sobe (1 s bračnim krevetom i 1 s dva odvojena kreveta), dnevni boravak povezan s kuhinjom, kauč na razvlačenje za djecu do 11,99 godina, 2 tuša / 2 WC-a, terasa sa stolom i stolicama. Kapacitet: 6 osoba (min/max) – 4 odrasle osobe i 2 djece do 11,99 godina.
Standard mobilna kućica 4+2 (32 m²): 2 spavaće sobe (1 s bračnim krevetom i 1 s dva odvojena kreveta), dnevni boravak povezan s kuhinjom, kauč na razvlačenje za djecu do 11,99 godina, 2 tuša / 2 WC-a, terasa sa stolom i stolicama. Kapacitet: 6 osoba (min/max) – 4 odrasle osobe i 2 djece do 11,99 godina.
Comfort soba: Soba s duplim krevetom, francuski prozor, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, klima uređaj, centralno grijanje, sef, SAT TV + radio, mini-bar, izravni telefon, besplatan Wi-Fi.
Miris proljeća Jelse neka i Vas omami svim svojim dražima... Soba Comfort ima 17m2, udoban krevet, balkon, TV, ventilator i kupaonicu s kadom/tušem i sušilom za kosu.
Classic soba: 1 spavaća soba, 1 kupaonica, 1 terasa / balkon, 1 bračni krevet, sklopivi krevet na zahtjev.
Mobilne kućice nalaze se u naselju Big Berry koje se nalazi u prekrasnoj Beloj Krajini uz rijeku Kupu u Sloveniji. Kućica je potpuno opremljena i ima direktan pristup rijeci Kupi!Mobilne kućice Magnolia (24 m2) mogu primiti maksimalno 4 odrasle osobe i 2 djece. Kućice su klimatizirane i opremljene s dvije spavaće sobe (spavaća soba s krevetom 160 x 200 cm i soba s krevetom 140 x 200 cm), kupaonicom s tušem i WC-om, s prostorom za sjedenje (mogućnost širenje u manji krevet), centralnom prostorijom sa stolom, potpuno opremljenom kuhinjom s hladnjakom i zamrzivačem, perilicom suđa i TV.Možete uživati i na velikoj natkrivenoj terasi, sa stolom i stolicama, roštiljem i prostorom za druženje. Sve kuće imaju pogled na rijeku Kupu.
Dvokrevetne sobe Landgut Classic nalaze se u novijem, pažljivo arhitektonski usklađenom Haus Windmühleu, gdje prevladavaju svjetlina i prostranost. Više prostora za dobrobit, kako u sobi tako i u kupaonici, okupane svjetlošću, opremljene modernim svijetlim namještajem od masivnog drva - tako su predstavljene sobe Landgut. Kupaonica, WC, sušilo za kosu, satelitska TV, regionalno opskrbljeni minibar, besplatni Wi-Fi, individualno podesivo grijanje i najkraći put do novog Althof VinoSPA osiguravaju vam ugodan boravak.
Standardna dvokrevetna soba: Prostrana i udobna soba za 2 odrasle osobe i 1 dijete (na pomoćnom ležaju). Soba ima podesivu klimu/grijanje, TV s mađarskim i međunarodnim programima, telefon, minibar, kupaonicu s tušem, sušilo za kosu, bračni krevet, stol sa stolicama i blagovaonski stol.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Comfort soba (oko 21 m2): mogućnost odvojenih ležajeva, pogled park, balkon sa stolićem i stolicama, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, klima uređaj, grijanje, SAT TV + radio, sef, mini-bar, izravni telefon.
Dvosobni Deluxe apartman: Namijenjeni za do 6 osoba. Površina: 150 m² + terasa i privatni vrt. Smješteni u wellness zgradi, svaki s vlastitim ulazom, vrtom i parkirnim mjestom. Sadrže 2 potpuno opremljene kupaonice.Sadržaj apartmana: klimatizacija i grijanje, TV ravnog ekrana + satelitski kanali, ormar u svakoj sobi, sef, potpuno opremljena kuhinja: hladnjak, perilica posuđa, kuhalo za vodu, mikrovalna pećnica, posuđe, kupaonica: tuš, sušilo za kosu, WC. Svi apartmani imaju podno grijanje.
