Sve ponude
Dvokrevetne sobe Landgut Classic nalaze se u novijem, pažljivo arhitektonski usklađenom Haus Windmühleu, gdje prevladavaju svjetlina i prostranost. Više prostora za dobrobit, kako u sobi tako i u kupaonici, okupane svjetlošću, opremljene modernim svijetlim namještajem od masivnog drva - tako su predstavljene sobe Landgut. Kupaonica, WC, sušilo za kosu, satelitska TV, regionalno opskrbljeni minibar, besplatni Wi-Fi, individualno podesivo grijanje i najkraći put do novog Althof VinoSPA osiguravaju vam ugodan boravak.
Apartman (veličine 55 m²) ima privatnu kuhinju, vlastitu kupaonicu, klima uređaj, perilicu posuđa, TV ravnog ekrana, aparat za kavu, besplatni WiFi i parking (uz nadoplatu). Ovaj klimatizirani apartman nudi prostor za sjedenje s kaučem i TV-om ravnog ekrana sa satelitskim programima. Ima blagovaonicu i kuhinju s aparatom za kavu, perilicom posuđa, mikrovalnom pećnicom i hladnjakom. Kupaonica je opremljena tušem i ima besplatni toaletni pribor, tuš i ručnike.
Sobe su dizajnirane s velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je s prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupaonici s tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i ogrtač.
Sobe: Zgrada sa 4 zvjezdice sadrži 43 sobe u dvije kategorije: deluxe i superior. Sve su sobe klimatizirane i imaju kupaonicu (ručnici, ogrtače i sušilo za kosu), TV ravnog ekrana, telefon i mini-bar.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Jednosobni apartman 6+1: potpuno opremljena kuhinja (keramička ploča za kuhanje, pećnica, toster, aparat za kavu, perilica posuđa, kuhalo za vodu i hladnjak sa zamrzivačem), dnevni boravak s blagovaonicom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, kupaonica s tušem i WC-om te prostrani balkon ili terasa.
Hotel Cosmopolit uključuje klimatizovan smještaj, a u okviru objekta dostupni su besplatni Wi-Fi i besplatno parkiralište. Sobe sadrže TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, sef i mini bar. Kupaonice obuhvaćaju tuš i sušilo za kosu.
Superior soba: Ova klimatizirana soba ima TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, minibar, sef, telefon i besplatni wi-fi. Moderna i udobna kupaonica s tuš kabinom također nudi besplatni kozmetički pribor i sušilo za kosu. Kako bi boravak bio još ugodniji, osigurani su i ogrtači za kupanje i papuče.
Dvokrevetne sobe u hotelu Boni su prostrane, udobne sobe, opremljene ekskluzivnim namještajem. Sve sobe imaju terasu/balkon, bračni krevet, mogućnost dodatnog kreveta, veličina bračnog kreveta je 180*200 cm. Sobe su opremljene vlastitom kupaonicom s tušem, radnim stolom, mini barom, sefom i LCD TV-om. Sobe imaju pogled na travnjak hotela ili na bazen u uređenom dvorištu okruženom sunčanom terasom.
Standardne sobe nude mnogo prostora i mogućnost izbora između bračnog (180x200 cm) i odvojenih kreveta (90x200 cm). Ostanite povezani uz besplatan bežični internet, dok uživate u toplom napitku iz aparata za kavu i čaj u sobi. Sve sobe uključuju i parno glačalo te dasku za glačanje radi vaše udobnosti.
Sobe: Hotel nudi moderne, dobro opremljene sobe u kojima se možete opustiti nakon dana istraživanja grada.
Dvokrevetna soba u brodskom stilu pruža ugodan boravak u jedinstvenom ambijentu. Opremljena je klima uređajem, grijanjem, besplatnim Wi-Fi-jem, udobnim krevetima i vlastitom kupaonicom. Posebnost sobe je pogled kroz pravi brodski prozor (porthole), koji daje autentičan doživljaj boravka na brodu.
Standardna dvokrevetna soba: Prostrana i udobna soba za 2 odrasle osobe i 1 dijete (na pomoćnom ležaju). Soba ima podesivu klimu/grijanje, TV s mađarskim i međunarodnim programima, telefon, minibar, kupaonicu s tušem, sušilo za kosu, bračni krevet, stol sa stolicama i blagovaonski stol.
Sobe: Dostupne su moderne sobe s vlastitim kupaonicama s kadom/tušem i WC-om. Sobe su također opremljene televizorima ravnog ekrana, gelom za tuširanje/šamponom i sapunom za ruke. Osjećajte se kao kod kuće!
Sobe u hostelu opremljene su TV-om ravnog ekrana. Vlastita kupaonica opremljena je tušem.
Hotel Central 4* nudi udoban smještaj u 46 moderno opremljenih soba za 2 do 6 osoba. Sobe imaju balkon s pogledom na prirodu, TV, kupaonicu i besplatan parking. Gostima su na raspolaganju restoran s domaćom kuhinjom te konferencijska dvorana za poslovne sastanke i događanja.Lux apartmani 4* nalaze se u mirnom dijelu centra i nude prostran smještaj za 6 do 10 osoba. Svaki apartman ima dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinju, blagovaonicu, dnevni boravak te terasu s pogledom na centar. Gostima su na raspolaganju i dva besplatna parkirna mjesta.
