Smještaj na Jadranu
Apartman Duplex ima jedan francuski ležaj i 2 single ležaja, TV, klimu, mini hladnjak, u kupaonici je tuš ili kada.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Standard dvokrevetne sobe su opremljene bračnim krevetom (ili 2 odvojenih kreveta), TV i SAT TV uređajem, klima uređajem Wi-fi Internetom, telefonom, kupaonom sa tuš kabinom i WC-om.
Dvokrevetna standardna soba je udobno opremljena i nalazi se na strani hotela s pogledom na park. Soba raspolaže s balkonom sa sjedećom garniturom te pruža udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju kupaonicu s tušem, sef, mini-bar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.Superior soba s balkonom gostima pruža direktan pogled na more, udobno je opremljena i nalazi se na morskoj strani hotela. Soba raspolaže s balkonom sa sjedećom garniturom te pruža udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju sofu za jednu osobu, kupaonicu s tušem, sef, minibar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.
https://www.youtube.com/watch?v=qkL5o45V1o0 ✔ udaljen oko 100 m od šljunčane plaže ✔ tik uz Poreč s pogledom na predivan zaljev ✔ park oko hotela s palmama, cvijećem i ružama ✔ vanjski bazen s terasom i ležaljkama ✔ sportske aktivnosti ✔ animacija i večernji program u sezoni ✔ sve što vam treba za jednostavan i opuštajući odmor Hotel Istra Plava Laguna je udoban obiteljski hotel s tri zvjezdice koji se nalazi u blizini Poreča, gleda na predivnu uvalu i nudi sve što vam je potrebno za jednostavan i opušten odmor. Park oko hotela je lijepo uređen, pun palmi, cvijeća i ruža. Hotel nudi 192 klimatizirane sobe. Hotel Istra posebno je popularan među zaljubljenim parovima, zbog ponude jednostavnog i udobnog odmora. Ako ne tražite luksuz, hotel Istra je idealan izbor. Economy soba: Soba je veličine oko 18 m2. Ima odvojene krevete za jednu osobu i fotelju na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, te kupaonicu s tušem.Bazeni: Na raspolaganju je veliki vanjski bazen s morskom vodom, ležaljkama i suncobranima te terasa za sunčanje. U blizini se nalazi i dječji bazen s morskom vodom. Otprilike 200 metara od hotela nalaze se kamenita, travnata i šljunčana plaža s ležaljkama, suncobranima, tuševima i barovima. Restorani i barovi: Gostima je na raspolaganju buffet restoran za doručak i večeru, koji povremeno uključuje tematske večere (u sezoni). Na raspolaganju je i Lobby bar. Usluge za djecu: Zabavu shvaćamo ozbiljno! Tim Activities & Experience Team brine se da što ljepše provedete svoje vrijeme i doživite nova i nezaboravna iskustva o kojima ćete pričati svima kad se vratite kući. Programi za djecu uključuju Pepi club (od 4 do 12 godina; kreativne radionice i razne igre, sport itd.) i večernji program za djecu. Sportske usluge: U sklopu hotela ili u neposrednoj blizini dostupni su jutarnja gimnastika ili aqua aerobik i sportski turniri (odbojka na pijesku, nogomet). Uz nadoplatu: tenis, stolni tenis, mini golf, boćanje, odbojka, skijanje na vodi, jedrenje, vodeni bicikli, bicikli, nogomet, košarka, jedrenje na dasci, kanu, ronjenje, jahanje, squash. Okolica: Hotel se nalazi u mirnom dijelu Zelene Lagune, otprilike 5 km od centra Poreča, a povezan je turističkim vlakićem ili biciklističkom stazom. Okružen je uređenim parkom, a do mora vodi staza kroz drvored palmi, udaljena oko 100 m. Poreč je jedna od najpopularnijih destinacija na Jadranu, gdje se bogata povijest susreće sa živahnim ljetnim ritmom. Prošećite slikovitim ulicama starog gradskog jezgra, istražite skrivene uvale i uživajte u kristalno čistom moru, vodenim sportovima, vrhunskoj istarskoj kuhinji i toplim zalascima sunca uz obalu. Idealna destinacija za aktivan, opuštajući i nezaboravan odmor!
