Top nova putovanja
Sva putovanja ›Dvokrevetna soba (15 m²): Ova soba nudi 2 odvojena kreveta i vlastitu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu. Soba ima parketne podove, grijanje i TV ravnog ekrana sa satelitskim programima. U vlastitoj kupaonici nalaze se besplatni toaletni pribor, tuš, WC, ručnici, sušilo za kosu i toaletni papir.
Kućica Vita Couple: Luksuzna mobilna kućica sa spojenim vratima, idealna za 2 osobe po prostoriji. Sadrži malu čajnu kuhinju sa sudoperom, mali hladnjak, mikrovalnu pećnicu i televizor. Optimalne je toplinske izolacije uz klima uređaj, podno grijanje, dodatno grijanje i sušilicu ručnika. Sadrži i panoramska staklena vrata na drvenoj terasi površine 21m² s namještajem, tendom na izvlačenje za privatnost i vanjskom utičnicom.
Elegantno uređena dvokrevetna soba pruža ugodan boravak za dvije osobe. Gostima su na raspolaganju bračni krevet ili dva odvojena kreveta, privatna kupaonica, klima-uređaj, besplatan Wi-Fi, TV ravnog ekrana i prostor za sjedenje. Sobe su uređene u ugodnom stilu te osiguravaju miran i opuštajući boravak s pogledom na okolnu prirodu ili grad.
Sobe su prostrane i moderno opremljene te nude udoban boravak. Opremljene su bračnim ili odvojenim krevetima, LCD TV-om, besplatnim Wi-Fi internetom, kupaonicom s kadom, tušem i WC-om, klima uređajem, sefom te hotelskim sustavom s pametnom karticom. Na raspolaganju su i radni stol sa stolicom i fotelja. Neke sobe imaju balkon s malim stolićem i dvije stolice.
Standard dvokrevetna soba ima minibar, sef, klimu, stol, TV, u kupaonici je kada ili tuš, besplatan toaletni pribor, sušilica za kosu.
Glamping vile nude dnevni boravak, spavaću sobu, potpuno opremljenu kuhinju, privatnu kupaonicu s tušem i WC-om, klima-uređaj te grijanje. Svaka jedinica ima vlastitu terasu s vrtnim namještajem, a pojedine i privatnu drvenu kadu s geotermalnom vodom koja dodatno obogaćuje doživljaj odmora. Glamping šatori primaju od 2 do 6 osoba i uključuju boravišni prostor, kuhinjsku nišu sa štednjakom i hladnjakom, spavaći dio, kupaonicu te terasu, čime osiguravaju visoku razinu udobnosti i u prirodnom okruženju.
Kupon vrijedi za 3 ili 4 osobe. Kupon vrijedi od 27.06. - 04.07.2026.
Kupon vrijedi za 1 ili 2 odrasle osobe + 2 djece do 15 godina ovisno o kupljenoj opciji. Kupon vrijedi do 30.09.2026.
Kupon vrijedi za 2 ili 4 osobeovisno o kupljenoj opciji . Kupon vrijedi do 30.09.2026.
S3BP Superior dvokrevetna soba s balkonom, park strana, 18m2: klima-uređaj, kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Prijevoz iz Zagreba, uključena oprema i profesionalni vodič, termini do 27.09.
Noćenje od nedjelje do ponedjeljka. Kupon vrijedi za 2 odrasle osobe ili za 2 odrasle osobe i 1 dijete do 14 godina ili za 2 odrasle osobe i 2 djece do 14 godina. Kupon vrijedi od 28.06.26. do 29.06.26.; 05.07.26. do 06.07.26. i 12.07.26. do 13.07.26. od nedjelje do ponedjeljka.
Sve ponude
Deluxe dvokrevetna soba u Villi Marello pruža moderan i udoban smještaj uz more u Promajni. Opremljena je klima uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, TV-om ravnog ekrana, sefom, mini hladnjakom te privatnom kupaonicom s tušem, sušilom za kosu i osnovnim toaletnim priborom. Gostima je dostupan balkon s pogledom na more, radni prostor te zvučna izolacija koja osigurava miran boravak. Soba je pogodna za dvije osobe i može primiti dodatni ležaj.
Bungalov s 5 kreveta (C4) prikladan je smještaj za obitelji s više članova i malom djecom do 12 godina koja ne mogu boraviti u zasebnom bungalovu. U bungalovu se nalazi jedan bračni krevet, koji je pregradom odijeljen od prostora u kojemu su smještena tri kreveta za jednu osobu, uz mogućnost dodatka dječjeg krevetića za djecu do 2. godine. Doživite potpuno prirodan ugođaj ljetovanja u bungalovima izrađenima od prirodnih materijala, optimalno uklopljenih u prirodnu borovu šumu, tik uz obalu. Bez strujnih instalacija i pretjeranog utjecaja na okoliš, bungalovi pružaju idealnu priliku za bijeg od modernog stila i ritma života u nešto prirodno i drugačije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. U bungalovu nema električne energije. U resortu su zajedničke sanitarije kao u kampu, u 8 moderno uređenih sanitarnih blokova.
Comfort dvokrevetna soba (19 m²): Prema park strani, odvojeni kreveti, max. 2 osobe + mogućnost dodavanja 1 pomoćnog ležaja, kupaonica s tušem/kadom, hlađenje/grijanje. Dodatno: posluga u sobu, usluge pranja i glačanja, pogled na park, klima, privatna kupaonica i WC, sušilo za kosu, mini bar, sef u sobi, satelitska televizija, izravna telefonska linija, pristup internetu, Wi-Fi, hotelska kozmetika, dozvoljeni kućni ljubimci.Tipovi soba:➜Comfort dvokrevetna soba (SS2) 23-26 m2: pomoćni krevet: sofa na razvlačenje, francuski balkon, kupaonica s tušem ili kadom.➜Superior Junior Suite (HA2JP) 34-38 m2: francuski balkon i lođa. U produžetku spavaće sobe dnevni boravak sa sofom na razvlačenje za 1 osobu.