Sobe u hotelu ARK su moderne, udobne i zvučno izolirane, što osigurava ugodan boravak u Veroni. Opremljene su klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, TV-om ravnog ekrana, minibarom, sefom i privatnom kupaonicom sa sušilom za kosu. Na raspolaganju je i radni stol, pa su sobe pogodne i za odmor i za poslovna putovanja.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Heritage Seaside Room spaja povijesni šarm i suvremenu udobnost. Interijer sobe krase tapete s reprodukcijama autentičnih fotografija s početka 20. stoljeća koje prostoru daju jedinstven karakter i poseban povijesni ugođaj. Visoki stropovi, očuvani povijesni detalji i topli materijali stvaraju elegantnu i mirnu atmosferu. Soba površine 25–31 m² nudi pogled na morsku obalu i šetnicu. Opremljena je prostranim king-size krevetom, radnim stolom i 55-inčnim ravnim TV ekranom, dok je moderno uređena kupaonica opremljena walk-in tušem. Gostima su na raspolaganju luksuzna kozmetika Rituals, mekani ogrtači i papuče, kao i Nespresso aparat za kavu, mini bar (nadopuna na zahtjev), sef te besplatni Wi-Fi. Tijekom boravka gosti imaju i pristup unutarnjem bazenu, wellnessu i gymu. Ova soba spaja autentičnost i udobnost te pruža mirno utočište uz more – u samom srcu povijesti.
Dvokrevetna Superior soba: Ova suvremeno uređena smještajna jedinica pruža udoban boravak, bilo da ste na poslovnom putu ili uživate u odmoru. Bilo da ste sami ili s partnerom. Soba je opremljena bračnim krevetom, dok postoji mogućnost razdvajanja kreveta za veći komfor. Prostorna i elegantna kupaonica sadrži tuš kabinu, sušilo za kosu, te moderno ogledalo sa LED svjetlima, pružajući vam sve što je potrebno za opuštanje. Soba je okrenuta prema prirodi i okolici grada, pružajući vam prelijep pogled i mogućnost uživanja u svježem zraku uz jutarnju kavu. Ovaj prostor je savršen za one koji žele uživati u jednostavnosti, udobnosti i miru.
Studio apartmani su osmišljeni kao kompaktno i funkcionalno rješenje za goste koji žele sve osnovne sadržaje u jednoj cjelini. Ovaj tip smještaja predstavlja praktičan izbor za kraće boravke, vikend odmore i boravke tijekom kojih je naglasak na jednostavnosti i lakoći korištenja prostora. Prostor je organiziran u jednoj otvorenoj cjelini, gdje su dnevna, spavaća i funkcionalna zona objedinjene tako da omogućuju maksimalnu iskorištenost kvadrature. Sve je postavljeno tako da boravak bude jednostavan, pregledan i bez potrebe za dodatnim organiziranjem prostora. Studio apartman pruža osnovni komfor i privatnost za dvoje, uz osjećaj topline i praktičnosti koji odgovara gostima koji većinu vremena provode izvan smještaja ili žele minimalistički i jednostavan koncept boravka. Kupaonica je odvojena cjelina i osigurava sve osnovne elemente potrebne za svakodnevno funkcioniranje tijekom boravka. Studio apartmani su idealni za parove, solo putnike i kraće boravke, gdje je prioritet jednostavnost, funkcionalnost i praktično rješenje smještaja.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
"Room for 2+1 Seaside" (23 m2): spavaća soba s bračnim ili odvojenim krevetom i sofom, kupaonica s tušem/kadom, LCD Sat TV, sef, sušilo za kosu, izravna telefonska linija, balkon na morsku stranu.
Standard mobilna kućica udoban je i funkcionalan smještaj smješten u mirnom zapadnom dijelu resorta. Površine 32 m², namijenjena je za boravak do 6 osoba, odnosno za 4 odrasle osobe i 2 djece do 12 godina. Kućica sadrži dvije spavaće sobe, dnevni boravak s dvostrukom kutnom garniturom, kompaktnu kuhinju te dvije kupaonice s tušem.Privatna terasa u hladu idealna je za doručak na otvorenom, opuštene obiteljske obroke ili mirne trenutke tijekom dana. Većina kućica ima lijep pogled na more, dok su neke jedinice bez pogleda. Zahvaljujući blizini plaže i sadržaja resorta, Standard mobilna kućica savršen je izbor za obitelji koje žele spoj udobnosti, privatnosti, prirode i opuštenog odmora uz Jadran.
Dvokrevetna soba s balkonom (2+1) udobna je i funkcionalno opremljena soba, veličine približno 24 m², pogodna za dvije osobe uz mogućnost smještaja jedne dodatne osobe. Soba se nalazi u prizemlju i ima balkon ili terasu, gdje gosti mogu uživati u opuštenim trenucima na svježem zraku. U sobi se nalazi francuski ležaj s mogućnošću odvojenih ležajeva, a po potrebi je dostupan i dodatni ležaj ili dječji krevetić. Za ugodan boravak gostima su na raspolaganju klima-uređaj, mini bar, sef, telefon, SAT TV i kupaonica s tušem, WC-om te sušilom za kosu.Soba s francuskim balkonom ugodna je i udobno opremljena soba, primjerena za najviše dvije osobe. Namijenjena je gostima koji žele opušten odmor u Termama Čatež, ali i onima koji hotel posjećuju zbog dobrog osjećaja, odmora ili ublažavanja zdravstvenih tegoba. Soba ima francuski balkon, koji prostoru daje osjećaj prozračnosti i ugodne svjetlosti. Dodatni ležaj u ovoj sobi nije moguć, pa je odličan izbor za parove, prijatelje ili pojedince koji žele ugodan boravak u prijatnom hotelskom ambijentu.
