Top nova putovanja
Sva putovanja ›Svi apartmani uključuju potpuno opremljenu kuhinju s blagovaonskim kutkom, mikrovalnom pećnicom, perilicom posuđa, aparatom za kavu, kuhalom za vodu, hladnjakom sa zamrzivačem, staklokeramičkom pločom za kuhanje s 4 zone i pećnicom te osnovnim kuhinjskim priborom. Gostima su na raspolaganju i kabelska TV ravnog ekrana, telefon, sef, besplatan Wi-Fi, posteljina, ručnici i sušilo za kosu.Apartman za do 2 osobe ima 26 m² i prikladan je za udoban boravak udvoje. Uključuje spavaću sobu s bračnim krevetom, kupaonicu s tušem i WC-om te funkcionalno opremljen dnevno-kuhinjski prostor. Zbog praktičnog rasporeda odličan je izbor za parove koji žele ugodan odmor u apartmanu sa svim potrebnim komforom.Apartman za 2+1 osobe ima 36 m² i prikladan je za 2 osobe uz mogućnost dodatnog ležaja za treću osobu. Uključuje spavaću sobu s bračnim krevetom, kupaonicu s tušem i WC-om, kuhinjsko-blagovaonski dio, kauč te balkon. Apartman nudi nešto više prostora i dobar je izbor za par ili manju obitelj.Apartman za 2+2 osobe ima 43 m² i prikladan je za do 4 osobe. Uključuje spavaću sobu s bračnim krevetom, kupaonicu s tušem i WC-om odnosno tušem i odvojenim WC-om, kuhinjsko-blagovaonski dio te dodatni ležaj u obliku bračnog kreveta na razvlačenje ili kauča. Neki apartmani imaju i balkon. Zbog prostranog rasporeda prikladan je za obitelji s djecom ili manju skupinu.Apartman za 4+2 osobe ima 62 m² i prikladan je za do 6 osoba. Uključuje 2 spavaće sobe, u kojima se nalaze bračni krevet odnosno dva odvojena ležaja, 2 kupaonice odnosno kombinaciju kupaonice s tušem i odvojenog WC-a, prostrani dnevni dio te dodatni bračni ležaj na razvlačenje. Gostima su na raspolaganju i 3 kabelske TV ravnog ekrana, a neki apartmani imaju balkon. Apartman je odličan izbor za obitelji ili skupine koje žele više prostora i udobnosti.
Elegantno uređena dvokrevetna soba pruža ugodan boravak za dvije osobe. Gostima su na raspolaganju bračni krevet ili dva odvojena kreveta, privatna kupaonica, klima-uređaj, besplatan Wi-Fi, TV ravnog ekrana i prostor za sjedenje. Sobe su uređene u ugodnom stilu te osiguravaju miran i opuštajući boravak s pogledom na okolnu prirodu ili grad.
Premium suite s balkonom (HA2B): 32 m², balkon, dvokrevetna spavaća soba s bračnim krevetom, dnevni boravak s dodatnim krevetom (kauč na razvlačenje 160x200), maks. 4 osobe, kupaonica s tušem, hlađenje/grijanje.Superior suite s balkonom, pogled na more (HA2S): balkon s pogledom na more, dvokrevetna spavaća soba s bračnim krevetom, dnevni boravak s dodatnim krevetom (kauč na razvlačenje 160x200).
Adria Glamping Tent: 44 m2 i ima 10 m2 terase. Ima 2 spavaće sobe, kuhinju, klimu, privatnu kupaonicu, sušilo za kosu, hladnjak, SAT, Wi-Fi.
Superior dvokrevetna ili twin soba: doživite udobnost i elegantno uređen prostor u superior dvokrevetnoj ili twin sobi, koja je idealna za opuštajući boravak u središtu Rijeke. Soba nudi izbor između bračnog kreveta ili dva odvojena kreveta, što omogućuje prilagodljivost i maksimalnu udobnost. Prostrana i svijetla soba opremljena je modernim namještajem, klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, LCD televizijom, sefom, minibarom i radnim stolom. Veliki prozori osiguravaju obilje prirodne svjetlosti i stvaraju ugodnu, opuštenu atmosferu. Privatna kupaonica uključuje kadu ili tuš, sušilo za kosu te besplatne toaletne potrepštine. Soba je osmišljena za udoban odmor, kako za poslovne tako i za turističke goste, te nudi savršen balans između elegancije i funkcionalnosti.
Sve sobe su moderno opremljene, te svaka posjeduje krevet, noćni ormarić ili policu na svakom spavaćem mjestu, ormar ili ugradnu ormarsku nišu, sto, ogledalo, zidnu vješalicu za vanjsku odjeću i noćnu svjetiljku. Osim toga, u sobi se nalazi i oprema kao što su TV i sef. Hotelske sobe su potpuno klimatizovane. Također, gostima je na raspolaganju besplatan Wi-Fi.