Superior obiteljska soba (40 m²): dvije povezane sobe, francuski balkon, satelitska TV, privatna kupaonica, klima, sef, mini bar
Comfort soba s balkonom strana park (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopni ležaj (80 x 190 cm). U slučaju smještaja dvoje djece u sobi, jedno dijete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu s roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dijete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopnom ležaju. Sve prostorije su klimatizirane i uključuju balkon, kupaonicu s tušem, WC-om i toaletnim potrepštinama. Gostima su na raspolaganju i sef, mini hladnjak te besplatan bežični internet.
Ljeto u Jelsi kao odmor za dušu i tijelo.Soba Comfort ima 17m2, udoban krevet, balkon, TV, ventilator i kupaonicu s kadom/tušem i sušilom za kosu.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Standard dvokrevetna soba s balkonom na morsku stranu (19 m2) ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta (veličine 180 x 200 cm). Klimatizirana soba uključuje balkon, satelitski LCD TV, kupaonicu s tušem i mini hladnjak.
Classic soba s balkonom (pogled park) je moderno uređena soba površine otprilike 27,80 m2 puna toplih i ugodnih boja nudi i opremljeni balkon na kojemu možete uživati u suncu i pogledu na prekrasan park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog / dva odvojena kreveta, kupaonice s kadom te je pogodna za najviše 2 odrasle osobe.Sobe:CLASSIC SOBA S BALKONOM STRANA PARK (C2BP) cca. 27,80 m2 puna toplih i ugodnih boja nudi i opremljeni balkon na kojemu možete uživati u suncu i pogledu na prekrasan park koji okružuje hotel. Soba se sastoji od bračnog/dva odvojena kreveta, kupaonice s kadom.CLASSIC SOBA S BALKONOM STRANA PARK S POMOĆNIM LEŽAJEM (C3BP) cca. 30 m2, nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, a tu je i opremljeni balkon s kojeg se pruža pogled na mediteranski park koji okružuje hotel.PREMIUM SOBA S BALKONOM STRANA MORE ( P2BN) - cca. 30m2 te nudi očarajavući pogled prema moru. Uživajte u mirnim večerima pod mjesečinom na prostranom privatnom balkonu. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta, te kupaonicu s kadom.PREMIUM SOBA S BALKONOM STRANA MORE - POMOĆNI LEŽAJ – (P3BN) – cca. 30m2 te nude očarajavući pogled prema moru. Soba nudi bračni/dva odvojena kreveta i fotelju na razvlačenje, te kupaonicu s kadom, a pogodna je za najviše dvije odrasle osobe i jedno dijete.
Mobilna kućica Adria Superior 4+1, zadnji red (C2):➜dvije spavaće sobe (jedna spavaća soba s bračnim krevetom dimenzija 160x200 cm; druga spavaća soba s dva odvojena ležaja dimenzija 80x200 cm)➜moderna, potpuno opremljena kuhinja (plinski štednjak na staklokeramičkoj ploči s 4 plamenika, ugrađena napa, sudoper, samostojeći hladnjak sa zamrzivačem i posuđe)➜dnevni boravak (sofa pogodna za ležaj za jedno dijete, blagovaonski set)➜dvije kupaonice (tuš kada, toaletna školjka, umivaonik)Mobilna kućica je klimatizirana i opremljena sa SAT TV. Smještene su na samo 250 metara od pješčane plaže kampa Almissa. Kućice su izvrsno opremljene i pogodne su za smještaj maksimalno 5 ljudi.Mobilna kućica Relax 5+1 (B zona) 6 osoba (5 odraslih osoba i 1 dijete):➜tri spavaće sobe➜moderna kuhinja s opremom: perilica suđa, plinska ploča za kuhanje, mikrovalna pećnica, hladnjak, aparat za kavu, kuhalo za vodu, glačalo, daska za glačanje i posuđe➜dnevni boravak (dvosjed u dnevnom boravku se može pretvoriti u pomoćni ležaj za jednu osobu)➜2 kupaonice s podnim i zidnim pločicama, s radijatorom i sušilom za kosu➜natkrivena terasa dimenzija 3 x 8mKućice su potpuno opremljene i mogu primiti do 6 osoba.
Standard dvokrevetna soba pruža ugodnu i opuštajuću atmosferu u elegantnom kikladskom stilu. Soba je moderno uređena te nudi sve potrebno za udoban i bezbrižan boravak na Santoriniju. Gostima su na raspolaganju klima, Wi-Fi, TV s međunarodnim programima, sef, minibar te balkon ili terasa s pogledom na uređeni vrt. Svijetli ambijent i mirna atmosfera stvaraju savršen prostor za opuštanje nakon istraživanja otoka.
Odmor u srcu starog grada na Rabu, za potpuni doživljaj mediteranskog ugođaja. EXTRA POGODNOSTI: 15 % popusta na a la carte ručak u restoranu Dock 69! 1 dijete do 6 godina GRATIS na pomoćnom ležaju! Kupon se može iskoristiti isključivo od 16.06.26. do 18.06.26. i od 20.06.26. do 25.07.26.
Dvokrevetne sobe imaju moderan dizajn, namještaj i posteljinu koji su udobni i luksuzni, s egipatskom pamučnom posteljinom. Kupaonica ima mramorni tuš i luksuzne toaletne potrepštine. Svaka soba ima 32-inčni Smart TV s ugrađenim Wi-Fi-jem, s priborom za pripremu čaja i kave. Tu je radni stol s USB priključcima i individualno kontrolirani klima uređaj.