Classic soba s balkonom i dodatnim ležajem - soba je površine oko 18 m2 i idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe i jedno dijete. Soba ima kupaonicu s tušem, bračni krevet i kauč na razvlačenje koji služi kao ležaj.
Family room (Obiteljska soba)Ove prostrane i udobno opremljene sobe nalaze se na morskoj strani hotela. Sobe raspolažu s balkonom sa sjedećom garniturom te pružaju udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju sofu, kupaonicu s tušem, sef, minibar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.
Dvokrevetna soba, pogled na park: Uživajte u opuštajućem odmoru u moderno opremljenoj superior dvokrevetnoj sobi s pogledom na park. Soba površine približno 26–30 m² nudi udoban smještaj za do 2–3 osobe, uz mogućnost bračnog ili odvojenih kreveta te dodatnog ležaja. Kvalitetni kreveti osiguravaju ugodan i miran san, dok elegantno, moderno uređena kupaonica pruža potpuno opuštanje nakon dana istraživanja. Soba spaja udobnost, suvremeni dizajn i izvrsnu lokaciju, stvarajući idealno okruženje za opuštajući odmor.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizirana je i zvučno izolirana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni stol, kuhalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i vlastitu kupaonicu s tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i sušilom za kosu.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Dvokrevetna soba s balkonom - Soba veličine 22 m² pruža udoban smještaj za opušten odmor. Elegantno i skladno uređena soba ima balkon s prekrasnim pogledom na more, idealan za uživanje u mirnim trenucima tijekom boravka.Soba je klimatizirana i ima vlastitu kupaonicu s toaletom. Opremljena je satelitskom televizijom, telefonom s direktnom linijom, sefom i hladnjakom. Gostima su na raspolaganju sušilo za kosu, besplatan WiFi, parking i mogućnost boravka s kućnim ljubimcima. Dostupne su i usluge posluge u sobu i pranja rublja, a soba je pogodna za obitelji.
Hotel se može pohvaliti arhitektonski raznolikim dizajnom, što znači da se čak i sobe iste kategorije mogu neznatno razlikovati u rasporedu, kutovima i rasporedu namještaja. Svaka soba ima svoj jedinstveni karakter, ali sve pružaju istu razinu udobnosti i ugodnog boravka. Dvokrevetna soba: pogled na vrt, klima uređaj, vlastita kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Apartman za 4 osobe uključuje odvojenu spavaću sobu s bračnim krevetom, privatnu kupaonicu, opremljenu mini kuhinju te ugodan dnevni prostor za opuštanje nakon dana provedenog na plaži ili u istraživanju Dalmacije. Gostima su na raspolaganju i terasa ili balkon, gdje mogu uživati u toplim ljetnim večerima. Apartman nudi sve potrebno za ugodan boravak, uključujući klima-uređaj, TV, besplatan Wi-Fi i mogućnost korištenja privatnog parkirališta.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard dvokrevetna soba s balkonom: 2 kreveta (double/twin) + pomožni ležaj na izvlačenje, kupaonica, balkon, klima, sef, TV; savršena za opuštanje i uživanje u miru i pogledu na borovu šumu. Uz površinu od 14 metara kvadratnih, idealan je izbor za dvije odrasle osobe, s mogućnošću dodatnog ležaja prilagođenog za djecu do 12 godina (pomoćni ležaj na razvlačenje). Praktičnost i udobnost na korak do prirode!
Hotel Adriatic ima klimatizirane zajedničke prostorije, kao što su aperitiv bar, kavana i TV salon, dok su sve sobe opremljene TV-sat i telefonom, a većina soba ima i balkon.
Standardna dvokrevetna soba (28 m²) - Prostrana standardna dvokrevetna soba nudi sve potrebno za miran i opuštajući boravak, svega nekoliko koraka od mora, bazena i našeg restorana uz obalu. Klimatizirana soba uključuje dva kreveta, satelitsku televiziju, mini bar, sef i udoban kauč. Privatna kupaonica opremljena je kadom, sušilom za kosu i besplatnim toaletnim potrepštinama. Soba također nudi pogled na more te predstavlja ugodno utočište nakon dana provedenog u istraživanju otoka.