Apartmani Mateo nude mogućnost boravka u 4 različita apartmana: Plavi apartman, Zeleni apartman, Bijeli apartman i Crveni apartman. Svi apartmani su opremljeni klima uređajima, a dostupan je i besplatni Wi-Fi.Plavi apartman je najprostraniji, površine 70 m2 (uključujući terasu). Ima 1 spavaću sobu s bračnim krevetom i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje. Plavi apartman je najbolji izbor za 2 odrasle osobe i 2 djece, ali je pogodan i za 4 odrasle osobe. Apartman također ima kuhinju koja je u potpunosti opremljena svim potrebnim aparatima i priborom za jelo za ugodan boravak. U cijenu je uključena i posteljina. Pomoćni ležaj je moguć uz nadoplatu.
S3BP Superior dvokrevetna soba s balkonom, park strana, 18m2: klima-uređaj, kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Dvokrevetna soba (15 m²): Ova soba nudi 2 odvojena kreveta i vlastitu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu. Soba ima parketne podove, grijanje i TV ravnog ekrana sa satelitskim programima. U vlastitoj kupaonici nalaze se besplatni toaletni pribor, tuš, WC, ručnici, sušilo za kosu i toaletni papir.
Sobe: Hotel nudi 39 moderno uređenih soba koje uključuju klima-uređaj, vlastitu kupaonicu, minibar, radni stol, TV ravnog ekrana i besplatan Wi-Fi. Neke sobe imaju i balkon s pogledom na more. Gosti mogu uživati i na panoramskoj sunčanoj terasi na krovu hotela koja pruža prekrasan pogled na obalu i grad.
Sve ponude
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Smještaj: Vila Materada nudi 10 soba i besplatno sigurno parkiralište za goste. Dvokrevetne sobe imaju velike zajedničke terase s pogledom na more. Sve sobe su klimatizirane, opremljene satelitskom televizijom, besplatnim Wi-Fi-jem i mini hladnjakom.
Dvokrevetna Standard soba uključuje besplatne toaletne potrepštine, ogrtače i vlastitu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu. Prostrana soba s bračnim krevetom uključuje klima-uređaj, zvučno izolirane zidove, minibar, ormar i TV ravnog ekrana sa satelitskim programima.
Superior dvokrevetna soba: Opustite se u autentičnom prostoru koji odiše luksuzom. Hotel nudi elegantne i svijetle sobe koje pružaju poseban nivo udobnosti. Pažljivo odabrane tehnologije sobe idu korak dalje kako bi Vaš boravak bio prijatan. Vaš izbor je dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 28 m2, a tip ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa na rasklapanje za jednu osobu. Na raspolaganju je balkon, TV, mini bar i klima uređaj.
Ukusno i elegantno namještene, sobe slave more s velikim prozorima ili balkonima s pogledom na plažu i luku uz kanal. Svi potrebni sadržaji osiguravaju vašu svakodnevnu udobnost. Svaka soba je dizajnirana kako bi ponudila svjetlost, mir i vizualni užitak Jadrana. Sobe su idealne za parove, obitelji ili putnike koji traže mir i stil. Usluge: klima uređaj, bežična mreža, televizija, telefon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, električne rolete.
Superior soba: kvadratura 36m² + balkon, 40m² bez balkona, interijer narančasti i plavi. Moderni dizajn kupaonice s WC-om, hidromasažnim tušem i svim bitnim potrepštinama. Klima-uređaj, sušilo za kosu, telefon, TV, priključak za internet, mini-bar, sef.
Comfort dvoposteljna ili twin soba - Odaberite između prostranog bračnog kreveta ili praktičnih dvaju odvojenih kreveta te uživajte u slikovitom pogledu na otok Krk. Soba sadži radni stol, WC, kupaonicu, kadu, kauč, garderoba/ormar, ručnike, posteljinu. Smještajni su kapaciteti podijeljeni na glavnu zgradu i 11 paviljona pri čemu je većina smještajnih jedinica okrenuta prema moru.Farma magaraca – autentična avantura za cijelu obiteljOtkrijte skriveni biser Kvarnera – Farmu magaraca u Šmriki, udaljenu svega nekoliko minuta vožnje. Ovdje vas očekuje kontakt s jednom od najnježnijih i najugroženijih životinjskih vrsta u Hrvatskoj – primorskim magarcima, čiji se opstanak brižno čuva kroz edukaciju i interakciju s posjetiteljima.Djeca mogu jahati magarce, svi članovi obitelji sudjeluju u vođenoj turi, uče o uzgoju, mogu hraniti i četkati ove simpatične životinje, a pravi biser izleta je vožnja kočijom – iskustvo koje ova farma nudi jedina u Hrvatskoj. Uz to, tu je i igralište, starinski spremnici za vodu i pogled na Kvarnerski zaljev koji oduzima dah. Za ljubitelje prirode i istraživanja:Prepustite se ljepotama Kraljevice i okolice kroz tematske staze koje pričaju priču regije:• Staza “Stazama naših nona” – prošećite putevima na kojima je odrastala generacija prije nas, uz autentičnu atmosferu i prirodni mir.• Staza “Krajolikom našim” – šumske staze, livade i pogledi koji pune pluća i dušu.• Biciklistička tura “Tragovima Frankopana” – kulturno-povijesna ruta koja spaja rekreaciju i naslijeđe ovog kraja.Ove rute idealne su za šetnje, bicikliranje, fotografiranje ili jednostavno – ponovno povezivanje s prirodom.