Dvokrevetna soba s bračnim krevetom pruža poseban doživljaj boravka. Dvokrevetna soba uključuje besplatne toaletne potrepštine, ogrtače i vlastitu kupaonicu s tuš kabinom, sušilom za kosu i papučama. Prostrana klimatizirana soba s bračnim krevetom uključuje TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, garderobu, sef, podove prekrivene tepihom. U jedinici su na raspolaganju 2 kreveta.
Sobe: Moderne klimatizirane sobe imaju satelitsku televiziju, minibar i privatnu kupaonicu s kadom ili tušem i besplatnim toaletnim priborom. Dvokrevetna soba hotelske rezidencije: 19 m², klima, privatna kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Studio Comfort apartman uključuje spavaću sobu s velikim king-size krevetom i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje, kuhinju te privatnu kupaonicu s tušem, WC-om, sušilom za kosu i luksuznim toaletnim potrepštinama brenda L’Occitane. Apartman također nudi prostrani balkon s pogledom na bazen, opremljen udobnim vanjskim namještajem. Ukupna površina apartmana iznosi 35 m² te je kapaciteta 2+2 osobe.
Predviđeni raspored plovidbe:Okupljanje putnika: 7:00 sati na glavnom molu Pirana (odlazak svake subote)Polazak iz Pirana: 8:00 satiDolazak u Veneciju: 11:00 satiPolazak iz Venecije: 17:00 satiDolazak u Piran: 20:00 sati
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatna kupaonica
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom s balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupaonice su opremljene tušem ili tuš kadom, sušilom za kosu i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatni Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje s vanjskim svijetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrijednih predmeta, dok mini bar omogućuje osvježavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grijanje ili hlađenje prostora. Također, gostima su na raspolaganju kućni ogrtači i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba s balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba s balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S4F: Standard obiteljska soba. Dvije spavaće sobe, jedna s bračnim krevetom, druga s odvojenim krevetima. Kupaonica s tušem.➜S2FP: Classic povezana obiteljska soba s balkonom. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2FM: Premium povezana obiteljska soba s balkonom, pogled more. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.
Sobe "Noć i dan" u opremljene: bračnim krevetom, ormarom, komodom, trosjedom, foteljom i stolićem, sustavom Inteligentnih soba za jednostavnu i pametnu kontrolu energije, grijanja i hlađenja, telefonom s direktnom linijom, SAT TV, Wi-Fi, kupaonicom s tušem, WC-om, sušilom za kosu, sefom, mini frižiderom, higijenskim, kozmetičkim potrošnim dodacima...
Deluxe dvokrevetna soba – Uživajte u udobnim sobama jednog od najbolje ocijenjenih hotela na Pagu. Posebna pažnja posvećena je svakom detalju kako bi vam se osiguralo ugodno okruženje za potpuni odmor. Deluxe sobe kombiniraju moderan, svijetao ambijent i udobnost, a ujedno predstavljaju i najpristupačniju opciju u ponudi. Sve sobe imaju francuski prozor. Na raspolaganju je 1 bračni krevet ili odvojeni kreveti. Soba se sastoji od 1 spavaće sobe i 1 kupaonice te ima površinu od 23 m².
Sobe: Superior soba nudi udoban i moderan smještaj s prekrasnim pogledom na more. Veličina sobe je približno 16–17 m² te uključuje udobne krevete s memory foam madracima, privatni balkon i kupaonicu s tušem. Sadržaji uključuju klima uređaj, besplatan Wi-Fi, minibar, sef i TV. Pogodna je za parove, obitelji ili manje grupe.
Premium mobilna kućica s pogledom na more nudi jedinstveno iskustvo odmora u vrhunskoj mobilnoj kućici s direktnim pogledom na more za potpuni osjećaj opuštanja i spokoja. Ukupna površina od 40 m² i terasa od 18 m² omogućuju smještaj za 5 osoba, uz mogućnost dodavanja dječjeg krevetića za djecu do 2 godine. Mobilne kućice modernog dizajna sastoje se od dvije dvokrevetne spavaće sobe s kupaonicom i dnevnog boravka s potpuno opremljenom kuhinjom. U dnevnom boravku nalazi se dodatni ležaj, pa je moguć boravak do 5 osoba.Doživite prirodno ozračje odmora u našim mobilnim kućicama koje se savršeno uklapaju u prirodnu borovu šumu tik uz obalu. Smještaj u netaknutom okruženju pruža mogućnost idiličnog odmora u prirodi, uz sve prednosti modernog načina života.Mobilne kućice opremljene su satelitskom televizijom, klima uređajem i bežičnim internetom. Kućni ljubimci nisu dopušteni.