Rezerviraj Hydrafacial i uživaj u glatkoj i hidratiziranoj koži - uz EXTRA 20 € POPUSTA za newsletter korisnike (kod HYDRA20). Kupon vrijedi za 1 osobu, do 31.07.2026.
Kupon vrijedi za 2 odrasle osobe i 1 dijete do 14 godina ili za do 5 osoba, ovisno o odabranoj ponudi! Kupon za ponudu vrijedi od 12.07. - 26.07.2026.
Sve standardne sobe imaju bračni krevet ili dva odvojena kreveta s mogućnošću dodavanja pomoćnog ležaja. Sobe su opremljene klima-uređajem, LCD satelitskom televizijom, besplatnim priključkom za internet, telefonom, mini barom, sefom i glačalom.
Sobe u hotelu Metropolitan su svijetle i udobne, idealne za opuštanje. Sve su nedavno renovirane, bez tepiha, sa zavjesama, presvlakama i detaljima namještaja koji se razlikuju od kata do kata. Sve sobe imaju privatni balkon i sve pogodnosti koje biste očekivali. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizor, telefon, kupaonica s tušem i sušilom za kosu, minibar.
Junior Suite ističe se prostranošću i udobnošću, s balkonom koji nudi prekrasan pogled, bilo na more ili na park. Savršen je izbor za manje obitelji i goste koji cijene dodatni prostor, toplu atmosferu i ugodan ambijent tijekom svog boravka.
Superior dvokrevetna soba s balkonom (21 m2): Soba je klimatizirana i opremljena SAT TV, telefonom, radnim stolom, mini barom, sefom, sušilom za kosu. U sobi postoji mogućnost postavljanja dodatnog ležaja za 1 osobu (sofa veličine 80 cm x 190 cm). Pomoćni ležaj prikladan je za treću odraslu osobu. Orijentacija sobe je na morsku stranu. Sobe su renovirane 2024. godine.
Deluxe kamping vila s privatnim bazenom: 56 m2 (mobilna kućica 32 m2 i terasa 24 m2), potpuno opremljene mobilne kućice imaju klimu i Wi-Fi, 1 spavaću sobu s krevetom 160 cm x 200 cm, 1 spavaću sobu s 2 odvojena kreveta 80 cm x 200 cm, 2 kupaonice s tušem; potpuno opremljenu kuhinju s plinskim kuhalom, mikrovalnom pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem, perilicom posuđa, posuđem za kuhanje i objedovanje; dnevni boravak sa sofom na razvlačenje (135 cm x 190 cm) i SAT TV; natkrivenu terasu sa stolom za objedovanje, ležaljkama i suncobranima.
Rim, glavni grad Italije, jedno je od najpoznatijih povijesnih i kulturnih središta na svijetu. Poznat kao "Vječni grad" (Città Eterna), Rim je bio srce Rimskog Carstva i ostavio je neizbrisiv trag na povijest, umjetnost i arhitekturu.Rim je dom slavnih znamenitosti poput Kolosseuma, starorimskog amfiteatra gdje su se održavale gladijatorske borbe, te Foruma Romanuma, nekadašnjeg političkog i trgovačkog središta. Tu je i Panteon, remek-djelo antičke arhitekture, te Fontana di Trevi, jedno od najljepših baroknih djela, poznata po bacanju novčića za sreću.Grad je i središte katoličke crkve s Vatikanskom gradom, gdje se nalaze Bazilika svetog Petra i Sikstinska kapela s Michelangelovim slavnim freskama.Rim oduševljava i svojim živopisnim kvartovima poput Trastevere, gdje se spajaju šarm uskih ulica i lokalna gastronomija.S poviješću koja seže više od 2.500 godina unatrag, Rim nudi nevjerojatan spoj starog i modernog, privlačeći milijune posjetitelja godišnje.
Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled park – Balkon, pogled na park, bračni/odvojeni kreveti, 1 pomoćni ležaj (70x190), kupaonica s kadom, klima/grijanje.Tipovi soba:➜P2 - Premium dvokrevetna soba (mogućnost dodatnog ležaja)➜S2BP - Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled park (mogućnost dodatnog ležaja)➜S2BS - Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled more (mogućnost dodatnog ležaja)➜HA2JB - Junior suite s balkonom: spavaća soba, dnevna soba (2 pomoćna ležaja), balkon
Mobilne kućice nalaze se u naselju Big Berry koje se nalazi u prekrasnoj Beloj Krajini uz rijeku Kupu u Sloveniji. Kućica je potpuno opremljena i ima direktan pristup rijeci Kupi!Mobilna kućica Magnolia BB2 (34 m2) može primiti maksimalno 2 osobe. Kuća je klimatizirana i opremljena spavaćom sobom s krevetom 200 x 200 cm, kupaonicom s tušem i WC-om, središnjim prostorom s kaučem i potpuno opremljenom kuhinjom, s hladnjakom i zamrzivačem, perilicom posuđa, mikrovalnom pećnicom i pametnim TV-om. U kućicu je moguće namjestiti dječji krevetić.Možete uživati i na velikoj natkrivenoj terasi, sa stolom i stolicama, roštiljem i prostorom za druženje te masažnom kadom (uz nadoplatu). Sve kuće imaju pogled na rijeku Kupu.
Dvokrevetna soba s pogledom na grad ili more - Poslije dana na plaži ili na izletu se opustite u prijatno ohlađenim sobama, opremljenim sa velikim udobnim krevetom, SAT TV i telefonom. Posebna pažnja je bila posvećena unutarnjoj dekoraciji soba. Odavde gosti mogu da uživaju u jedinstvenom pogledu na visoke jambore zasidrenih lađica, zalaske sunca, prelijepe drvene krovove i stare kamene zidove kuća u starom dijelu grada.