Sve sobe su klimatizirane i imaju SAT/TV, telefon, Internet priključak, mini-bar.
U objektu se nalaze dva apartmana sa vlastitim ulazima koji se nalaze u prizemlju. Apartman Lavanda (61 m2) ima kuhinju, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje za 2 osobe, odvojenu spavaću sobu s bračnim krevetom, kupaonicu s perilicom rublja i terasu. U apartmanu je zabranjeno pušenje i kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Smještaj: Adria Šušanj hotel raspolaže sobama različite strukture i dimenzija, smještenim u dva bloka, koji čine hotelski objekt, jednim od jedinstvenih cjelina u Barskoj regiji. Sobe su višekrevetne i opremljene po međunarodnom standardu. Sve sobe u hotelu Adria sadrže balkon, a iz većine se pruža pogled na more. Besplatan bežični internet je dostupan u cijelom hotelu. Sobe uključuju TV i hladnjak. Sobe obuhvaćaju vlastitu kupaonicu s tušem.
Dvokrevetne sobe u Hotelu President 3* udoban su izbor za parove ili dvije osobe koje žele opušten odmor tik uz more. Sobe su ugodno opremljene i nude sve potrebno za bezbrižan boravak u Bellariji, samo nekoliko koraka od plaže i obalne šetnice.Soba ima 16 m² i uključuje klima-uređaj, balkon i vlastitu kupaonicu. Zahvaljujući praktičnoj opremi i ugodnom ambijentu, prikladna je za ljetni odmor udvoje, gdje gosti mogu uživati u blizini mora, hotelskim uslugama i opuštenoj atmosferi Rivijere Romagnole.
Standard mobilna kućica 4+2 (32 m²): 2 spavaće sobe (1 s bračnim krevetom i 1 s dva odvojena kreveta), dnevni boravak povezan s kuhinjom, kauč na razvlačenje za djecu do 11,99 godina, 2 tuša / 2 WC-a, terasa sa stolom i stolicama. Kapacitet: 6 osoba (min/max) – 4 odrasle osobe i 2 djece do 11,99 godina.
Studio apartmani su namijenjeni za 2 osobe. Moderan, a ujedno i funkcionalan studio apartman učinit će Vaš boravak još prijatnijim. U studio apartmanu se nalazi francuski ležaj, zasebna kupaonica s tuš kabinom, mini čajna kuhinja kompletno opremljena kao i LCD televizor i Wi Fi Internet.
Sobe: Standardne dvokrevetne sobe (20–26 m²) imaju balkon od 2,5 m² s pogledom na park ili na ulaznu stranu. Veličina kreveta: 200x210 cm (king-size).
Comfort soba (veličine 22 m²) je pogodna za obitelji. U dvokrevetnoj sobi su na raspolaganju do 2 dodatna ležaja. Prostrane, lijepo uređene i namještene sobe hotela nude ugodan boravak s prekrasnim pogledom na park ili bazene. Svaka soba ima TV i telefon. Dostupan je besplatni Wi-Fi.
Prostrane i uređene suvremenim namještajem, sve jedinice imaju kabelsku TV i minibar. Neke sobe su klimatizirane. Naselje ima niz sportskih terena, od vrtnog tenisa do terena za odbojku.Classic dvokrevetne sobe (20-31 m2) su klimatizirane, opremljene televizorom, pristupom internetu, telefonom, mini barom, hladnjakom i sobnim sefom. Kupaonice su opremljene tušem ili kadom, sušilom za kosu i ogrtačima. Dio soba može primiti pomoćni ležaj. U opremu spada i kuhalo za vodu. Veličina kreveta u sobi je 90 x 200 cm.
Sobe: Hotel raspolaže klimatiziranim sobama opremljenim besplatnim Wi-Fi-jem, minibarom, sefom i satelitskim TV-om ravnog ekrana. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu sa sušilom za kosu i besplatnim toaletnim priborom. Moderan dizajn osigurava ugodan i opuštajući boravak nakon dana provedenog u razgledavanju.
Sve smještajne jedinice u hotelu su klimatizirane, imaju vlastitu kupaonicu i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni stol, posteljinu, ručnike i sef. U sobama se nalaze garderober, kuhalo, hladnjak i sušilo za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Apartmani Mateo nude mogućnost boravka u 4 različita apartmana: Plavi apartman, Zeleni apartman, Bijeli apartman i Crveni apartman. Svi apartmani su opremljeni s klima uređajima, a dostupan je i besplatni Wi-Fi. Crveni apartman je veličine 25 m2 (uključujući terasu) i zapravo je soba s vlastitom kuhinjom. Kao i ostale jedinice, opremljena je s priborom za jelo i posteljinom za što ugodniji boravak. Crveni apartman je najbolji izbor za 2 odrasle osobe, posebno za mlade parove (dijete do 5 godina spava besplatno u krevetu s roditeljima).