Superior mobilna kućica nudi 27 m² površine i udobno može smjestiti 5 osoba.S dvije spavaće sobe (jedna s bračnim krevetom 160 x 200 cm te jedna s krevetom na kat, donji ležaj 140 x 200 cm i gornji ležaj 90 x 200 cm), privatnom kupaonicom i malom kuhinjom, ova glamping kućica pruža svu udobnost doma u jedinstvenom okruženju na otvorenom. Opustite se na vlastitoj natkrivenoj terasi od 18 m² i uživajte u svježem zraku i prekrasnoj okolini. Idealno za obitelji ili prijatelje!Doživite posebno ljetno ozračje u našim mobilnim kućicama, savršeno uklopljenima u netaknutu borovu šumu tik uz obalu. Smještaj u očuvanom prirodnom okruženju pruža mogućnost idiličnog odmora u prirodi uz sve prednosti suvremenog načina života.Glamping kućice opremljene su satelitskom televizijom, klima uređajem i bežičnim internetom. Trošak čišćenja nije uključen. Kućni ljubimci nisu dopušteni.
Svaka soba ima svoju kupaonicu, tuš i WC. Ima TV sa više od 100 programa i Wi-Fi internet. Sviježa posteljina, miris eteričnih ulja, prirodna kozmetika i slatko iznenađenje po dolasku učiniće Vaš boravak prijatnim i nezaboravnim.
Ruta: Trogir – Brač – Korčula – Dubrovnik – Mljet – Hvar – Trogir1. dan: DOLAZAK U TROGIR, nedjelja: Ukrcaj počinje u 13:00 sati. Prijavite se u kabinu prije isplovljavanja u 14:00 sati za Milnu na otoku Braču, poznatu i kao najljepša i najzaštićenija luka na Braču. Istražite ovaj dalmatinski grad kojim dominira barokna crkva s tipičnim dalmatinskim zvonikom. Unutrašnjost crkve bogata je vrijednim slikama venecijanskih slikara. Večeras ćemo prisustvovati prijemu dobrodošlice nakon čega slijedi večera. Noćenje na otoku Braču. Napomena: Zbog ograničenog kapaciteta u trogirskoj luci, luka pristajanja može biti zamijenjena jednom od obližnjih luka.2. dan: OTOK BRAČ – KORČULA, ponedjeljak: Rano ujutro plovimo prema otoku Korčuli, s pauzom za kupanje, ako vrijeme dopusti, u jednoj od netaknutih uvala, vremenom za opuštanje i ručak na brodu. Korčula, najbolje očuvani srednjovjekovni grad i rodno mjesto slavnog istraživača Marka Pola. Po dolasku krećemo na pješačku turu Korčulom, vodeći vas kroz njene uske, popločane ulice. Navečer ćete imati slobodnu večer za samostalno istraživanje grada.3. dan: KORČULA – DUBROVNIK, utorak: Ujutro nastavljamo našu avanturu plovidbom prema Dubrovniku s ručkom na brodu i pauzom za kupanje, ako vrijeme dopusti. Po dolasku u Dubrovnik uživat ćete u vođenom obilasku povijesne jezgre Dubrovnika, šetnji Stradunom - ulicom i trgom, najpoznatijim mjestom unutar gradskih zidina, poznatim gradom koji je na popisu UNESCO-ve svjetske baštine, gdje će vam vodič pokazati najzanimljivije znamenitosti Dubrovnika. Nakon obilaska grada, slobodno vrijeme za istraživanje grada, posjet gradskim zidinama, franjevačkom samostanu s drugom najstarijom ljekarnom u Europi, Kneževoj palači i katedrali ili vožnja brodom do otoka Lokruma ili vožnja gondolom do vrha brda Srđ. Noćenje u Dubrovniku.4. dan: DUBROVNIK - Nacionalni park MLJET, srijeda: Ujutro plovimo prema Mljetu, hrvatskom "najzelenijem otoku" s prekrasnom, netaknutom prirodom i kulturnom baštinom. Stići ćemo u srce Nacionalnog parka Mljet, koji obuhvaća pet vrsta šuma, brojne vrste ptica i dva duboka jezera. Ako želite posjetiti Nacionalni park Mljet, prošećite do ulaza gdje možete kupiti kartu za šetnju oko Velikog i Malog jezera i pridružiti se vožnji brodom do otoka Sveta Marija. Večeras uživajte u kapetanskoj večeri i noćenju na otoku Mljetu.5. dan: Nacionalni park MLJET - OTOK HVAR, četvrtak: Ujutro plovimo prema Hvaru s pauzom za kupanje, ako vrijeme dopusti. Po dolasku u Hvar vidjet ćete mnoge povijesne znamenitosti grada, poput Trga i katedrale sv. Stjepana, Arsenala s kazalištem na prvom katu, prvog gradskog kazališta u Europi. Impresivna tvrđava Fortica uzdiže se iznad grada, nudeći prekrasan pogled na zaljev i Peklen otoke. Večer je slobodna na Hvaru. Napomena: Zbog ograničenog kapaciteta hvarske luke, zaustavljanje se može zamijeniti jednom od obližnjih luka.6. dan: OTOK HVAR – TROGIR, petak: Nakon doručka krećemo prema Trogiru, mjestu svjetske baštine UNESCO-a, ponekad nazivanom „minijaturna Venecija“ ili „mini Dubrovnik“ zbog svojih drevnih zidina, ili plutajućim gradom-muzejem, jer se može pohvaliti majstorskom arhitekturom, uključujući neke zapanjujuće venecijanske palače. Prijavite se u svoju kabinu prije nego što krenete na kratki obilazak ovog srednjovjekovnog grada. Noćenje u Trogiru.7. dan: ODLAZAK IZ TROGIRA, subota: Iskrcavanje nakon doručka, najkasnije do 9:00 sati.