Superior dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem, balkonom i bočnim pogledom na more odličan je izbor za do 3 osobe koje žele više prostora i dodatnu udobnost u blizini mora. Soba ima 18 m² te se sastoji od ulaznog prostora i spavaće sobe, što omogućuje bolju organizaciju prostora i ugodan osjećaj prostranosti.Opremljena je s dva udobna odvojena ležaja i dodatnim kaučem na razvlačenje, prikladnim za treću osobu. Dječji krevetić dostupan je na upit. Balkon pruža ugodan kutak za opuštanje i uživanje na svježem morskom zraku.Soba uključuje privatnu kupaonicu s tuš kabinom, funkcionalno uređenu za svakodnevno korištenje, sa sušilom za kosu, osnovnom kozmetikom i policom za ručnike. Gostima su na raspolaganju i klima-uređaj, minibar, sef, telefon, SAT TV i besplatan Wi-Fi.
Deluxe dvokrevetna soba u Villi Marello pruža moderan i udoban smještaj uz more u Promajni. Opremljena je klima uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, TV-om ravnog ekrana, sefom, mini hladnjakom te privatnom kupaonicom s tušem, sušilom za kosu i osnovnim toaletnim priborom. Gostima je dostupan balkon s pogledom na more, radni prostor te zvučna izolacija koja osigurava miran boravak. Soba je pogodna za dvije osobe i može primiti dodatni ležaj.
Dvokrevetna soba s pogledom na grad ili more - Poslije dana na plaži ili na izletu se opustite u prijatno ohlađenim sobama, opremljenim sa velikim udobnim krevetom, SAT TV i telefonom. Posebna pažnja je bila posvećena unutarnjoj dekoraciji soba. Odavde gosti mogu da uživaju u jedinstvenom pogledu na visoke jambore zasidrenih lađica, zalaske sunca, prelijepe drvene krovove i stare kamene zidove kuća u starom dijelu grada.
Elegantno uređene Classic sobe s pogledom na park odišu toplinom i udobnošću, stvarajući savršen ambijent za potpuni odmor i opuštanje. Moderan interijer s detaljima u prirodnim tonovima drva, profinjeni namještaj i usklađene zavjese za zamračivanje doprinose ugodnoj atmosferi i maksimalnoj privatnosti. Sobe su opremljene bračnim krevetom ili dva odvojena ležaja, s mogućnošću dodavanja trećeg kreveta, što ih čini idealnim izborom za parove, obitelji ili individualne goste. Svaka soba ima radni stol, kao i modernu kupaonicu s tušem, a po potrebi se mogu koristiti i kao jednokrevetne.
Deluxe kamping vila s privatnim bazenom: 56 m2 (mobilna kućica 32 m2 i terasa 24 m2), potpuno opremljene mobilne kućice imaju klimu i Wi-Fi, 1 spavaću sobu s krevetom 160 cm x 200 cm, 1 spavaću sobu s 2 odvojena kreveta 80 cm x 200 cm, 2 kupaonice s tušem; potpuno opremljenu kuhinju s plinskim kuhalom, mikrovalnom pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem, perilicom posuđa, posuđem za kuhanje i objedovanje; dnevni boravak sa sofom na razvlačenje (135 cm x 190 cm) i SAT TV; natkrivenu terasu sa stolom za objedovanje, ležaljkama i suncobranima.
Sobe: Suvremeno opremljene i pažljivo dizajnirane Standard sobe s balkonom nalaze se na morskoj strani hotela. Sobe imaju balkone sa sjedećom garniturom i omogućuju udoban san u velikim bračnim krevetima s modernim madracima s kokosovom podlogom i dekorativnim tkaninama. Sve sobe imaju kupaonicu s tušem, sef, mini bar, ormar, LCD satelitsku televiziju i radni stol sa stolicom. Klimatizirane su i imaju besplatan bežični internet.
Comfort soba s balkonom strana park (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopni ležaj (80 x 190 cm). U slučaju smještaja dvoje djece u sobi, jedno dijete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu s roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dijete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopnom ležaju. Sve prostorije su klimatizirane i uključuju balkon, kupaonicu s tušem, WC-om i toaletnim potrepštinama. Gostima su na raspolaganju i sef, mini hladnjak te besplatan bežični internet.
Superior sobe smještene su u sklopu same vile. To je soba s bračnim ili duplim krevetom, s francuskim prozorom i pogledom na vrt. Pogodna je za 2 osobe i 1 dijete uz mogućnost pomoćnog ležaja 80x190 cm. Soba ima kupaonicu s tušem, sušilo za kosu, klima uređaj, grijanje, SAT TV + radio, mini-bar, izravni telefon, besplatan WLAN.
Renovirane, klasično namještene Standard dvokrevetne sobe udobne su i površine 25 m2 te su prikladne za obitelji do 2 odrasle osobe i 2 male djece. Sve sobe imaju balkon, klima uređaj, modernu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, LCD TV i mini bar. Sobe i balkoni su nepušački, a sheme boja soba variraju.
Bungalov s 2 kreveta (A2) pruža smještaj za 2 osobe, uz mogućnost dodatka dječjeg krevetića za djecu do 2 godine. Doživite potpuno prirodan ugođaj ljetovanja u bungalovima izrađenima od prirodnih materijala, optimalno uklopljenih u prirodnu borovu šumu, tik uz obalu. Bez strujnih instalacija i pretjeranog utjecaja na okoliš, bungalovi pružaju idealnu priliku za bijeg od modernog stila i ritma života u nešto prirodno i drugačije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. U bungalovu nema električne energije. U resortu su zajedničke sanitarije kao u kampu, u 8 moderno uređenih sanitarnih blokova.
Junior Suite Park Strana: 2+2, 40 m2, s balkonom. Soba ima bračni krevet/odvojene krevete, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje (80 x 200 cm), kupaonicu s kadom, sušilo za kosu, SAT TV, besplatni WiFi, klima uređaj, sef, telefon.