Smještaj: Svi apartmani/sobe raspolažu sa velikim balkon-terasama sa pogledom na more i plažu a opremljeni su sa sjedećim garniturama, kuhinjama sa potrebnim inventarom, posuđem i hladnjakom, telefonskom linijom sa izravnim biranjem, besplatnim WIFI Internetom, SAT TV-om, klimatizacijom i grijanjem s mogućnošću vlastitog reguliranja temperature, prostranim kupaonicama s kadama ili tuš kabinama.
Sobe su dizajnirane s velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je s prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupaonici s tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i ogrtač.
Zamijenite gradsku buku šumom valova u elegantnoj Villi Schubert, smještenoj na samom Lungomareu. Kupon vrijedi za 2 osobe, od 01.08. - 31.08.2026.
Economy soba s francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupaonicu s tuš kabinom.
Dijete do 5,99 godina u krevetu s roditeljima boravi GRATIS! Kupon vrijedi od 17.06. do 21.06.2026. i od 31.08. do 04.09.2026., ovisno o odabranoj opciji prilikom kupnje.
Standard dvokrevetne sobe su opremljene bračnim krevetom (ili 2 odvojenih kreveta), TV i SAT TV uređajem, klima uređajem Wi-fi Internetom, telefonom, kupaonom sa tuš kabinom i WC-om.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Prostrani dvosobni apartman (3+2) veličine 85 m² pogodan je za do 5 osoba. Sastoji se od dvije spavaće sobe (bračni krevet i jedan krevet za jednu osobu), dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje te čak tri kupaonice, što osigurava dodatnu udobnost tijekom boravka. Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju s blagovaonicom (perilica posuđa, pećnica, aparat za kavu), klima-uređaj, perilicu rublja i privatnu terasu. Gosti mogu uživati u ugodnim pogledima na vrt, bazen ili unutarnje dvorište, a smještaj nudi sve potrebno za opušten i ugodan odmor.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Hotel gostima nudi klimatizirane sobe sa radnim stolom, grijačem vode, minibarom, sefom, TV-om ravnog ekrana, balkonom i vlastitom kupaonicom s tušem. Sve sobe u hotelu Kadmo by Aycon uključuju posteljinu i ručnike.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Soba za 2+1: 19 m2, spavaća soba s bračnim ili dva odvojena kreveta + sofa, kupaonica s kadom, balkon s pogledom na park, LCD SAT TV, sušilo za kosu, telefon s izravnim biranjem.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Dvokrevetna/bračna soba s balkonom (površine 18 m²) ima TV ravnog ekrana, mini bar, radni stol, ručnike, klima uređaj, ormar i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem i sušilom za kosu.
Prostrani dvosobni apartman (3+2) veličine 85 m² pogodan je za do 5 osoba. Sastoji se od dvije spavaće sobe (bračni krevet i jedan krevet za jednu osobu), dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje te čak tri kupaonice, što osigurava dodatnu udobnost tijekom boravka. Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju s blagovaonicom (perilica posuđa, pećnica, aparat za kavu), klima-uređaj, perilicu rublja i privatnu terasu. Gosti mogu uživati u ugodnim pogledima na vrt, bazen ili unutarnje dvorište, a smještaj nudi sve potrebno za opušten i ugodan odmor.