Lodge Villa (23 m² + 11,5 m² terasa): 1 bračni krevet i 1 kupaonica. Romantična vila za dvoje, vaš mali bijeg od stvarnosti, stvara nezaboravne trenutke za cijeli život. Kao gest dobrodošlice, pripremili su vam slatke zalogaje, osigurali vam najbolju marku hotelske kozmetike i vrhunsku kavu. Udobnost i čistoća su uvijek prioritet, stoga se samo trebate opustiti i uživati u onome što su vam pripremili. Udobnost u smještajnoj jedinici: klima uređaj, satelitska TV, internet, ručnici, sušilo za kosu, hotelska kozmetika Rituals, aparat za kavu s Nespresso kavom, sef, hladnjak, ploča za kuhanje i perilica posuđa, stol za blagovanje na terasi.
Lodge Villa (23 m² + 11,5 m² terasa): 1 bračni krevet i 1 kupaonica. Romantična vila za dvoje, vaš mali bijeg od stvarnosti, stvara nezaboravne trenutke za cijeli život. Kao gest dobrodošlice, pripremili su vam slatke zalogaje, osigurali vam najbolju marku hotelske kozmetike i vrhunsku kavu. Udobnost i čistoća su uvijek prioritet, stoga se samo trebate opustiti i uživati u onome što su vam pripremili. Udobnost u smještajnoj jedinici: klima uređaj, satelitska TV, internet, ručnici, sušilo za kosu, hotelska kozmetika Rituals, aparat za kavu s Nespresso kavom, sef, hladnjak, ploča za kuhanje i perilica posuđa, stol za blagovanje na terasi.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Moderan dizajn Superior apartmana s 4 zvjezdice odlično se nadopunjava s izborom namještaja spajajući pritom domaći ugođaj sa suvremenom opremom za što ugodniji boravak. S klima-uređajem, SAT TV-om i pristupom internetu, potpuno opremljeni apartmani izvrstan su izbor za obitelji s djecom koje i na odmoru žele zadržati osjećaj doma. Zaklonjeni mediteranskim zelenilom intimni prostori balkona i terasa idealno su mjesto za okupljenje cijele obitelji. Roditelji će zasigurno uživati u jutarnjoj kavi na otvorenom dok se djeca zabavljaju na igralištu pod njihovim budnim okom svega nekoliko koraka od terase. Jednosobni apartman 43,5 m² (dostupan u 2 varijante): 1 dvokrevetna soba, kupaonica, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje za 2 osobe, kuhinja, blagovaonica, terasa, klima, Wi-Fi, SAT TV. Oprema: aparat za kavu, posteljina, ručnici, pribor za jelo, stalak za sušenje rublja, terasa ili balkon s vanjskim namještajem, prizemlje ili 1. kat, osnovni pribor za čišćenje.
Economy soba: dvokrevetna soba s bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizirane i imaju kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, besplatni Wi-Fi, SAT TV i telefon s izravnim biranjem.
Standard dvoposteljna ili twin soba - jednostavne, ali udobne sobe pružaju sve važne pogodnosti za savršen odmor, upotpunjen prekrasnim pogledom na more. Soba sadži radni stol, WC, kupaonicu, kadu, kauč, garderoba/ormar, ručnike, posteljinu. Farma magaraca – autentična avantura za cijelu obiteljOtkrijte skriveni biser Kvarnera – Farmu magaraca u Šmriki, udaljenu svega nekoliko minuta vožnje. Ovdje vas očekuje kontakt s jednom od najnježnijih i najugroženijih životinjskih vrsta u Hrvatskoj – primorskim magarcima, čiji se opstanak brižno čuva kroz edukaciju i interakciju s posjetiteljima.Djeca mogu jahati magarce, svi članovi obitelji sudjeluju u vođenoj turi, uče o uzgoju, mogu hraniti i četkati ove simpatične životinje, a pravi biser izleta je vožnja kočijom – iskustvo koje ova farma nudi jedina u Hrvatskoj. Uz to, tu je i igralište, starinski spremnici za vodu i pogled na Kvarnerski zaljev koji oduzima dah. Za ljubitelje prirode i istraživanja:Prepustite se ljepotama Kraljevice i okolice kroz tematske staze koje pričaju priču regije:• Staza “Stazama naših nona” – prošećite putevima na kojima je odrastala generacija prije nas, uz autentičnu atmosferu i prirodni mir.• Staza “Krajolikom našim” – šumske staze, livade i pogledi koji pune pluća i dušu.• Biciklistička tura “Tragovima Frankopana” – kulturno-povijesna ruta koja spaja rekreaciju i naslijeđe ovog kraja.Ove rute idealne su za šetnje, bicikliranje, fotografiranje ili jednostavno – ponovno povezivanje s prirodom.