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard dvokrevetna soba s balkonom: 2 kreveta (double/twin) + pomožni ležaj na izvlačenje, kupaonica, balkon, klima, sef, TV; savršena za opuštanje i uživanje u miru i pogledu na borovu šumu. Uz površinu od 14 metara kvadratnih, idealan je izbor za dvije odrasle osobe, s mogućnošću dodatnog ležaja prilagođenog za djecu do 12 godina (pomoćni ležaj na razvlačenje). Praktičnost i udobnost na korak do prirode!
Probudite se u baroknoj utvrdi iz 17. stoljeća, svega 5 metara od morske obale! Kupon vrijedi za 2 osobe i može se iskoristiti do 21.06.2026.
Sobe "Noć i dan" u opremljene: bračnim krevetom, ormarom, komodom, trosjedom, foteljom i stolićem, sustavom Inteligentnih soba za jednostavnu i pametnu kontrolu energije, grijanja i hlađenja, telefonom s direktnom linijom, SAT TV, Wi-Fi, kupaonicom s tušem, WC-om, sušilom za kosu, sefom, mini frižiderom, higijenskim, kozmetičkim potrošnim dodacima...
Standardna dvokrevetna soba: Prostrana i udobna soba za 2 odrasle osobe i 1 dijete (na pomoćnom ležaju). Soba ima podesivu klimu/grijanje, TV s mađarskim i međunarodnim programima, telefon, minibar, kupaonicu s tušem, sušilo za kosu, bračni krevet, stol sa stolicama i blagovaonski stol.
Napomena: Osnovni paket uključuje let na relaciji Trst – Palermo ili Catania – Trst. Po želji je moguće organizirati i polazak letom Zagreb – Palermo – Zagreb, koji je dostupan utorkom, četvrtkom i subotom.
Sobe su dizajnirane kako bi vam ponudile udobnost i mir, samo nekoliko koraka od plaže. Svaka soba je raspoređena u ugodnim, klimatiziranim i svijetlim prostorima, stvarajući opuštenu atmosferu u kojoj ćete se od trenutka dolaska osjećati kao na odmoru. Usluge: klima uređaj, balkon, tuš, sušilo za kosu, televizor, besplatni Wi-Fi, dnevno čišćenje.
Standard soba: klima, telefon, sef, mini bar, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje i papuče, bio kozmetika, TV.
Smještaj: Hotel raspolaže sa 27 suvremeno opremljenih i klimatiziranih jednokrevetnih i dvokrevetnih soba s balkonom. Svaka soba ima kupaonicu s WC i tuš kabinom, sušilo za kosu, klima uređaj, telefon, besplatan Wi-Fi. Čitav objekt je pod video nadzorom.
VIP cjelodnevni izlet – Uvala brodoloma, Plave špilje i panoramski pogled (izlet po želji možemo i ukloniti prilikom pripreme vaše ponude)Izlet započinje vožnjom brodom do jedne od najpoznatijih plaža na svijetu – Navagio (Uvala brodoloma), gdje se zaustavljate za razgledavanje i fotografiranje. Slijedi posjet Plavim špiljama, poznatim po zadivljujućim plavim odsjajima i kristalno čistom moru, a brodom se ulazi i u unutrašnjost špilja.Nakon morskog dijela, dan se nastavlja ugodnom VIP vožnjom mini busom po otoku s obilaskom najljepših i najzanimljivijih točaka: panoramski pogled na Uvalu brodoloma (Shipwreck viewpoint), zaustavljanje na plaži Makrys Gialos, uspon na brdo Bohali iznad grada Zakynthosa te posjet 2000 godina staroj maslini.Za dodatni autentični doživljaj slijedi degustacija lokalnog maslinovog ulja i vina. Izlet završava kupanjem u sumpornom izvoru na plaži Xygia, koja je poznata kao prirodni spa zbog svojih pomlađujućih učinaka.Na kraju je organiziran povratak u hotel.Pripremite se za nezaboravno iskustvo!
Family suite: Naše family suite su površine 43–45 m2. Dvije odvojene sobe nude domaće udobje za relaksaciju dvoje odraslih i dva ili tri djeteta. Spavaća soba roditelja je udobna, dok u drugoj sobi male djece čeka krevet na kat živahnije boje i oblika. U prostornoj kupaonici s tušem se svaki član obitelji može posvetiti sebi, a u kuhinjskoj niši možete bilokad zagrijati dječji obrok. U suitama su na raspolaganju i stolčići za hranjenje.Što je osigurano u našim family suitiama?balkon ● kupaonica s tušem, wc-om i sušilom za kosu ● ručnici● kupaći ogrtači za odrasle ● TV ● telefon ● sef za prijenosno računalo ● Wi-Fi ● klima
Dvokrevetna soba – strana more: soba okrenuta prema moru. Opremljena je klima-uređajem (hlađenje/grijanje), SAT TV-om, telefonom, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom, mini-barom i radnim stolom. Ima privatnu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, a neke sobe imaju tuš s masažerom. Na upit je moguća soba s balkonom, spojene sobe ili dodatna ležaja.