Deluxe kamping vila s privatnim bazenom: 56 m2 (mobilna kućica 32 m2 i terasa 24 m2), potpuno opremljene mobilne kućice imaju klimu i Wi-Fi, 1 spavaću sobu s krevetom 160 cm x 200 cm, 1 spavaću sobu s 2 odvojena kreveta 80 cm x 200 cm, 2 kupaonice s tušem; potpuno opremljenu kuhinju s plinskim kuhalom, mikrovalnom pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem, perilicom posuđa, posuđem za kuhanje i objedovanje; dnevni boravak sa sofom na razvlačenje (135 cm x 190 cm) i SAT TV; natkrivenu terasu sa stolom za objedovanje, ležaljkama i suncobranima.
Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled park – Balkon, pogled na park, bračni/odvojeni kreveti, 1 pomoćni ležaj (70x190), kupaonica s kadom, klima/grijanje.Tipovi soba:➜P2 - Premium dvokrevetna soba (mogućnost dodatnog ležaja)➜S2BP - Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled park (mogućnost dodatnog ležaja)➜S2BS - Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled more (mogućnost dodatnog ležaja)➜HA2JB - Junior suite s balkonom: spavaća soba, dnevna soba (2 pomoćna ležaja), balkon
Apartman za 4 osobe ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastitu kupaonicu i balkon s pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, s jednim krevetom i jednim kaučem na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, hladnjak, mikrovalnu pećnicu, kuhalo za vodu, ručnike, blagovaonicu i privatni ulaz.
Kupon vrijedi za do 8 osoba, preko tjedna ili vikenda. Kupon za ponudu vrijedi do 30.06.2026. Isključeni termini 20.06., 21.06. i 22.06.2026.
Sobe: Hotel nudi 39 moderno uređenih soba koje uključuju klima-uređaj, vlastitu kupaonicu, minibar, radni stol, TV ravnog ekrana i besplatan Wi-Fi. Neke sobe imaju i balkon s pogledom na more. Gosti mogu uživati i na panoramskoj sunčanoj terasi na krovu hotela koja pruža prekrasan pogled na obalu i grad.
Sobe u hotelu Metropolitan su svijetle i udobne, idealne za opuštanje. Sve su nedavno renovirane, bez tepiha, sa zavjesama, presvlakama i detaljima namještaja koji se razlikuju od kata do kata. Sve sobe imaju privatni balkon i sve pogodnosti koje biste očekivali. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizor, telefon, kupaonica s tušem i sušilom za kosu, minibar.
Apartman tip A2BP2 cca 36 m2. Sastoji se od spavaće sobe s dva odvojena kreveta, dnevnog boravaka s dva kauča ili kaučem na razvlačenje za dvije osobe, kupaonice s tuš-kadom i opremljene kuhinje. Tu je i balkon/terasa uronjena u svježe mediteransko zelenilo.Apartman tip A4BP1 cca 46 m2 može ugostiti do 5 odraslih osoba. Prizemni apartmani sastoje se od spavaće sobe s dva odvojena kreveta, spavaće sobe s jednim krevetom, dnevnog boravka s dva kauča ili kaučem na razvlačenje za dvije osobe, telefonom i SAT TV-om, opremljene kuhinje, kupaonice i balkona.Apartman tip A4BP2 cca 60 m2 za 6 odraslih osoba, površine je otprilike 60 m2 i sastoji se od dvije odvojene spavaće sobe, svaka sa dva odvojena kreveta, dnevnog boravka s dva kauča ili kaučem na razvlačenje za dvije osobe, telefonom i SAT TV-om, opremljene kuhinje, kupaonice i terase.
Superior dvokrevetna soba je elegantno uređena dvokrevetna soba namijenjena ugodnom boravku dviju osoba. Soba raspolaže bračnim krevetom, privatnom kupaonicom, klima-uređajem, TV-om ravnog ekrana, besplatnim Wi-Fi internetom i prostorom za sjedenje. Gostima pruža ugodan ambijent za odmor, a pojedine sobe nude i prekrasan pogled na more.
Kupon vrijedi za 2 osobe ili za 2 osobe i 1 dijete do 10 godina, ovisno o odabranoj ponudi. Ponuda se može iskoristiti od 07.-14.06.2026.; 15.-21.06.26. i 22.06.-04.07.26.za premium sobu i 07.-14.06.26. i 27.06.-04.07.26. za superior sobu! Isključeni termin 18.06.26.i 20.06.26. za Premium sobu!
Standardna soba s bračnim krevetom ili krevetom za jednu osobu s balkonom nudi vlastitu kupaonicu, minibar, SAT TV i balkon s pogledom na park.
Kućica nudi udoban i moderno opremljen prostor za opuštajući odmor u zagrljaju prirode. Prostrana drvena kućica veličine približno 70 m² uključuje odvojenu spavaću sobu s velikim bračnim krevetom, ugodan dnevni boravak s kaučem, potpuno opremljenu kuhinju te privatnu kupaonicu s tušem. Gostima su na raspolaganju i klima uređaj, besplatan Wi-Fi, TV ravnog ekrana, aparat za kavu te kamin koji stvara posebno ugodnu atmosferu. Poseban doživljaj pružaju privatna terasa odnosno balkon s prekrasnim pogledom na planine i prirodu te mogućnost opuštanja u jacuzziju.
Ljeto u Jelsi kao odmor za dušu i tijelo.Soba Comfort ima 17m2, udoban krevet, balkon, TV, ventilator i kupaonicu s kadom/tušem i sušilom za kosu.
Osigurajte vrhunski wellness odmor na Makarskoj rivijeri! Kupon vrijedi za 2 osobe i dijete do 3,99 god GRATIS u krevetu s roditeljima, od 15.07. - 31.08.2026.