Jednosobni apartmani s terasom: Savršeni za do 4 osobe. Površina: 45 m² + terasa 17 m². Svaki apartman ima zaseban ulaz, privatnu terasu i osigurano parkirno mjesto. Samo dva apartmana po kući – za maksimalan mir i privatnost.Sadržaj apartmana: klimatizacija i grijanje, TV ravnog ekrana + satelitski kanali, ormar u svakoj sobi, sef, potpuno opremljena kuhinja: hladnjak, perilica posuđa, kuhalo za vodu, mikrovalna pećnica, posuđe, kupaonica: tuš, sušilo za kosu, WC. Svi apartmani imaju podno grijanje.
Prostrani Deluxe Studio apartman savršeno je utočište za parove ili prijatelje koji žele pobjeći od gradske vreve. Studio nalazi se u prizemlju i nudi mirnu oazu okruženu prekrasnom borovom šumom. Jedna od jedinstvenih značajki Deluxe Studija su lođe koje omogućuju nesmetan prijelaz između unutarnjeg i vanjskog boravka. Želite li uživati u šalici kave ujutro ili se opustiti uz čašu vina navečer, ove lođe nude prekrasan pogled na okolnu borovu šumu i stvaraju umirujuće utočište od gradske buke.Deluxe Apartman: 1 bračni krevet, čajna kuhinja, blagovaonica, kupaonica s tušem, lođa.
Superior dvokrevetna soba s balkonom (morska strana) veličine 22 m2 ima balkon i kupaonicu s tušem i sušilom za kosu. U sobi je veliki bračni krevet ili dva odvojena ležaja, krevet na razvlačenje za 1 do 2 osobe, mini bar, kuhalo za vodu, SAT TV i sef.
Kupon vrijedi za 4 odrasle osobe i 1 dijete do 12 godina ili za 5 odraslih osoba i 1 dijete do 12 godina ili za 6 odraslih osoba i 1 dijete do 12 godina, ovisno o odabranoj ponudi. Kupon vrijedi od 22.05. - 19.06.2026.
Superior dvokrevetna soba s balkonom i s bračnim krevetom veličine 19 m² pruža udobnost i funkcionalnost. Soba je klimatizirana i opremljena satelitskom televizijom i mini barom. U privatnoj kupaonici nalaze se WC, kada ili tuš, ručnici, sušilo za kosu i toaletni papir, što osigurava ugodan boravak.
Economy soba: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Economy soba s pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Dvokrevetna soba pruža udoban i moderan smještaj za dvije osobe u elegantno uređenom ambijentu. Opremljena je bračnim krevetom (ili s dva odvojena kreveta), klimom, TV-om i besplatnim Wi-Fi internetom. Gostima je na raspolaganju vlastita kupaonica s osnovnim sadržajima, a ugodan dizajn i funkcionalna oprema osiguravaju opušten boravak u samom centru grada.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Sve sobe su klimatizirane i imaju TV ravnog ekrana, minibar i sef. Kupaonice su moderno opremljene s tušem i sušilom za kosu.
Sobe su opremljene modernim namještajem koji odiše bojama i mirisom Mediterana. Veličina sobe je 27 m2, a tip kreveta u sobi je King size krevet, dimenzija 160×200. Dostupni su klima uređaj, sef, TV, mini bar, balkon, pomoćni ležaj i besplatno parkiralište.
Dvokrevetna standardna soba je udobno opremljena i nalazi se na strani hotela s pogledom na park. Soba raspolaže s balkonom sa sjedećom garniturom te pruža udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju kupaonicu s tušem, sef, mini-bar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.Superior soba s balkonom gostima pruža direktan pogled na more, udobno je opremljena i nalazi se na morskoj strani hotela. Soba raspolaže s balkonom sa sjedećom garniturom te pruža udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju sofu za jednu osobu, kupaonicu s tušem, sef, minibar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.
Classic soba s balkonom, morska strana: Soba je veličine oko 14 m2 i ima predsoblje, spavaću sobu s dva odvojena kreveta, kupaonicu s tuš kabinom i balkon. Idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe.
Standardna dvokrevetna soba s dva pomoćna kreveta: soba s dva osnovna kreveta i dva pomoćna kreveta, TV, klima uređaj, vlastita kupaonica
Sobe su dizajnirane s velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je s prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupaonici s tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i ogrtač.
Dvosobni apartman Erica Lux (50 m² s dvorištem ili 33 m² s terasom): Jedna spavaća soba ima bračni krevet, a druga ima krevet na kat ili dva kreveta za 1 osobu. Klimatizirani apartman ima potpuno opremljenu kuhinju s perilicom posuđa, prostor za sjedenje s TV-om ravnog ekrana sa satelitskim programima i kupaonicu s tušem.
Dvokrevetna soba (veličine 22 m²) ima velika prozorska stakla, satelitsku televiziju, radni stol i vlastitu kupaonicu. Uživajte u elegantnom bečkom stilu i udobnosti dvokrevetnih soba opremljenih francuskim bračnim krevetom. U sobi se nalazi TV ravnog ekrana, stol i kuhalo za vodu za pripremu kave ili čaja. Moderna kupaonica sadrži kadu ili tuš, WC i sušilo za kosu. Na raspolaganju su telefon s direktnom linijom i besplatan Wi-Fi.
Sobe: Sam hotel raspolaže sa 127 ugodno uređenih i klimatiziranih soba, uglavnom s balkonom, koje ovisno o položaju pružaju inspirirajući pogled na more ili umirujući pogled na park, a sve su opremljene satelitskom televizijom, telefonom, kupaonicom i sušilom za kosu.