Soba: Hotel ima 28 soba, sve opremljene kupaonicom s kadom ili tušem, kabelskom LCD TV-om i besplatnim WI-FI internetom. Prostrane dvokrevetne sobe imaju dva ili više pomoćnih ležaja i balkon s pogledom na šumu.
Smještajne jedinice imaju sef, mini bar, te osiguran internet i kabelsku TV, modernog dizajna i visoko kvalitetnog namještaja. Superior trokrevetna soba se sastoji od jednog francuskog ležaja i pomoćnog ležaja (dvosjed ili trosjed), opremljena je radnim stolom, flat- screen TV-om, ogrtačima, posteljinom i ručnicima, a dostupna je i kupaonica, sef, mini bar, ormar i kuhalo, kao i besplatan Wi-Fi internet.
https://www.youtube.com/watch?v=qkL5o45V1o0 ✔ udaljen oko 100 m od šljunčane plaže ✔ tik uz Poreč s pogledom na predivan zaljev ✔ park oko hotela s palmama, cvijećem i ružama ✔ vanjski bazen s terasom i ležaljkama ✔ sportske aktivnosti ✔ animacija i večernji program u sezoni ✔ sve što vam treba za jednostavan i opuštajući odmor Hotel Istra Plava Laguna je udoban obiteljski hotel s tri zvjezdice koji se nalazi u blizini Poreča, gleda na predivnu uvalu i nudi sve što vam je potrebno za jednostavan i opušten odmor. Park oko hotela je lijepo uređen, pun palmi, cvijeća i ruža. Hotel nudi 192 klimatizirane sobe. Hotel Istra posebno je popularan među zaljubljenim parovima, zbog ponude jednostavnog i udobnog odmora. Ako ne tražite luksuz, hotel Istra je idealan izbor. Economy soba: Soba je veličine oko 18 m2. Ima odvojene krevete za jednu osobu i fotelju na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, te kupaonicu s tušem.Bazeni: Na raspolaganju je veliki vanjski bazen s morskom vodom, ležaljkama i suncobranima te terasa za sunčanje. U blizini se nalazi i dječji bazen s morskom vodom. Otprilike 200 metara od hotela nalaze se kamenita, travnata i šljunčana plaža s ležaljkama, suncobranima, tuševima i barovima. Restorani i barovi: Gostima je na raspolaganju buffet restoran za doručak i večeru, koji povremeno uključuje tematske večere (u sezoni). Na raspolaganju je i Lobby bar. Usluge za djecu: Zabavu shvaćamo ozbiljno! Tim Activities & Experience Team brine se da što ljepše provedete svoje vrijeme i doživite nova i nezaboravna iskustva o kojima ćete pričati svima kad se vratite kući. Programi za djecu uključuju Pepi club (od 4 do 12 godina; kreativne radionice i razne igre, sport itd.) i večernji program za djecu. Sportske usluge: U sklopu hotela ili u neposrednoj blizini dostupni su jutarnja gimnastika ili aqua aerobik i sportski turniri (odbojka na pijesku, nogomet). Uz nadoplatu: tenis, stolni tenis, mini golf, boćanje, odbojka, skijanje na vodi, jedrenje, vodeni bicikli, bicikli, nogomet, košarka, jedrenje na dasci, kanu, ronjenje, jahanje, squash. Okolica: Hotel se nalazi u mirnom dijelu Zelene Lagune, otprilike 5 km od centra Poreča, a povezan je turističkim vlakićem ili biciklističkom stazom. Okružen je uređenim parkom, a do mora vodi staza kroz drvored palmi, udaljena oko 100 m. Poreč je jedna od najpopularnijih destinacija na Jadranu, gdje se bogata povijest susreće sa živahnim ljetnim ritmom. Prošećite slikovitim ulicama starog gradskog jezgra, istražite skrivene uvale i uživajte u kristalno čistom moru, vodenim sportovima, vrhunskoj istarskoj kuhinji i toplim zalascima sunca uz obalu. Idealna destinacija za aktivan, opuštajući i nezaboravan odmor!
Standardne dvokrevetne sobe (veličine 18 m2) nalaze se na oba kata hotela, s kojih se pruža lijep pogled na povijesni glavni trg ili na tržnicu. Većina dvokrevetnih soba je opremljena pomoćnim ležajem. Sobe imaju bračni ili dva odvojena kreveta, kupaonicu s tušem i kadom, SAT TV i mini bar.