Pinus Holiday Home: 30 m2 | 18 m2 natkrivena terasa | 2 sobe | 2 kupaonice | 4 + 1 osoba✔ 80 m od mora ✔ Natkrivena terasa ✔ Sunčalište ✔ Parking ✔ Dozvoljeni kućni ljubimci ✔ Klima ✔ Satelitska TV ✔ Sef ✔ Opremljena kuhinja ✔ Perilica posuđa ✔ Mikrovalna pećnica ✔ Sušilo za kosu ✔ Toaletni pribor ✔ Dječji krevetić (na upit) ✔ Besplatni Wi-Fi ✔ ParkingSavršen izbor za svakoga tko želi osjetiti blagodati boravka u privatnosti ove prostrane mobilne kućice, uživajući u prirodi i blizini plaže.
Premium apartmani su pažljivo dizajnirani kako bi pružili višu razinu komfora, estetski usklađeniji interijer i osjećaj suvremenog, mirnog luksuza. Fokus je na pročišćenim linijama, toplim materijalima i skladnoj kombinaciji boja koja prostoru daje elegantan i opuštajući karakter. Dnevni boravak je uređen u modernom, sofisticiranom stilu, s pažljivo odabranim garniturama i dekorativnim elementima koji stvaraju osjećaj ugodnog, ali diskretno luksuznog ambijenta. Dominiraju smirene i harmonične palete boja koje dodatno naglašavaju osjećaj prostranosti i udobnosti. Spavaće sobe su koncipirane tako da osiguraju visoku razinu komfora i kvalitetan odmor, s iznimno udobnim krevetima hotelskog tipa i pažljivo biranim tekstilom koji doprinosi osjećaju opuštenosti i privatnosti. Kupaonice su uređene u modernom spa stilu, s kombinacijom prirodnih tonova drva, krem i sivih nijansi, čime se postiže balans između elegancije i topline. Prostor odiše čistoćom, urednošću i suvremenim dizajnom. Svaki Premium apartman ima pažljivo usklađen interijer koji stvara višu estetsku razinu u odnosu na standardne jedinice, uz dodatni osjećaj privatnosti, mira i komfora. Terasa predstavlja dodatnu vrijednost prostora i omogućuje uživanje u ambijentu Zlatibora, uz prirodan nastavak unutarnjeg komfora na otvorenom.
Sobe: CS3B: Comfort dvokrevetna soba s balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.CS3BM: Comfort dvokrevetna soba s balkonom, morska strana, dodatni ležaj. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.
Centralna Classic soba nalazi se u glavnoj zgradi hotelskog kompleksa i pruža pogled prema parkingu i glavnom ulazu. Soba ima približno 20 m² i prikladna je za najviše 2 odrasle osobe i 1 dijete, odnosno za obitelji s manjom djecom.Soba je opremljena bračnim krevetom ili odvojenim krevetima, a dostupna je mogućnost dodatnog pomoćnog ležaja dimenzija 80 x 190 cm ili dječjeg krevetića. U sobi može biti smješten samo jedan pomoćni ležaj ili jedan dječji krevetić. U slučaju boravka 2 djece, jedno dijete do 2,99 godina može spavati na krevetu s roditeljima, a drugo dijete na pomoćnom ležaju.Veći dio ovih soba ima kadu u kupaonici. Soba uključuje klima-uređaj, zavjese za zamračivanje, LCD SAT TV, Wi-Fi, kupaonicu s kadom ili tušem, sušilo za kosu i osnovnu kozmetiku.
Ranč se nalazi u naselju Donje Biosko, na svega nekoliko kilometara (10 minuta vožnje) od Baščaršije. 1 dijete do 4 godine gratis! Kupon vrijedi do 31.08.26. Isključeni termin 14. - 21.08.26.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Standard soba (17 m²): Standard soba u Aminess Vival Casa Velaris pruža ugodan i funkcionalan smještaj na površini od 17 m², savršen za opušten odmor uz more. Prostor je svijetao i opremljen bračnim krevetom ili s dva odvojena kreveta te vlastitom kupaonicom s tušem. Soba uključuje klima-uređaj, televizor, besplatan Wi-Fi, telefon i sef. Određene sobe imaju balkon ili terasu, idealne za uživanje u svježem mediteranskom zraku. Savršen izbor za parove ili individualne goste koji traže mir i udobnost.Tipovi soba:➜ S2: Standardna dvokrevetna soba. Twin/double. Kupaonica s tušem.➜ CS3B: Comfort dvokrevetna soba s balkonom. Bračni krevet. Pomoćni ležaj: fotelja na razvlačenje. Kupaonica s tušem.➜ CS3BS: Comfort dvokrevetna soba s balkonom, pogled na more. Bračni krevet. Pomoćni ležaj: fotelja na razvlačenje. Kupaonica s tušem.
Premium suite s balkonom (HA2B): 32 m², balkon, dvokrevetna spavaća soba s bračnim krevetom, dnevni boravak s dodatnim krevetom (kauč na razvlačenje 160x200), maks. 4 osobe, kupaonica s tušem, hlađenje/grijanje.Superior suite s balkonom, pogled na more (HA2S): balkon s pogledom na more, dvokrevetna spavaća soba s bračnim krevetom, dnevni boravak s dodatnim krevetom (kauč na razvlačenje 160x200).
Dvokrevetna Superior soba s balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba s balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled more – S2BS
Classic soba, veličine otprilike 25 m², opremljena je udobnim bračnim krevetom dimenzija 100x200 cm i dodatnim krevetom u obliku kauča na razvlačenje (90x200). Osim toga, soba uključuje kupaonicu s tušem i balkon s pogledom na park. Soba je prikladna za maksimalno 3 osobe, uključujući maksimalno 2 djece. Ova udobna i moderna soba osigurat će ugodan boravak svakom gostu.