Prepustite se svoj ljepoti boravka u kampu, okruženi mediteranskim biljem i borovom šumom. Nove od 2018. godine, mobilne kućice Premium Comfort unutar 34m2 raspolažu sa spavaćom sobom s bračnim krevetom, dječjom sobom s dva odvojena kreveta, te krevetom na kat, dvije kupaonice, kuhinjom opremljenom s mikrovalnom pećnicom, kuhalom za vodu i perilicom posuđa. Na prostranoj, natkrivenoj i ograđenoj terasi pronaći ćete stol za objed i ležaljke – sve za ležernu ljetnu večer!
Standardna dvokrevetna soba s dva pomoćna kreveta: soba s dva osnovna kreveta i dva pomoćna kreveta, TV, klima uređaj, vlastita kupaonica
Sobe: Izrađen je od prirodnih i trajnih materijala. Prozori su veliki i sigurni — kroz njih ulazi dovoljno sunčeve svjetlosti, zbog čega su sobe svijetle, dok hladnoću zadržavaju vani tijekom zimskih dana, a ljeti osiguravaju ugodnu temperaturu u prostoru. Svih 17 soba jedinstvene su, prostrane i svijetle. Svaka soba ima kupaonicu uređenu u modernom istočnom stilu i opremljenu ogrtačima i papučama. Svaka je jedinstvenog izgleda i pruža predivan pogled na grad. Neke sobe imaju balkon, idealan za jutarnju kavu u dvoje. Sobe su opremljene LCD TV-om, mini barom, sefom, LCD TV-om i opremom za pripremu čaja i kave. Sobe su klimatizirane, a zimi grijane.
Classic soba s balkonom i dodatnim ležajem - soba je površine oko 18 m2 i idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe i jedno dijete. Soba ima kupaonicu s tušem, bračni krevet i kauč na razvlačenje koji služi kao ležaj.
Sobe: Hotel raspolaže s 254 potpuno klimatizirane sobe i suitea s modernim namještajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom TV-om, mini hladnjakom, aparatom za kavu/čaj i radnim prostorom. Neke sobe nude prekrasan pogled na Prag.
Standard dvokrevetna soba, morska strana, balkon (površina sobe: 21 m2): Bračni krevet ili dva odvojena kreveta (veličina: 180 x 200 cm), kupaonica ima tuš. Kad izađete na balkon ove prostrane sobe, osjetit ćete zamaman miris mora prema kojem su sobe okrenute.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Hotel se sastoji od četiri vile koje nose nazive prema biljkama: Lavanda, Hortenzija, Pinea i Tilia, simbolizirajući bogatstvo zelenila i mediteranski šarm hotela. Sobe se nude u različitim tipovima: standardne sobe, obiteljske sobe i apartmani. Standardne sobe imaju francuski krevet ili dva odvojena kreveta, a mogu uključivati i pomoćni ležaj. Apartmani imaju spavaću sobu s francuskim ili dva odvojena kreveta te dnevnu sobu s jednim ili dva pomoćna ležaja. Obiteljske sobe sastoje se od dvije standardne sobe povezane vratima. Sobe su opremljene kabelskom TV, telefonom, klimom, Wi-Fi internetom, kupaonicom i fenom za kosu. Mnoge sobe imaju balkon. Studiji i apartmani mogu imati kauč na razvlačenje, sofu ili fotelju kao pomoćni ležaj.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
✔ prekrasna okolina s vanjskim bazenom ✔ klimatizirane sobe ✔ termalno kupalište s obnovljenim saunamaPrekrasan hotel NaturMed Carbona smješten je među očaravajućim vinogradima u srcu brdovitog krajolika županije Zala. Višestruko nagrađivani spa centar hotela s gotovo 1000 četvornih metara wellness okruženja, uključujući 3 kupelji i 6 bazena, nudi nezaboravna wellness iskustva za odrasle i djecu. Vanjski rekreacijski bazen s toplom vodom, aktivni sportski bazen, jacuzzi i svijet sauna zadovoljavaju sve potrebe. Gosti mogu uživati u blagotvornim učincima ljekovitih voda Hévíza u termalnim kupeljima, koje podsjećaju na rimsko doba.Standardna dvokrevetna Plus soba (20 m²): goste očekuju skladne boje i savršena udobnost. Sobe nude prekrasan pogled na obližnja brda ili okolicu hotela. Sobe imaju balkone, okrenute prema zapadu ili istoku i potpuno su opremljene te pružaju najveću moguću udobnost za wellness i spa boravak ili poslovno putovanje. Sobe s tepihom imaju balkon, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, mini bar, sef i vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom i sušilom za kosu. Ručnici, posteljina i ogrtači dostupni su u svim sobama.Wellness: Gosti mogu besplatno uživati u hotelskom wellness i fitness centru koji uključuje unutarnji bazen, oazu sauna (finska, parna, aromatična, tepidarij), vanjski bazen i termalne bazene. Hotel nudi odjel za terapije, masaže i druge wellness i kozmetičke tretmane (uz dodatnu naknadu). Njihov širok raspon wellness programa pomaže u smanjenju stresa i zadovoljavanju potreba vašeg tijela na umirujući način.Gastronomija: Hotelski restoran nudi prave kulinarske užitke! Bilo da preferirate lokalne okuse, internacionalna jela ili čak egzotičnu kuhinju, ovdje ćete pronaći svoj omiljeni zalogaj. Veliku važnost pridaju predstavljanju bogate gastronomske baštine regije. Njihovi kuhari koriste samo najsvježije lokalne sastojke, sezonsko povrće i voće te svako jelo pripremaju s pažnjom i strašću. Njihov je cilj učiniti svaki obrok nezaboravnim iskustvom za svoje goste.Ostale usluge: Hotel nudi najam električnih bicikala i ture električnim biciklima.Heviz i regija: Brda oko Héviza nude brojne izletničke destinacije za mlade i stare. Otkrijte kulturnu baštinu, netaknutu prirodu i jedinstvenu, gostoljubivu kulturu lokalnog stanovništva! Tijekom posjeta vinariji ili konobi možete se upoznati s kulinarskom raznolikošću i vrhunskim vinima područja Balatona. Krenite na safari u jedinstveni prirodni raj Nacionalnog parka Kis-Balaton, gdje možete promatrati vodene bivole i bezbrojne vrste ptica! Povijest postaje opipljiva u dvorcu Sümeg i dvorcu Festetics u Keszthelyju, a najljepša panorama Balatona može se vidjeti iz Szépkilátóa u Balatongyöröku ili s vrha ruševina dvorca u Szigligetu. Izlet u jedan od najljepših krajolika srednje Europe, Balatonsku visoravan, kroz autentična sela skrivena među brdima uvijek je posebno iskustvo.