✔ posjetite biser Toskane ✔ 2 km do povijesnog centra Siene ✔ moderno namještene sobe ✔ restoran s lokalnom kuhinjom i širokim izborom toskanskih vina ✔ bar s terasomHotel Executive Siena moderan je hotel s 4 zvjezdice smješten u rezidencijalnoj četvrti Scacciapensieri, u blizini sveučilišnog obrazovnog kompleksa i konferencijskog centra bolnice Santa Maria alle Scotte, nedaleko od željezničke stanice i nekoliko minuta od centar grada. Hotel ima preko 70 soba. Pažnja posvećena detaljima i svakom detalju osigurava da svaki gost dobije osobnu pažnju. Sve sobe su potpuno renovirane i dizajnirane kako bi ponudile najbolju moguću udobnost i idealan boravak.Standard soba (18 m²): bračni ili dva odvojena kreveta, kupaonica s tušem ili kadom. Elegantna soba s vlastitom kupaonicom i svim pogodnostima poput kade ili tuša i king size kreveta ili 2 kreveta za jednu osobu. Standardne sobe su moderne i elegantne, s parketom. Također postoji mogućnost rezervacije soba za pušače.Restoran i bar: Od doručka ujutro do ručka u podne i večere navečer, hotelski restoran idealno je mjesto za kušanje najboljih jela tradicionalne lokalne kuhinje, u kombinaciji s pažljivom pažnjom posvećenom specijalitetima nacionalne kuhinje. Osim toga, podrum, zahvaljujući poznatoj toskanskoj proizvodnji vina, od koje je Siena odličan primjer, nudi širok izbor nacionalnih vina, idealnih za delikatno sljubljivanje s jelima. Potpuno novi bar na terasi prikladan je za aperitiv ili večernje piće s prijateljima ili obiteljom.Okolica: Zbog svoje vrlo mirne lokacije, Hotel Executive Siena savršeno je mjesto za početak istraživanja prekrasnog grada Siene, sa svojom čarolijom uskih krivudavih ulica i aristokratskih zgrada te okolnih područja koja nude jedinstvene lokacije kao što su: vinska regija Chianti; San Gimignano; Pienza i Montalcino te obližnji grad Firenca.Siena je povijesni i kulturno bogat grad u Toskani, poznat po srednjovjekovnoj arhitekturi, umjetnosti i kuhinji. Grad je popularno odredište za ljubitelje povijesti, umjetnosti i dobre hrane. Posjetitelji mogu uživati u šetnji uskim ulicama, posjetu muzejima i galerijama te degustaciji lokalnih vina i jela.
Kupon vrijedi za 2 osobe i može se iskoristiti od 22.05. - 22.06.2026.
Studio apartmani su namijenjeni za 2 osobe. Moderan, a ujedno i funkcionalan studio apartman učinit će Vaš boravak još prijatnijim. U studio apartmanu se nalazi francuski ležaj, zasebna kupaonica s tuš kabinom, mini čajna kuhinja kompletno opremljena kao i LCD televizor i Wi Fi Internet. Drvena kućica pruža ugodan boravak u mirnom okruženju. Sastoji se od odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje, opremljene kuhinje i kupaonice. Gostima je na raspolaganju i terasa za opuštanje. Idealna je za parove ili manje obitelji.
Premium Holiday home - 33 m2, max. 5 odraslih ili 4 odraslih + 2 djece (do 11,99 godine), 2 spavaće sobe – jedna s bračnim krevetom, a druga s odvojenim krevetima, 2 kupaonice s tušem, dnevni boravak s pomoćnim krevetom (kauč na razvlačenje) i kompletno opremljenom kuhinjom – perilica posuđa, aparat za kavu Nespresso i aparat za filter-kavu, kuhalo za vodu, terasa sa stolom, 6 stolica, 2 ležaljke i suncobranom, klima-uređaj.
Dvokrevetna soba s dodatnim ležajem: prostrana soba od 26m² s king-size krevetom (180x200cm), sofom na razvlačenje za jednu osobu i balkonom s pogledom na grad. Idealna za obitelji s djetetom ili manje grupe do 3 osobe. Soba uključuje klimu, Smart TV, sef, mini bar, besplatan WiFi.
Sobe: Standardne dvokrevetne sobe (20–26 m²) imaju balkon od 2,5 m² s pogledom na park ili na ulaznu stranu. Veličina kreveta: 200x210 cm (king-size).
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Opremljenost Superior soba: 21 m2 – kupaonica (tuš ili kada), WC, LCD TV, radio, telefon, mini bar, sef, ogrtač za kupanje, klima, besplatan Wi-Fi, većina soba s balkonom te sobe s povezanim vratima.
Kupon vrijedi od 01.06. do 30.06.2026. Kupon vrijedi za 2 ili 4 osobe i jedno dijete do 10 godina.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Sve sobe su klimatizirane, imaju balkon i besplatan WiFi. Superior soba s bračnim ili odvojenim krevetima je prostrana soba s drvenim namještajem i vlastitom kupaonicom s tušem ili kadom. Ove se jedinice nalaze u glavnoj zgradi i nude pogled na bazen ili park. Soba ima balkon, TV, minibar i sef.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Dvokrevetna soba s dodatnim ležajem: prostrana soba od 26m² s king-size krevetom (180x200cm), sofom na razvlačenje za jednu osobu i balkonom s pogledom na grad. Idealna za obitelji s djetetom ili manje grupe do 3 osobe. Soba uključuje klimu, Smart TV, sef, mini bar, besplatan WiFi.
Dvokrevetna Standard soba: Za 2 odrasle osobe, ovo je smještajna jedinica koja će ispuniti Vaša očekivanja. Sadrži: King size krevet dimenzija 160×200, tuš, klima uređaj, satelitsku TV, LCD TV, mini-bar i Wi-Fi.