Dvokrevetna standard soba nudi 20m2 prostora, klimatizirana je i ima prostor za sjedenje sa satelitskom TV i hladnjakom. Sve sobe imaju dvostruke prozore koji omogućuju miran noćni odmor. Sve sobe uključuju vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Deluxe kamping vila s privatnim bazenom: 56 m2 (mobilna kućica 32 m2 i terasa 24 m2), potpuno opremljene mobilne kućice imaju klimu i Wi-Fi, 1 spavaću sobu s krevetom 160 cm x 200 cm, 1 spavaću sobu s 2 odvojena kreveta 80 cm x 200 cm, 2 kupaonice s tušem; potpuno opremljenu kuhinju s plinskim kuhalom, mikrovalnom pećnicom, hladnjakom sa zamrzivačem, perilicom posuđa, posuđem za kuhanje i objedovanje; dnevni boravak sa sofom na razvlačenje (135 cm x 190 cm) i SAT TV; natkrivenu terasu sa stolom za objedovanje, ležaljkama i suncobranima.
Pinus Holiday Home: 30 m2 | 18 m2 natkrivena terasa | 2 sobe | 2 kupaonice | 4 + 1 osoba✔ 80 m od mora ✔ Natkrivena terasa ✔ Sunčalište ✔ Parking ✔ Dozvoljeni kućni ljubimci ✔ Klima ✔ Satelitska TV ✔ Sef ✔ Opremljena kuhinja ✔ Perilica posuđa ✔ Mikrovalna pećnica ✔ Sušilo za kosu ✔ Toaletni pribor ✔ Dječji krevetić (na upit) ✔ Besplatni Wi-Fi ✔ ParkingSavršen izbor za svakoga tko želi osjetiti blagodati boravka u privatnosti ove prostrane mobilne kućice, uživajući u prirodi i blizini plaže.
Economy soba (15 m2) s bračnim krevetom ili 2 odvojena kreveta, kupaonicom, TV-om sa satelitskim programima i mini barovima.
Superior dvokrevetna soba s balkonom (21 m2): Soba je klimatizirana i opremljena SAT TV, telefonom, radnim stolom, mini barom, sefom, sušilom za kosu. U sobi postoji mogućnost postavljanja dodatnog ležaja za 1 osobu (sofa veličine 80 cm x 190 cm). Pomoćni ležaj prikladan je za treću odraslu osobu. Orijentacija sobe je na morsku stranu. Sobe su renovirane 2024. godine.
Dvokrevetna soba ističe se unikatnim, ručno rađenim drvenim namještajem. Poseban ugođaj i atmosferu stvaraju ručno izrađeni drveni detalji upotpunjeni decentnom rasvjetom. Ova elegantno uređena soba (bračni krevet 160 × 200 cm ili dva odvojena kreveta 90 × 200 cm) opremljena je antialergijskim madracem, kupaonicom s tušem, klima-uređajem, radnim stolom, telefonom, LCD TV-om i besplatnim bežičnim internetom.
Pinus Holiday Home: 30 m2 | 18 m2 natkrivena terasa | 2 sobe | 2 kupaonice | 4 + 1 osoba✔ 80 i više metara od mora ✔ Bazen ✔ Natkrivena terasa ✔ Sunčalište ✔ Parking ✔ Dozvoljeni kućni ljubimci ✔ Klima ✔ Satelitska TV ✔ Sef ✔ Opremljena kuhinja ✔ Perilica posuđa ✔ Mikrovalna pećnica ✔ Sušilo za kosu ✔ Toaletni pribor ✔ Dječji krevetić (na upit) ✔ Besplatni Wi-Fi ✔ ParkingSavršen odabir za manju obitelji ili skupinu prijatelja koji žele iskusiti nezaboravan odmor u ovim modernim kućicama s privatnim grijanim bazenom i terasom.
Obiteljska soba idealan je izbor za ugodan boravak obitelji. Opremljena je velikim bračnim krevetom i dva ležaja širine 90 cm te Smart Room sustavom. Gostima su na raspolaganju besplatan Wi-Fi internet, LED TV sa satelitskim programima, radni stol, hladnjak i klima-uređaj. Kupaonica je opremljena tušem i sušilom za kosu.
Family suite (40 m²) je prostrani obiteljski apartman s balkonom. Sastoji se od dvije spavaće sobe (prva s bračnim krevetom, druga s odvojenim krevetima) te dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču se mogu smjestiti maksimalno 2 djece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizirane i uključuju balkon, kupaonicu s tušem, WC-om i toaletnim potrepštinama. Gostima su na raspolaganju i sef, mini hladnjak te besplatan bežični internet.
Uhvati savršen ljetni odmor na sunčanoj grčkoj obali! Otputuj u Solun ili na prekrasne poluotoke Sithoniju i Halkidiki, gdje te čekaju vrhunski hoteli, kristalno čisto more i opuštajući odmor s uključenim all inclusive paketom!Odaberi svoju destinaciju i uživaj u bezbrižnom odmoru s uključenim zrakoplovnim prijevozom, smještajem u hotelu 4* te izvrsnim grčkim doručcima i večerama.Moguć izbor hotela:Elinotel Sermilia ResortGolden Star City ResortHotel PanoramaPorto Carras MelitonAnthemus Sea Beach Hotel and SpaAcrotel Elea BeachAcrotel Lily Ann Boutique HotelAcrotel Athena PallasAtriumPalladium HotelAlia Palace Hotel – Adults Only 16+Alexandros PalaceGreek Pride Seafront HotelRoyal Hotel and SuitesElinotel Apolamare Hotel
Dvokrevetna Superior soba s balkonom: Balkon, odvojeni/bračni krevet, 1 pomoćni ležaj (80x190), kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje.Tipovi soba:➜Superior dvokrevetna soba s balkonom – S2BP➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana – S2BM➜Superior dvokrevetna soba s balkonom, pogled more – S2BS
Dvokrevetna Standard soba, pogled park: veličina sobe 23 m², klima, SAT TV, mini bar, kupaonica s kadom, bračni krevet i 1 pomoćni ležaj. Uživajte u tišini ove dvokrevetne sobe koju pruža zelena priroda parka La Luna Hotela. Neka vaš nezaboravan odmor započne u ovoj prostranoj dvokrevetnoj sobi.