✓ Smješten u središtu ribarskog mjesta Fažana ✓ u zgradi staroj oko 500 godina, koja je pod zaštitom UNESCO ✓ od mora i plaže udaljen svega oko 100 metara ✓ neposredno nasuprot Nacionalni park Brijuni, što daje posebnu lokacijsku prednost Heritage Hotel Chersin je boutique hotel smješten u starom gradskom jezgru Fažane. Kombinira šarm povijesne arhitekture s modernim sadržajima: sobe su klimatizirane, s privatnim kupaonicama i besplatnim WiFi-jem. Zgrada je stara oko pola tisućljeća, što hotelskom ambijentu daje posebnu atmosfersku vrijednost. Udaljenost od mora i plaže je minimalna, što ga čini idealnim za odmor uz more i u blizini prirode.Sve sobe u Heritage hotelu Chersin su klimatizirane, s kupaonicom s tuš kabinom, kvalitetnom hotelskom kozmetikom, TV, telefonom, bežičnom internet vezom, sefom, mini-barom, toaletom, te ugodnim foteljama za Vaše opuštanje. Za ugodniji boravak u hotelu na raspolaganju u sobama su ogrtači i papuče. Restoran: U sklopu hotela nalazi se restoran pod nazivom Da Nonna, koji nudi mediteransku i talijansku kuhinju – istarski i talijanski specijaliteti, s naglaskom na kvalitetna vina i maslinovo ulje. Uz restoran, hotel ima i bar-lounge prostor za opuštanje nakon dana provedena uz plažu ili izlete.Okolica: Hotel se nalazi u samom centru Fažane, u blizini rive i svih glavnih sadržaja mjesta. U okolici se nude razni izleti: vinarske ceste, put maslinovog ulja, kao i izlet brodom do Nacionalnog parka Brijuni. Plaže su u blizini – za djecu su prikladne zbog plitkog ulaza u more. Također, za ljubitelje aktivnosti tu su mogućnosti najma bicikla, šetnje kroz staru jezgru, uživanje u zalascima i izletima brodom.Fažana je slikovito ribarsko mjesto na zapadnoj obali Istre, iz kojeg se pruža pogled na arhipelag Brijuni. Grad ima autentičan mediteranski ugođaj, uske ulice, rivu s brodicama i blizinu mora koja ga čini idealnim izborom za opuštajući odmor. U okolici se nalaze vinogradi, maslinici, turistički putevi i morske staze. Nalazi se u blizini većih gradova kao što je Pula, što omogućuje lako kombiniranje opuštanja uz more i kulturno-zabavnih izleta.Nacionalni park Brijuni obuhvaća skupinu otoka pred obalom Fažane i predstavlja zaštićeno područje s bogatom prirodom i povijesti. Oni su dio arhipelaga Brijuni i nalaze se pod zaštitom prirode. Posjetiteljima pružaju mogućnost razgledavanja arheoloških lokaliteta, šetnje među netaknutom vegetacijom, opažanja divljih životinja i uživanja u miru i prirodnim ljepotama. Iz Fažane se redovito organiziraju izleti brodom do otoka. Od hotela do NP Brijuni je svega kratka vožnja brodom.
Standardne dvokrevetne sobe (veličine 24 m²) uključuju tuš ili kadu, WC, fen, hladnjak, sef, telefon, TV, balkon i Wi-Fi. Jedan dodatni sklopivi krevet po sobi dostupan je na upit.
Dvokrevetna soba s pogledom na planine (22 m²) ima bračni krevet, terasu, kupaonicu s tušem, sušilo za kosu i klima-uređaj te je pogodna za boravak 2 osobe.