Standard dvoposteljna ili twin soba - jednostavne, ali udobne sobe pružaju sve važne pogodnosti za savršen odmor, upotpunjen prekrasnim pogledom na more. Soba sadži radni stol, WC, kupaonicu, kadu, kauč, garderoba/ormar, ručnike, posteljinu. Farma magaraca – autentična avantura za cijelu obiteljOtkrijte skriveni biser Kvarnera – Farmu magaraca u Šmriki, udaljenu svega nekoliko minuta vožnje. Ovdje vas očekuje kontakt s jednom od najnježnijih i najugroženijih životinjskih vrsta u Hrvatskoj – primorskim magarcima, čiji se opstanak brižno čuva kroz edukaciju i interakciju s posjetiteljima.Djeca mogu jahati magarce, svi članovi obitelji sudjeluju u vođenoj turi, uče o uzgoju, mogu hraniti i četkati ove simpatične životinje, a pravi biser izleta je vožnja kočijom – iskustvo koje ova farma nudi jedina u Hrvatskoj. Uz to, tu je i igralište, starinski spremnici za vodu i pogled na Kvarnerski zaljev koji oduzima dah. Za ljubitelje prirode i istraživanja:Prepustite se ljepotama Kraljevice i okolice kroz tematske staze koje pričaju priču regije:• Staza “Stazama naših nona” – prošećite putevima na kojima je odrastala generacija prije nas, uz autentičnu atmosferu i prirodni mir.• Staza “Krajolikom našim” – šumske staze, livade i pogledi koji pune pluća i dušu.• Biciklistička tura “Tragovima Frankopana” – kulturno-povijesna ruta koja spaja rekreaciju i naslijeđe ovog kraja.Ove rute idealne su za šetnje, bicikliranje, fotografiranje ili jednostavno – ponovno povezivanje s prirodom.
Mobilna kućica Bellavista površine je 24 m2 i ima 10 m2 terase. Ima 2 spavaće sobe, kuhinju, klimu, privatnu kupaonicu, sušilo za kosu, hladnjak, SAT, Wi-Fi.
Standardna soba s bračnim krevetom veličine 19 m² pruža udobnost i funkcionalnost. Soba je klimatizirana i opremljena satelitskom televizijom i mini barom. U privatnoj kupaonici nalaze se WC, kada ili tuš, ručnici, sušilo za kosu i toaletni papir, što osigurava ugodan boravak.
Standardna dvokrevetna soba (20–22 m²) nudi udoban smještaj s bračnim krevetom, telefonom, TV-om i mini hladnjakom. Svaka soba ima privatni balkon i kupaonicu s tušem. Sobe su dostupne s klima-uređajem ili bez njega, a na zahtjev je moguće osigurati dječji krevetić, kadicu i pomoćni ležaj.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Premium Club sobe: Soba s bračnim ili duplim krevetom, pogled na more, balkon sa stolićem i stolicama, za 2 osobe i 1 dijete uz mogućnost pomoćnog ležaja 75x200cm, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, klima uređaj, grijanje, SAT TV + radio, sef, mini-bar,izravni telefon, besplatan Wi-Fi.VIP tretman: svakodnevno besplatno korištenje bezalkoholnih pića u mini baru, kuhalo za vodu, ponuda kave i čajeva, korištenje ogrtača i papuča, paket hotelske kozmetike.
Sve sobe su klimatizirane, opremljene satelitskom TV, telefonom, bežičnim pristupom internetu, mini barom i sefom. Sve kupaonice imaju tuš s masažom i sušilo za kosu. Gostima je na raspolaganju room service, usluga pranja i peglanja odjeće te smještaj vozila u podzemnoj garaži.
Udobna dvokrevetna soba idealna za parove ili prijatelje, opremljena privatnom kupaonicom, TV-om i osnovnim sadržajima za ugodan boravak. Neke sobe imaju balkon s pogledom na okolno zelenilo ili hotelski kompleks. Soba nudi miran i funkcionalan prostor za opuštanje nakon dana provedenog u termalnim bazenima i wellnessu.