Standard dvoposteljna ili twin soba - jednostavne, ali udobne sobe pružaju sve važne pogodnosti za savršen odmor, upotpunjen prekrasnim pogledom na more. Soba sadži radni stol, WC, kupaonicu, kadu, kauč, garderoba/ormar, ručnike, posteljinu. Farma magaraca – autentična avantura za cijelu obiteljOtkrijte skriveni biser Kvarnera – Farmu magaraca u Šmriki, udaljenu svega nekoliko minuta vožnje. Ovdje vas očekuje kontakt s jednom od najnježnijih i najugroženijih životinjskih vrsta u Hrvatskoj – primorskim magarcima, čiji se opstanak brižno čuva kroz edukaciju i interakciju s posjetiteljima.Djeca mogu jahati magarce, svi članovi obitelji sudjeluju u vođenoj turi, uče o uzgoju, mogu hraniti i četkati ove simpatične životinje, a pravi biser izleta je vožnja kočijom – iskustvo koje ova farma nudi jedina u Hrvatskoj. Uz to, tu je i igralište, starinski spremnici za vodu i pogled na Kvarnerski zaljev koji oduzima dah. Za ljubitelje prirode i istraživanja:Prepustite se ljepotama Kraljevice i okolice kroz tematske staze koje pričaju priču regije:• Staza “Stazama naših nona” – prošećite putevima na kojima je odrastala generacija prije nas, uz autentičnu atmosferu i prirodni mir.• Staza “Krajolikom našim” – šumske staze, livade i pogledi koji pune pluća i dušu.• Biciklistička tura “Tragovima Frankopana” – kulturno-povijesna ruta koja spaja rekreaciju i naslijeđe ovog kraja.Ove rute idealne su za šetnje, bicikliranje, fotografiranje ili jednostavno – ponovno povezivanje s prirodom.
Dvokrevetna soba s dodatnim ležajem: prostrana soba od 26m² s king-size krevetom (180x200cm), sofom na razvlačenje za jednu osobu i balkonom s pogledom na grad. Idealna za obitelji s djetetom ili manje grupe do 3 osobe. Soba uključuje klimu, Smart TV, sef, mini bar, besplatan WiFi.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Economy soba - Ova je soba idealna za smještaj max. 2 odrasle osobe i jednog djeteta do 13 god. Površina sobe je oko 18 m2, a sastoji se od kupaonice s tuš kabinom i spavaće sobe s bračnim ležajem kojeg je moguće odvojiti na dva ležaja za jednu osobu te foteljom na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Dodatno: moguć dodatni ležaj, moguć dječji krevetić, pogled na park, klima, privatna kupaonica i WC, sušilo za kosu, TV, satelitska televizija, direktna telefonska linija, Wi-Fi.
Oleander Comfort (90 m2): kapacitet za 8 osoba: U svakoj kući su dva apartmana s vlastitim ulazom koji se nalaze na katu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak s kaučem na razvlačenje za 2 osobe, 3 zasebne spavaće sobe (jedna spavaća soba s bračnim krevetom, dvije spavaće sobe s odvojenim krevetima), 2 kupaonice s perilicom rublja i 2 balkona.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Dvokrevetne sobe u Hotelu Pula osmišljene su za ugodan i funkcionalan boravak te nude mogućnost dva odvojena kreveta ili jednog bračnog kreveta. Sobe su klimatizirane i opremljene televizorom, sefom, telefonom i besplatnim bežičnim internetom. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom i sušilom za kosu. Neke dvokrevetne sobe imaju i balkon s pogledom na more ili park, idealan za opuštanje.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Sobe u depandansi Primorka imaju vlastitu kupaonicu s kadom. Objekt Marina smješten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon s pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupaonica s tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, sušilo za kosu, sef.
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Apartman Tulip 4+2 (73 m2) ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica s bračnim krevetom, jedna spavaonica s odvojenim krevetima), kupaonicu s perilicom i terasu.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Classic soba s balkonom, morska strana: Soba je veličine oko 14 m2 i ima predsoblje, spavaću sobu s dva odvojena kreveta, kupaonicu s tuš kabinom i balkon. Idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Hotel Stella nudi ugodne sobe s pogledom na more i terasom, opremljene proizvodima za njegu tijela i TV-om sa satelitskim programima, Wi-FI u cijelom hotelu, restoran i kavanu sa terasom sa panoramskim pogledom na Pelješki most.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Superior dvokrevetna soba s balkonom i s bračnim krevetom veličine 19 m² pruža udobnost i funkcionalnost. Soba je klimatizirana i opremljena satelitskom televizijom i mini barom. U privatnoj kupaonici nalaze se WC, kada ili tuš, ručnici, sušilo za kosu i toaletni papir, što osigurava ugodan boravak.