Posjetite Poljsku i odsjednite u Qubus Hotelu Krakow - u centru grada! Qubus Hotel Kraków nalazi se pored prekrasne stare četvrti Kazimierz.Moderne sobe su opremljene radiom i televizijom, besplatnim pristupom internetu i kupaonicom s kadom. Kućni ljubimci mogu boraviti u hotelu uz nadoplatu. Gosti hotela mogu uživati u udobnim sobama s besplatnim pristupom internetu kao i u modernom fitness centru sa saunom, jacuzzijem i bazenom sa staklenim krovom i pogledom na stari grad.Jedinstvena hotelska atrakcija je vožnja hotelskim Q-brodom koji je dostupan od 1. travnja do 31. listopada. Ponuda uključuje i mogućnost doručka s hranom iz cijelog svijeta. Ponuda hotela uključuje brojne kulinarske događaje. Originalni lobby bar Torino Paninoteka & Bar savršeno je mjesto za opuštanje uz koktel ili šalicu kave.Hotel nudi parking uz naplatu.Uživajte u hotelu - isprobajte doručak koji se sastoji od preko 100 proizvoda, zaplivajte u bazenu i uživajte u pogledu na Kraków.
Prepustite se raskoši prirode. Prepustite se sunčevim zrakama, pjevu ptica, zujanju pčela, mirisu drva i miru Bloškog jezera. Pobjegnite od svakodnevnog svijeta i uronite u prirodu.Park prati trend na području kampiranja - glampiranje, glamurozna verzija kampiranja. Drvene kućice omogućuju boravak u kontaktu s prirodom. Kućice su prirodno izolirane tako da su pogodne za noćenje u svim godišnjim dobima.Prirodni resort Glamping Bloke je jedan od rijetkih glampinga gdje je svako godišnje doba čarobno i nadahnjujuće. Medvjeđi dvorac je ponos glampiranja. U donjem dijelu ovoga prostora gostima je na raspolaganju prostor za druženje (stolovi, stolice, kamin, bar), gdje možete uživati i u buffet doručku. Na krovu dvorca nalazi se "Soba pod zvijezdama" s privatnom terasom za sunčanje, dvokrevetnom sobom, privatnom kupaonicom, saunom i jacuzzijem te ležaljkama.Glamping Bloke nudi 33 kreveta, točnije tri male kućice (za 2 osobe), tri velike kućice (za 2-4 osobe), studio (za 5 osoba), dvije sobe Krpan (za 4-5 osoba) i "Sobu pod zvijezdama" (za 2 osobe). Gostima su na raspolaganju zajednička kuhinja (opremljena), grijani društveni prostor/blagovaonica i bar, zajednički sanitarni čvorovi (WC i tuš), parkiralište i stolovi s klupama. Za djecu (i odrasle) su na raspolaganju ručno izrađene drvene igračke koje su testirane.Drvena Brunarica pored Bloškog jezera je jedinstvena lokacija za bijeg od rutine i briga. Dostupno je oko 300 sjedećih mjesta (više od 100 pod nadstrešnicom), a za veći mir možete pronaći svoj kutak bilo gdje uz jezero. Okrijepa brine o vašim okusnim pupoljcima i odgovarajućoj razini šećera.
Budimpešta i Aquaworld u jednom! ✓ odlična lokacija u Budimpešti ✓ ulaz u Aquaworld ✓ zabavni centar ✓ gurmanska kuhinja.Aquaworld Resort Budapest nalazi se u blizini autoputa M0 i nudi zabavu za cijelu obitelj. Wellness i obiteljski Aquaworld Resort Budapest nudi jedinstvene usluge u Budimpešti: ima 309 soba, glavna zgrada ima standardne sobe, junior apartmane, obiteljske sobe i apartmane. Besplatan, neograničen bežični internet i besplatno vanjsko parkiralište za više od 1000 automobila čekaju goste. Kompleks sadrži troetažni wellness i fitness centar Oriental Spa za one koji žude za opuštanjem, Bongo Kids Club za najmlađe posjetitelje i jedan od najvećih zatvorenih tematskih vodenih parkova u Europi, Aquaworld, za avanturiste.Standardna dvokrevetna soba veličine je 27 m2, zvučno izolirana i klimatizirana te uključuje kupaonicu sa tušem ili kadom.Spa: Troetažni wellness i fitness centar Oriental Spa nudi širok raspon tretmana za one koji se žele opustiti ili uživati u tretmanu ljepote u orijentalnom ambijentu. Spa centar nudi i ljubiteljima aktivne rekreacije i ljubiteljima blagostanja, nesmetani odmor i potpunog opuštanje: egzotične kupelji, spa i bazeni za opuštanje, parne kupelji, jedinstveni svijet sauna, kozmetike, tretmana lica i tijela, masaža, kreveta za opuštanje, frizerski salon, solarij, manikura-pedikura, tenis, squash i fitness soba služe za obnovu "tijela i duše".Gastronomija: Resort ima 3 restorana i 3 bara. Ovisno o prigodi i raspoloženju, gosti mogu birati između usluga velikog restorana sa švedskim stolom i privatnom banketnom salom, elegantnog à la carte restorana, puba s panoramskom terasom ljeti, lobby caffea i bara u hotelskom spa centru, koji tijekom cijelog dana nude izvrsna lokalna i međunarodna jela.Ostale usluge: Zaseban zabavni centar povezan s hotelom nudi filmsku sobu, veliki plazma TV, DVD player, sobu za karte, sobu za biljar i igre. Najmlađi gosti mogu uživati u pažljivo osmišljenom dječjem dijelu pod nadzorom odraslih.Aquaworld, jedan od najvećih zatvorenih vodenih tematskih parkova u Europi, dostupan je izravno iz hotela. Park nudi nezaboravnu zabavu tijekom cijele godine za cijelu obitelj. Smješten u sjevernom dijelu Budimpešte, ovaj kompleks čeka ovisnike o adrenalinu s 11 divovskih tobogana, bazenom s valovima i ljubitelje opuštanja sa saunama i termalnim kupeljima.Budimpešta: Budimpešta, zapanjujuća prijestolnica Mađarske, proteže se preko rijeke Dunav sa svojim kultnim mostom koji spaja brdoviti Budim i živahnu Peštu. Grad blista veličanstvenom arhitekturom, povijesnim termalnim kupeljima i živahnim kafićima. Od Budimskog dvorca do sjaja Parlamenta uz rijeku, prava je poslastica za osjetila. Savršen spoj povijesti, kulture i šarma.