Udobna dvokrevetna soba idealna za parove ili prijatelje, opremljena privatnom kupaonicom, TV-om i osnovnim sadržajima za ugodan boravak. Neke sobe imaju balkon s pogledom na okolno zelenilo ili hotelski kompleks. Soba nudi miran i funkcionalan prostor za opuštanje nakon dana provedenog u termalnim bazenima i wellnessu.
Premium mobilna kućica s pogledom na more nudi jedinstveno iskustvo odmora u vrhunskoj mobilnoj kućici s direktnim pogledom na more za potpuni osjećaj opuštanja i spokoja. Ukupna površina od 40 m² i terasa od 18 m² omogućuju smještaj za 5 osoba, uz mogućnost dodavanja dječjeg krevetića za djecu do 2 godine. Mobilne kućice modernog dizajna sastoje se od dvije dvokrevetne spavaće sobe s kupaonicom i dnevnog boravka s potpuno opremljenom kuhinjom. U dnevnom boravku nalazi se dodatni ležaj, pa je moguć boravak do 5 osoba.Doživite prirodno ozračje odmora u našim mobilnim kućicama koje se savršeno uklapaju u prirodnu borovu šumu tik uz obalu. Smještaj u netaknutom okruženju pruža mogućnost idiličnog odmora u prirodi, uz sve prednosti modernog načina života.Mobilne kućice opremljene su satelitskom televizijom, klima uređajem i bežičnim internetom. Kućni ljubimci nisu dopušteni.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Dvokrevetna soba (18 m²): Klimatizirana s besplatnim Wi-Fi internetom. Sve sobe imaju pogled na grad i uključuju garderobu, TV i privatnu kupaonicu s kadom ili tušem.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatna kupaonica
Superior dvokrevetna ili twin soba: doživite udobnost i elegantno uređen prostor u superior dvokrevetnoj ili twin sobi, koja je idealna za opuštajući boravak u središtu Rijeke. Soba nudi izbor između bračnog kreveta ili dva odvojena kreveta, što omogućuje prilagodljivost i maksimalnu udobnost. Prostrana i svijetla soba opremljena je modernim namještajem, klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, LCD televizijom, sefom, minibarom i radnim stolom. Veliki prozori osiguravaju obilje prirodne svjetlosti i stvaraju ugodnu, opuštenu atmosferu. Privatna kupaonica uključuje kadu ili tuš, sušilo za kosu te besplatne toaletne potrepštine. Soba je osmišljena za udoban odmor, kako za poslovne tako i za turističke goste, te nudi savršen balans između elegancije i funkcionalnosti.
Kućice su jedinstvene, izgrađene s puno ljubavi, truda i strpljenja. Čekaju na vas da se opustite u unikatnom unutarnjem ambijentu, zaplivate u bazenu u ljetnim mjesecima i doživite finsku saunu u renoviranoj hrastovoj bačvi koja je do maloprije služila kao spremište za kapljicu plemenitog vina.Konopljina iža nudi predprostor sa četiri barske stolice i stol. Pri ulazu u kuću najprije vidite stepenice koje vode do spavaće sobe u gornjem dijelu kuće. U potpunosti obnovljenu kuhinju, prekrasnu - unikatnu kupaonicu s tušem i dnevnu sobu s kaučem na razvlačenje. Po stepenicama se dolazi do spavaće sobe koja nudi potpunu udobnost jer je pogled s staklenog prednjeg zida usmjeren prema nebu. Navečer možete promatrati zvijezde. Kuća nudi mogućnost korištenja bazena, jacuzzija i saune. Ako želite pobjeći od svakodnevnice u nešto posebno, je ova kućica odličan izbor za vas.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Superior dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem, balkonom i bočnim pogledom na more odličan je izbor za do 3 osobe koje žele više prostora i dodatnu udobnost u blizini mora. Soba ima 18 m² te se sastoji od ulaznog prostora i spavaće sobe, što omogućuje bolju organizaciju prostora i ugodan osjećaj prostranosti.Opremljena je s dva udobna odvojena ležaja i dodatnim kaučem na razvlačenje, prikladnim za treću osobu. Dječji krevetić dostupan je na upit. Balkon pruža ugodan kutak za opuštanje i uživanje na svježem morskom zraku.Soba uključuje privatnu kupaonicu s tuš kabinom, funkcionalno uređenu za svakodnevno korištenje, sa sušilom za kosu, osnovnom kozmetikom i policom za ručnike. Gostima su na raspolaganju i klima-uređaj, minibar, sef, telefon, SAT TV i besplatan Wi-Fi.