Standardna dvokrevetna soba (21 m2) sadrži privatnu kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, TV ravnog ekrana i klima-uređaj, a neke sobe također nude i prostor za sjedenje. U objektu Villa Dvor Kornić sve sobe imaju balkon i nude posteljinu i ručnike.
Standard dvokrevetna soba s balkonom: Soba s mogućnošću bračnog ili odvojena kreveta. Sobe su opremljene svim standardnim hotelskim sadržajima. Prostrana kupaonica s tušem. Terasa s vrtnim namještajem s pogledom na prekrasne zelene atrije. Veličina sobe 21 m².
Dvokrevetna/bračna soba s balkonom (površine 18 m²) ima TV ravnog ekrana, mini bar, radni stol, ručnike, klima uređaj, ormar i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem i sušilom za kosu.
Sve sobe dobro su opremljene za ugodan boravak - balkon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, TV s međunarodnim popisom kanala, bojler i mini bar, kao i brzi Wi-Fi.
Dvosobni apartman 10+1: potpuno opremljena kuhinja (staklokeramička ploča, pećnica, kuhalo za vodu, hladnjak s pretincem za zamrzavanje), dnevni boravak s blagovaonskim kutkom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, druga spavaća soba s dva kreveta na kat (ukupno u sobi borave 4 osobe), jedna kupaonica s tušem i WC-om te druga kupaonica s kadom i WC-om, dodatni WC, prostrani balkon ili terasa.
✈️ Zadnja slobodna mjesta u lipnju i srpnju: 20.6. – 28.6.2026; 27.6. – 5.7.2026; 4.7. – 12.7.2026; 18.7. – 26.7.2026Ljeto u Hurgadi s direktnim charter letom iz LjubljaneDoživite savršen ljetni odmor u sunčanoj Hurgadi uz obalu Crvenog mora, gdje vas očekuju kristalno čisto more, duge pješčane plaže i bezbrižna atmosfera. S charter letom iz Ljubljane putovanje je brzo, udobno i jednostavno – idealno za opušten početak odmora.Bit ćete smješteni u pažljivo odabranim hotelima s all inclusive ponudom, koji osiguravaju potpunu udobnost, raznoliku gastronomsku ponudu te brojne aktivnosti za sve generacije. Možete uživati uz bazene, na privatnim plažama ili istraživati bogat podvodni svijet po kojem je Crveno more poznato.Za one koji žele više od samog odmora, uz nadoplatu su dostupni i brojni izleti – od safari avantura u pustinji do izleta brodom na obližnje otoke. Hurgada tako nudi savršenu kombinaciju opuštanja, sunca i nezaboravnih doživljaja – sve to uz jednostavan polazak iz Ljubljane.
Economy soba: dvokrevetna soba s bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizirane i imaju kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, besplatni Wi-Fi, SAT TV i telefon s izravnim biranjem.
Dvokrevetna soba (veličine 22 m²) ima velika prozorska stakla, satelitsku televiziju, radni stol i vlastitu kupaonicu. Uživajte u elegantnom bečkom stilu i udobnosti dvokrevetnih soba opremljenih francuskim bračnim krevetom. U sobi se nalazi TV ravnog ekrana, stol i kuhalo za vodu za pripremu kave ili čaja. Moderna kupaonica sadrži kadu ili tuš, WC i sušilo za kosu. Na raspolaganju su telefon s direktnom linijom i besplatan Wi-Fi.
Apartmani Mateo nude mogućnost boravka u 4 različita apartmana: Plavi apartman, Zeleni apartman, Bijeli apartman i Crveni apartman. Svi apartmani su opremljeni s klima uređajima, a dostupan je i besplatni Wi-Fi.Crveni apartman je veličine 25 m2 (uključujući terasu) i zapravo je soba s vlastitom kuhinjom. Kao i ostale jedinice, opremljena je s priborom za jelo i posteljinom za što ugodniji boravak. Crveni apartman je najbolji izbor za 2 odrasle osobe, posebno za mlade parove (dijete do 5 godina spava besplatno u krevetu s roditeljima).
Apartman je prostran i ima približno 46 m² te nudi udoban boravak za dvije osobe, jer uključuje veliki bračni krevet i kauč na razvlačenje. Posebnost apartmana je hidromasažna kada koja pruža dodatno opuštanje, a tu je i vlastita kupaonica sa svim potrebnim sadržajima. Gostima je na raspolaganju dobro opremljena kuhinja s pločom za kuhanje, hladnjakom, posuđem i pećnicom, a apartman dodatno upotpunjuju prostor za sjedenje, TV ravnog ekrana, klima-uređaj i minibar.
Dvokrevetna standardna soba je udobno opremljena i nalazi se na strani hotela s pogledom na park. Soba raspolaže s balkonom sa sjedećom garniturom te pruža udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju kupaonicu s tušem, sef, mini-bar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.Superior soba s balkonom gostima pruža direktan pogled na more, udobno je opremljena i nalazi se na morskoj strani hotela. Soba raspolaže s balkonom sa sjedećom garniturom te pruža udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju sofu za jednu osobu, kupaonicu s tušem, sef, minibar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.