Apartman tip A2 (4+2) – 43 m²: 2 spavaće sobe (s 2 kreveta koja se mogu spojiti), zajednički prostor dnevne sobe i kuhinje (posuđe, pribor za jelo, štednjak sa grijaćim pločama, hladnjak s malom ledenicom, mikrovalna pećnica, filter aparat za kavu, kuhalo za vodu) s jednim kaučem na razvlačenje koji se može koristiti kao dodatni ležaj za 2 djece do 12 godina, 1 kupaonica s tušem / wc-om, klima uređaj, SAT TV, balkon. Svi apartmani ovoga tipa smješteni su na 1. katu.
Klasično dizajnirane dvokrevetne sobe imaju površinu od 20-24 m2 i opremljene su bračnim krevetom, LCD TV-om, sefom, mini barom, klimom i Wi-Fi-jem.
Standard soba (24 m2): prostrana dvokrevetna soba. Umirujuće unutarnje boje isprepliću se s drvenim notama namještaja za potpuni osjećaj opuštanja. Oprema: telefon, klima uređaj, satelitska TV, sušilo za kosu, mini bar, sef.
Festival škampa (15. 5. do 31. 5. 2026.): Festival škampa idealna je prilika za sve ljubitelje dobre hrane, mora i prirode da otkriju bogatstvo okusa crikveničko-vinodolske rivijere – destinacije u kojoj se gastronomija ne doživljava samo kao obrok, već kao iskustvo za sva osjetila.Tematski ručak menu: marinirani škamp s limetom poslužen s parfeom od quinoe i manga, file brancina s kremom od škampa i jagode posluženuz profiterole punjene ciklom i skutom, semifreddo s hrskavom karamelom i kremom od malinaIzlet u Klenovicu - Doživite autentičnu priču o kvarnerskom škampu (23. 5.): Dodite u Klenovicu. Osjetite miris mora, vrša, čujte priču o vjetru i okusite najčišći dar Jadrana. Klenovica, istinski skriveni dragulj Jadrana koji još uvijek čuva autentični ritam života. Spoj vrulja (podmorskih izvora pitke vode) i specifičnog tla Vinodolskog kanala daje kvarnerskom škampu tu prepoznatljivu slatkoću i čvrstoću koju znalci cijene iznad svega. Poruka Klenovara „Ovdje se ne jede samo hrana, ovdje se kuša povijest zapisana u svakom ulovu. Zbog jedinstvenih podvodnih izvora i specifičnog tla našeg kanala, „Vinodolski škamp“ postao je mjerilo za izvrsnost. Mi ne nudimo samo obrok; nudimo ruku ribara, škampara, miris drvenog broda i čašu vina koje se savršeno ljubi s onim što smo tog jutra izvukli iz plavetnila“.Sobe: Hotel nudi 44 standardne sobe i 6 Junior apartmana. Svaka soba ima balkon, većina s pogledom na more, a dvije sobe prilagođene su osobama s ograničenom pokretljivošću. Kupaonica sadrži kadu i masažnu tuš kabinu.
Sobe: Hotel nudi 44 standardne sobe i 6 Junior apartmana. Svaka soba ima balkon, većina s pogledom na more, a dvije sobe prilagođene su osobama s ograničenom pokretljivošću. Kupaonica sadrži kadu i masažnu tuš kabinu.
Superior mobilna kućica idealan je izbor za goste koji žele više udobnosti, privatnosti i blizinu mora. Smještena je u ugodnom prirodnom okruženju Amadria Park Camping Trogir, među borovima i mediteranskim raslinjem, na svega nekoliko koraka od Jadranskog mora.Kućica je pogodna za boravak do 6 osoba, odnosno za 4 odrasle osobe i 2 djece. Sadrži dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, klimatizirani dnevni prostor, potpuno opremljenu kuhinju te veliku natkrivenu terasu s vrtnim namještajem. Terasa je savršena za jutarnju kavu, obiteljske obroke ili opuštene večeri na otvorenom.Zahvaljujući pogledu na more i blizini plaže, Superior mobilna kućica pruža savršen spoj udobnosti, prirode i mediteranskog ugođaja. Odličan je izbor za obitelji ili parove koji žele miran, praktičan i opušten odmor uz more.
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon s pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupaonica s tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, sušilo za kosu, sef.