Mobilne kućice s pogledom na kamp: u neposrednoj blizini mora smještene su moderne mobilne kućice, koje spajaju slobodu kampiranja s udobnošću vrhunskog smještaja u mediteranskom okruženju. Svaka kućica (32 m²) klimatizirana je i potpuno opremljena za bezbrižan odmor do 6 osoba (4+2). Kućice su pet-friendly i idealne za obiteljski odmor u prirodnom okruženju, s prekrasnim pogledom na kamp i okolni krajolik.Kućica sadrži: 2 spavaće sobe (glavna soba s bračnim krevetom (160 x 200 cm) i soba s 2 odvojena kreveta (80 x 200 cm)), 2 moderna kupatila s tušem i toaletom, dnevni boravak s kutnom garniturom koja se može pretvoriti u dodatni ležaj (140 x 190 cm), potpuno opremljenu kuhinju (električni štednjak, perilicu posuđa, hladnjak s ledenicom, aparat za filter kavu, kuhalo za vodu, posuđe i pribor za jelo), blagovaonski stol sa 4 stolice, SAT TV, Wi-Fi, klima uređaj, posteljinu (mijenja se jednom tjedno) i ručnike (mijenjaju se tri puta tjedno), terasu (20 m²) s natkrovom, garniturom za sjedenje i 2 ležaljke za plažu, stalak za sušenje rublja, mreže protiv insekata na svim prozorima i privatni parking uz mobilnu kućicu.
Apartman tip A1 (2+2) – 33 m²: 1 spavaća soba (s 2 kreveta koja se mogu spojiti), zajednički prostor dnevne sobe i kuhinje (posuđe, pribor za jelo, štednjak sa grijaćim pločama, hladnjak s malom ledenicom, mikrovalna pećnica, filter aparat za kavu, kuhalo za vodu) s jednim kaučem na razvlačenje koji se može koristiti kao dodatni ležaj za 2 djece do 12 godina, 1 kupaonica s tušem / wc-om, klima uređaj, SAT TV, terasa - 10 m². Svi apartmani ovoga tipa smješteni su u prizemlju.
Sobe: Zgrada s 3 zvjezdice sadrži 15 soba. Sve su sobe klimatizirane i imaju kupaonicu (ručnici, ogrtače i sušilo za kosu), TV ravnog ekrana, telefon i mini-bar. U ovom objektu možete naći i usluge za bebe. Ljubimci su također dobrodošli.
Sobe: Zgrada sa 4 zvjezdice sadrži 43 sobe u dvije kategorije: deluxe i superior. Sve su sobe klimatizirane i imaju kupaonicu (ručnici, ogrtače i sušilo za kosu), TV ravnog ekrana, telefon i mini-bar.
Sve sobe u hotelu nude udoban i moderno opremljen smještaj s besplatnim Wi-Fi-jem, klima-uređajem te LCD televizorom. Gostima su na raspolaganju i mini bar, sef te vlastita kupaonica s toaletnim priborom i sušilom za kosu.
Dvokrevetne sobe u Hotelu Pula osmišljene su za ugodan i funkcionalan boravak te nude mogućnost dva odvojena kreveta ili jednog bračnog kreveta. Sobe su klimatizirane i opremljene televizorom, sefom, telefonom i besplatnim bežičnim internetom. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom i sušilom za kosu. Neke dvokrevetne sobe imaju i balkon s pogledom na more ili park, idealan za opuštanje.
Soba: Hotel ima 28 soba, sve opremljene kupaonicom s kadom ili tušem, kabelskom LCD TV-om i besplatnim WI-FI internetom. Prostrane dvokrevetne sobe imaju dva ili više pomoćnih ležaja i balkon s pogledom na šumu.
Standard soba: klima-uređaj, sušilo za kosu, telefon, TV, priključak za internet, mini-bar, sef. Bračni krevet može biti podijeljen u dva odvojena kreveta. Moderni dizajn kupaonice s WC-om, kadom i svim bitnim potrepštinama.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Savršeno uklopljene u njegovano mediteransko zelenilo, mobilne kuće koje primaju i kućne ljubimce, pružaju gostima osjećaj bliskosti s prirodom u kombinaciji sa suvremenom udobnošću doma. Klimatizirane mobilne kuće su opremljene svim modernim kućanskim aparatima, SAT TV-om te vanjskom garniturom za sjedenje na prostranoj natkrivenoj terasi gdje obitelji mogu uživati u nezaboravnim zajedničkim trenucima. Trosobna mobilna kućica Deluxe 34 m²: 1 dvokrevetna soba (bračni krevet 160x200 cm), 2 jednokrevetne sobe (single krevet 80x200 cm), dnevni boravak/blagovaona (kauč na razvlačenje za 1 osobu), perilica posuđa, djelomično natkrivena terasa: 25,8 m², posteljina i ručnici, sredstva za čišćenje.