Dvosoban apartman: Veličina apartmana: 75 m² - Klimatizirani apartman s posebnim ulazom ima 1 dnevni boravak, 2 odvojene spavaće sobe i kupaonicu s kadom i tušem. Potpuno opremljena kuhinja uključuje štednjak, hladnjak, perilicu posuđa i posuđe. Ovaj prostrani apartman s pogledom na grad ima perilicu rublja, zvučno izolirane zidove, pribor za pripremu čaja i kave te TV ravnog ekrana s kabelskim programima. U smještajnoj jedinici nalaze se 4 ležaja.
Sobe: Hotel raspolaže s 254 potpuno klimatizirane sobe i suitea s modernim namještajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom TV-om, mini hladnjakom, aparatom za kavu/čaj i radnim prostorom. Neke sobe nude prekrasan pogled na Prag.
Glamping vile nude dnevni boravak, spavaću sobu, potpuno opremljenu kuhinju, privatnu kupaonicu s tušem i WC-om, klima-uređaj te grijanje. Svaka jedinica ima vlastitu terasu s vrtnim namještajem, a pojedine i privatnu drvenu kadu s geotermalnom vodom koja dodatno obogaćuje doživljaj odmora. Glamping šatori primaju od 2 do 6 osoba i uključuju boravišni prostor, kuhinjsku nišu sa štednjakom i hladnjakom, spavaći dio, kupaonicu te terasu, čime osiguravaju visoku razinu udobnosti i u prirodnom okruženju.
Dvokrevetna soba ima 15 m² i uključuje klima-uređaj i kabelsku TV. Svaka jedinica ima privatnu kupaonicu s tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama, sušilom za kosu i papučama.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Glamping kupola ima krovne zavjese koje se otvaraju i zatvaraju na daljinski upravljač. U njoj se nalazi mini hladnjak, kuhalo za vodu, osnovni pribor za jelo, ogrtač za kupanje od velura, podno grijanje i inverter klima koja grije i hladi.
Apartman Lepeza (72m2) je moderan apartman s divnim pogledom na more. Apartman ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje, kupaonicu s perilicom, samostalnu spavaonicu s bračnim krevetom, prostranu terasu, besplatan parking. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Dvokrevetna soba s dodatnim ležajem: prostrana soba od 26m² s king-size krevetom (180x200cm), sofom na razvlačenje za jednu osobu i balkonom s pogledom na grad. Idealna za obitelji s djetetom ili manje grupe do 3 osobe. Soba uključuje klimu, Smart TV, sef, mini bar, besplatan WiFi.
Soba za 2 morska strana: 19 m2, spavaća soba s bračnim ili dva odvojena kreveta, kupaonica s kadom, balkon, LCD SAT TV, sušilo za kosu, telefon s izravnim biranjem.
Standard trokrevetna soba: Opustite se u udobnosti! Naše standardne trokrevetne sobe opremljene su s tri odvojena kreveta, što osigurava maksimalan komfor za 3 osobe ili 2 osobe i malo dijete. Treći ležaj je veličine običnog kreveta, tako da se ne morate mučiti oko pomoćnog ležaja. Naše standardne trokrevetne sobe imaju balkon. Ovaj tip sobe nema klima uređaj. Kapacitet: 2+1 osoba. Veličina: 28 m2.
Dvokrevetna soba, pogled na park: Uživajte u opuštajućem odmoru u moderno opremljenoj superior dvokrevetnoj sobi s pogledom na park. Soba površine približno 26–30 m² nudi udoban smještaj za do 2–3 osobe, uz mogućnost bračnog ili odvojenih kreveta te dodatnog ležaja. Kvalitetni kreveti osiguravaju ugodan i miran san, dok elegantno, moderno uređena kupaonica pruža potpuno opuštanje nakon dana istraživanja. Soba spaja udobnost, suvremeni dizajn i izvrsnu lokaciju, stvarajući idealno okruženje za opuštajući odmor.
Superior apartmana Bolfenk s terasom ili balkonom i kaminom, za do 4 osobe. Apartman se sastoji od spavaće sobe s dva osnovna ležaja i dodatnim izvlačnim ležajem, dnevnog boravka sa sjedećom garniturom (dodatni ležaj) i kaminom, potpuno opremljene kuhinje te kupaonice. Gostima je na raspolaganju i karta Energetske staze Bolfenk sa sedam energetskih točaka, čiji se ulaz nalazi u neposrednoj blizini hotela Bolfenk.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Sve sobe u hotelu nude udoban i moderno opremljen smještaj s besplatnim Wi-Fi-jem, klima-uređajem te LCD televizorom. Gostima su na raspolaganju i mini bar, sef te vlastita kupaonica s toaletnim priborom i sušilom za kosu.
Kupon vrijedi za 2 odrasle osobe. Kupon vrijedi isključivo do 27.08.2026., od nedjelje do četvrtka!