Standard dvokrevetne sobe su opremljene bračnim krevetom (ili 2 odvojenih kreveta), TV i SAT TV uređajem, klima uređajem Wi-fi Internetom, telefonom, kupaonom sa tuš kabinom i WC-om.
Apartmani (veličine 30 m²) imaju balkon s prekrasnim pogledom na more i potpuno su opremljeni za vašu maksimalnu udobnost – uključuju klima-uređaj, TV ravnog zaslona, vlastitu kupaonicu s tušem i WC-om, toaletne potrepštine, sušilo za kosu te aparat za kavu i čaj.
Smještajne jedinice u privatnim planinskim kućama postavljene su na posjedu na način da se gosti osjećaju slobodno i u zagrljaju prirode. Kombinacija drva i kamena prevladava u unutrašnjosti, s modernim namještajem koji stvara osjećaj udobnosti i maksimalnog užitka.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Sobe u depandansi Marina imaju vlastitu kupaonicu s kadom. Objekt Marina smješten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Economy soba - Ova je soba idealna za smještaj max. 2 odrasle osobe i jednog djeteta do 13 god. Površina sobe je oko 18 m2, a sastoji se od kupaonice s tuš kabinom i spavaće sobe s bračnim ležajem kojeg je moguće odvojiti na dva ležaja za jednu osobu te foteljom na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Dodatno: moguć dodatni ležaj, moguć dječji krevetić, pogled na park, klima, privatna kupaonica i WC, sušilo za kosu, TV, satelitska televizija, direktna telefonska linija, Wi-Fi.
Hotel raspolaže s 184 smještajne jedinice, uključujući 160 dvokrevetnih soba, 11 dvokrevetnih soba s pomoćnim ležajem i 13 dvokrevetnih apartmana. Sve standardne sobe su potpuno opremljene i sadrže francuski krevet ili dva odvojena kreveta. Apartmani uključuju francuski ili dva odvojena kreveta, te jedan pomoćni ležaj. Sobe i apartmani opremljeni su TV-om, telefonom, klimom, mini barom (uz depozit), Wi-Fi internetom i vlastitom kupaonicom. Neke sobe posjeduju terasu. Standardne sobe su isključivo dvokrevetne i nije moguće dodati pomoćni ležaj. Sobe, studiji i apartmani mogu imati kauč, sofu ili fotelju na razvlačenje kao pomoćni ležaj.
Two bedroom suite (34 m²): bračni krevet i kauč na razvlačenje. Svaka soba je opremljena klima uređajem, satelitskom TV ravnog ekrana, tušem, fenom, sefom, aparatima za pripremu kave/čaja, ogledalom i toaletnim potrepštinama.
Dvokrevetna soba s balkonom - Soba veličine 22 m² pruža udoban smještaj za opušten odmor. Elegantno i skladno uređena soba ima balkon s prekrasnim pogledom na more, idealan za uživanje u mirnim trenucima tijekom boravka.Soba je klimatizirana i ima vlastitu kupaonicu s toaletom. Opremljena je satelitskom televizijom, telefonom s direktnom linijom, sefom i hladnjakom. Gostima su na raspolaganju sušilo za kosu, besplatan WiFi, parking i mogućnost boravka s kućnim ljubimcima. Dostupne su i usluge posluge u sobu i pranja rublja, a soba je pogodna za obitelji.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Classic soba s balkonom, morska strana: Soba je veličine oko 14 m2 i ima predsoblje, spavaću sobu s dva odvojena kreveta, kupaonicu s tuš kabinom i balkon. Idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe.
Hotel Adriatic ima klimatizirane zajedničke prostorije, kao što su aperitiv bar, kavana i TV salon, dok su sve sobe opremljene TV-sat i telefonom, a većina soba ima i balkon.
Room for 2+1 (16 - 22 m2): morska strana, bračni krevet ili odvojeni kreveti, sofa, kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje, LCD TV, sef, sušilo za kosu, telefon s izravnim biranjem.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Hotel gostima nudi klimatizirane sobe sa radnim stolom, grijačem vode, minibarom, sefom, TV-om ravnog ekrana, balkonom i vlastitom kupaonicom s tušem. Sve sobe u hotelu Kadmo by Aycon uključuju posteljinu i ručnike.