Savršeno uklopljene u njegovano mediteransko zelenilo, mobilne kuće koje primaju i kućne ljubimce, pružaju gostima osjećaj bliskosti s prirodom u kombinaciji sa suvremenom udobnošću doma. Klimatizirane mobilne kuće su opremljene svim modernim kućanskim aparatima, SAT TV-om te vanjskom garniturom za sjedenje na prostranoj natkrivenoj terasi gdje obitelji mogu uživati u nezaboravnim zajedničkim trenucima. Superior mobilna kućica s dvije spavaće sobe (34,4 m²): 1 dvokrevetna spavaća soba (bračni krevet 160x200 cm), 1 dvokrevetna spavaća soba s krevetom na kat, dnevni boravak/blagovaonica (kauč na razvlačenje za 1 osobu), 2 kupaonice, kuhinjski kutak, plinski štednjak s 4 ploče za kuhanje, djelomično natkrivena terasa s vanjskim namještajem.
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Classic soba s dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu s dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupaonicu s tušem ili kadom te balkon.
Moderan dizajn Superior apartmana s 4 zvjezdice odlično se nadopunjava s izborom namještaja spajajući pritom domaći ugođaj sa suvremenom opremom za što ugodniji boravak. S klima-uređajem, SAT TV-om i pristupom internetu, potpuno opremljeni apartmani izvrstan su izbor za obitelji s djecom koje i na odmoru žele zadržati osjećaj doma. Zaklonjeni mediteranskim zelenilom intimni prostori balkona i terasa idealno su mjesto za okupljenje cijele obitelji. Roditelji će zasigurno uživati u jutarnjoj kavi na otvorenom dok se djeca zabavljaju na igralištu pod njihovim budnim okom svega nekoliko koraka od terase. Jednosobni apartman 43,5 m² (dostupan u 2 varijante): 1 dvokrevetna soba, kupaonica, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje za 2 osobe, kuhinja, blagovaonica, terasa, klima, Wi-Fi, SAT TV. Oprema: aparat za kavu, posteljina, ručnici, pribor za jelo, stalak za sušenje rublja, terasa ili balkon s vanjskim namještajem, prizemlje ili 1. kat, osnovni pribor za čišćenje.
Četverokrevetna soba u brodskom stilu pruža ugodan boravak u jedinstvenom ambijentu. Opremljena je klima uređajem, grijanjem, besplatnim Wi-Fi-jem, udobnim krevetima i vlastitom kupaonicom. Posebnost sobe je pogled kroz pravi brodski prozor (porthole), koji daje autentičan doživljaj boravka na brodu.
Dvokrevetna soba pruža udoban i moderan smještaj za dvije osobe u elegantno uređenom ambijentu. Opremljena je bračnim krevetom (ili s dva odvojena kreveta), klimom, TV-om i besplatnim Wi-Fi internetom. Gostima je na raspolaganju vlastita kupaonica s osnovnim sadržajima, a ugodan dizajn i funkcionalna oprema osiguravaju opušten boravak u samom centru grada.
Lodge Villa (23 m² + 11,5 m² terasa): 1 bračni krevet i 1 kupaonica. Romantična vila za dvoje, vaš mali bijeg od stvarnosti, stvara nezaboravne trenutke za cijeli život. Kao gest dobrodošlice, pripremili su vam slatke zalogaje, osigurali vam najbolju marku hotelske kozmetike i vrhunsku kavu. Udobnost i čistoća su uvijek prioritet, stoga se samo trebate opustiti i uživati u onome što su vam pripremili. Udobnost u smještajnoj jedinici: klima uređaj, satelitska TV, internet, ručnici, sušilo za kosu, hotelska kozmetika Rituals, aparat za kavu s Nespresso kavom, sef, hladnjak, ploča za kuhanje i perilica posuđa, stol za blagovanje na terasi.
Standardna dvokrevetna Plus soba (20 m²): goste očekuju skladne boje i savršena udobnost. Sobe nude prekrasan pogled na obližnja brda ili okolicu hotela. Sobe imaju balkone, okrenute prema zapadu ili istoku i potpuno su opremljene te pružaju najveću moguću udobnost za wellness i spa boravak ili poslovno putovanje. Sobe s tepihom imaju balkon, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, mini bar, sef i vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom i sušilom za kosu. Ručnici, posteljina i ogrtači dostupni su u svim sobama.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Dvosobni apartman 10+1: potpuno opremljena kuhinja (staklokeramička ploča, pećnica, kuhalo za vodu, hladnjak s pretincem za zamrzavanje), dnevni boravak s blagovaonskim kutkom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, druga spavaća soba s dva kreveta na kat (ukupno u sobi borave 4 osobe), jedna kupaonica s tušem i WC-om te druga kupaonica s kadom i WC-om, dodatni WC, prostrani balkon ili terasa.