Standard dvokrevetna soba (veličine 20 m2) s balkonom sadrži klimu, sef, satelitski TV, privatnu kupaonicu, sušilo za kosu, ogrtač.
Economy soba (15 m2) s bračnim krevetom ili 2 odvojena kreveta, kupaonicom, TV-om sa satelitskim programima i mini barovima.
Comfort dvokrevetna soba (19 m²): Prema park strani, odvojeni kreveti, max. 2 osobe + mogućnost dodavanja 1 pomoćnog ležaja, kupaonica s tušem/kadom, hlađenje/grijanje. Dodatno: posluga u sobu, usluge pranja i glačanja, pogled na park, klima, privatna kupaonica i WC, sušilo za kosu, mini bar, sef u sobi, satelitska televizija, izravna telefonska linija, pristup internetu, Wi-Fi, hotelska kozmetika, dozvoljeni kućni ljubimci.Tipovi soba:➜Comfort dvokrevetna soba (SS2) 23-26 m2: pomoćni krevet: sofa na razvlačenje, francuski balkon, kupaonica s tušem ili kadom.➜Superior Junior Suite (HA2JP) 34-38 m2: francuski balkon i lođa. U produžetku spavaće sobe dnevni boravak sa sofom na razvlačenje za 1 osobu.
Standardna dvokrevetna soba: Prostrana i udobna soba za 2 odrasle osobe i 1 dijete (na pomoćnom ležaju). Soba ima podesivu klimu/grijanje, TV s mađarskim i međunarodnim programima, telefon, minibar, kupaonicu s tušem, sušilo za kosu, bračni krevet, stol sa stolicama i blagovaonski stol.
Kupon vrijedi za 2 osobe. Kupon vrijedi od 03.07. do 17.07. i od 17.07. do 22.08.2026.
Junior Suite (30 m²) je manji obiteljski apartman s balkonom na morsku stranu. Sastoji se od jedne spavaće sobe i dnevnog boravka odvojenog vratima, u kojem se nalazi kauč na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču se mogu smjestiti maksimalno 2 djece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizirane i uključuju balkon, kupaonicu s tušem, WC-om i toaletnim potrepštinama. Gostima su na raspolaganju i sef, mini hladnjak te besplatan bežični internet.
Najam isključivo od subote do subote! Kupon vrijedi do 31.08.2026.
Sobe: Moderne i novo opremljene, sve sobe s balkonom na morskoj strani nude eleganciju i funkcionalnu udobnost u kojoj gosti mogu uživati. Smještaj se može pohvaliti modernim i novouređenim interijerom. Sobe su opremljene klima uređajem, LCD satelitskom televizijom, telefonom, mini barom, sefom, besplatnim pristupom internetu, kupaonicom s tušem i balkonom sa sjedećom garniturom.
Sobe raspolažu s kupaonicama, TV-om, terasom s prelijepim pogledom na netaknutu prirodu. Besplatan Wi-Fi Internet i kablovska TV učiniti će vaš boravak još ugodnijim.
Standardna dvokrevetna soba može biti opremljena dodatnim ležajem, tako da se kapacitet može povećati do 5 osoba, a dječji krevetić je besplatan za djecu do 2 godine.
Mobilna kućica Adria Superior 4+1, zadnji red (C2):➜dvije spavaće sobe (jedna spavaća soba s bračnim krevetom dimenzija 160x200 cm; druga spavaća soba s dva odvojena ležaja dimenzija 80x200 cm)➜moderna, potpuno opremljena kuhinja (plinski štednjak na staklokeramičkoj ploči s 4 plamenika, ugrađena napa, sudoper, samostojeći hladnjak sa zamrzivačem i posuđe)➜dnevni boravak (sofa pogodna za ležaj za jedno dijete, blagovaonski set)➜dvije kupaonice (tuš kada, toaletna školjka, umivaonik)Mobilna kućica je klimatizirana i opremljena sa SAT TV. Smještene su na samo 250 metara od pješčane plaže kampa Almissa. Kućice su izvrsno opremljene i pogodne su za smještaj maksimalno 5 ljudi.Mobilna kućica Relax 5+1 (B zona) 6 osoba (5 odraslih osoba i 1 dijete):➜tri spavaće sobe➜moderna kuhinja s opremom: perilica suđa, plinska ploča za kuhanje, mikrovalna pećnica, hladnjak, aparat za kavu, kuhalo za vodu, glačalo, daska za glačanje i posuđe➜dnevni boravak (dvosjed u dnevnom boravku se može pretvoriti u pomoćni ležaj za jednu osobu)➜2 kupaonice s podnim i zidnim pločicama, s radijatorom i sušilom za kosu➜natkrivena terasa dimenzija 3 x 8mKućice su potpuno opremljene i mogu primiti do 6 osoba.
Standard dvokrevetna soba pruža ugodnu i opuštajuću atmosferu u elegantnom kikladskom stilu. Soba je moderno uređena te nudi sve potrebno za udoban i bezbrižan boravak na Santoriniju. Gostima su na raspolaganju klima, Wi-Fi, TV s međunarodnim programima, sef, minibar te balkon ili terasa s pogledom na uređeni vrt. Svijetli ambijent i mirna atmosfera stvaraju savršen prostor za opuštanje nakon istraživanja otoka.