Dvosobni apartman 10+1: potpuno opremljena kuhinja (staklokeramička ploča, pećnica, kuhalo za vodu, hladnjak s pretincem za zamrzavanje), dnevni boravak s blagovaonskim kutkom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, druga spavaća soba s dva kreveta na kat (ukupno u sobi borave 4 osobe), jedna kupaonica s tušem i WC-om te druga kupaonica s kadom i WC-om, dodatni WC, prostrani balkon ili terasa.
Standardne sobe nude sve što vam je potrebno za ugodno i opuštajuće iskustvo. Osjećaj doma upotpunjuju besplatni Wi-Fi, sušilo za kosu, sef, minibar, kuhalo za vodu te besplatna kava i čaj. Savršeno mjesto za početak dana – i ugodno mjesto za povratak. Standardne sobe idealne su za udoban smještaj za dva gosta. Svaka soba ima otprilike 20 m², a neke imaju i balkon. Sobe su opremljene s dva odvojena kreveta dimenzija 90×200 cm ili jednim bračnim krevetom dimenzija 180×200 cm. U odabranim sobama može se postaviti i dodatni krevet za trećeg gosta. Skladan interijer, mirne boje i dobro opremljeni sadržaji osiguravaju miran odmor. Sve naše sobe funkcionalno su dizajnirane i pune prirodnog svjetla.
Standard soba (23 m²) je moderno i udobno uređena dvokrevetna soba s iznimno velikim bračnim krevetom. Nudi klima-uređaj, TV ravnog ekrana, radni stol, minibar i ormar. Soba ima i vlastitu kupaonicu s tušem, ručnicima, toaletnim priborom te sušilom za kosu, a gostima su na raspolaganju besplatan Wi-Fi i dobra zvučna izolacija.
Superior dvokrevetna soba, morska strana, balkon (površina sobe: 29 m2): Bračni krevet ili dva odvojena kreveta (veličina: 180 x 200 cm) i kauč na razvlačenje za 1 do 2 osobe, kupaonica ima tuš. Kad izađete na balkon ove prostrane sobe, osjetit ćete zamaman miris mora prema kojem su sobe okrenute. Soba je idealna za obitelji s djecom zahvaljujući kauču na razvlačenje.
Jednosobni apartman s balkonom ili terasom: Moderan apartman s 1 spavaćom sobom i balkonom ili terasom, površine 38 m², dostupan isključivo stepenicama. Svaki je apartman klimatiziran, ima flat-screen TV sa satelitskim programima, sef, telefon i high-speed Wi-Fi internet. Spavaća soba s bračnim krevetom (160×200 cm) odvojena je od dnevnog dijela. Dnevni boravak ima izlaz na namješteni balkon s pogledom na obližnju borovu šumu. Na sofi na razvlačenje (160×200 cm) moguće je smjestiti još 2 osobe. Elegantna i funkcionalna kuhinja uključuje hladnjak sa zamrzivačem, perilicu posuđa, pećnicu, električnu ploču za kuhanje, aparat za kavu, kuhalo za vodu i osnovnu opremu za kuhanje te blagovaonicu za 4 osobe. Komforna kupaonica s walk-in tušem opremljena je sušilom za kosu i perilicom rublja. Gostima su tijekom boravka na raspolaganju ručnici i posteljina (1 set tijekom boravka). Finalno čišćenje apartmana uključeno je u cijenu smještaja. Maksimalan kapacitet: 4 osobe.
Standardne dvokrevetne sobe (veličine 18 m2) nalaze se na oba kata hotela, s kojih se pruža lijep pogled na povijesni glavni trg ili na tržnicu. Većina dvokrevetnih soba je opremljena pomoćnim ležajem. Sobe imaju bračni ili dva odvojena kreveta, kupaonicu s tušem i kadom, SAT TV i mini bar.
Standard dvokrevetna soba s balkonom: Soba s mogućnošću bračnog ili odvojena kreveta. Sobe su opremljene svim standardnim hotelskim sadržajima. Prostrana kupaonica s tušem. Terasa s vrtnim namještajem s pogledom na prekrasne zelene atrije. Veličina sobe 21 m².
Oleander Comfort (50-63 m2): kapacitet za 4 osobe: U svakoj kući su dva apartmana s vlastitim ulazom koji se nalaze na katu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, samostalnu spavaonicu s bračnim krevetom, kupaonicu i balkon.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Sobe: Standardne dvokrevetne sobe (20–26 m²) imaju balkon od 2,5 m² s pogledom na park ili na ulaznu stranu. Veličina kreveta: 200x210 cm (king-size).
