Smještaj na Jadranu
Junior Suite Park Strana: 2+2, 40 m2, s balkonom. Soba ima bračni krevet/odvojene krevete, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje (80 x 200 cm), kupaonicu s kadom, sušilo za kosu, SAT TV, besplatni WiFi, klima uređaj, sef, telefon.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Sobe: Hotel nudi sobe u različitim stilovima – Romantic, City i Style – sve s klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom televizijom, minibarom, sefom te privatnim kupaonicama.
Udoban Deluxe apartman Bolfenk s balkonom i kaminom može ugostiti do 6 osoba. Apartman ima dvije spavaće sobe, a u svakoj se nalaze dva osnovna ležaja i dodatni izvlačni ležaj standardne veličine. Na raspolaganju je i prostrani dnevni boravak sa sjedećom garniturom koja se može koristiti kao dodatni ležaj, kao i kamin koji stvara ugodnu atmosferu. Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju pogodnu za pripremu obroka te kupaonicu.
Sobe: Smještaj je u Standard dvokrevetnoj sobi, opremljenoj televizorom, radiom, besplatnim internetom i kupaonicom s kadom. Kućni ljubimci su dobrodošli uz nadoplatu.
Safari tent (22 m² + galerija 8 m² + terasa 8 m²): Glamping šator za maksimalano 4 osobe sadrži klimu, besplatan Wi-Fi, aparat za espreso kavu ILLY, potpuno opremljenu kuhinju s mikrovalnom, hladnjakom, indukcijskom pločom za kuhanje te aparatom za filtar kavu, jednu spavaću sobu s bračnim krevetom (160x200 cm) u prizemlju, jednu spavaću sobu s bračnim krevetom (160x200 cm) u galeriji, kupaonicu s tušem, sušilom za kosu i toaletnim priborom, LCD Flat screen TV i sef.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Smještaj: Apartmani imaju moderne kupaonice s odvojenim WC-om, dnevne boravke i spavaće sobe opremljene televizorima ravnog ekrana i audio sustavima. U dnevnom boravku može se proširiti garnitura za 1 odraslu osobu ili 2 manje djece. Manji apartmani imaju jednu spavaću sobu, dok veći apartmani imaju dvije spavaće sobe.
Hotel Stella nudi ugodne sobe s pogledom na more i terasom, opremljene proizvodima za njegu tijela i TV-om sa satelitskim programima, Wi-FI u cijelom hotelu, restoran i kavanu sa terasom sa panoramskim pogledom na Pelješki most.
Sve sobe su klimatizirane i imaju TV ravnog ekrana, minibar i sef. Kupaonice su moderno opremljene s tušem i sušilom za kosu.
Sve sobe i apartmani su novo i moderno dizajnirani i sadrže: SAT TV, klimu, hladnjak, sef, sušilo za kosu. Većina soba je s balkonom i prekrasnim pogledom na Jadransko more i otoke. Blizina plaže (200m), sportskog centra (300m), šetnice, kao i svih ostalih sadržaja potrebnih da bi odmor bio potpun, najbolji su preduvjeti ugodnog i kvalitetnog odmora.
Superior studio uključuje 1 dnevni boravak, 1 odvojenu spavaću sobu i 1 kupaonicu s kadom i besplatnim kozmetičkim priborom. Klimatizirana suita ima TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, minibarom, prostorom za sjedenje, ormarom i pogledom na vrt. Suita ima 3 ležaja.
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom s balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupaonice su opremljene tušem ili tuš kadom, sušilom za kosu i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatni Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje s vanjskim svijetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrijednih predmeta, dok mini bar omogućuje osvježavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grijanje ili hlađenje prostora. Također, gostima su na raspolaganju kućni ogrtači i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba s balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba s balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S4F: Standard obiteljska soba. Dvije spavaće sobe, jedna s bračnim krevetom, druga s odvojenim krevetima. Kupaonica s tušem.➜S2FP: Classic povezana obiteljska soba s balkonom. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2FM: Premium povezana obiteljska soba s balkonom, pogled more. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.
Soba s pogledom na park: Svijetla i udobno uređena soba s pogledom na park pruža savršeno mjesto za opuštajući odmor. Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog zaslona, vlastitom kupaonicom s tušem i sušilom za kosu te besplatnim Wi-Fi-jem. Pogled na more stvara pravi mediteranski ugođaj.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Apartman za 4 osobe ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastitu kupaonicu i balkon s pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, s jednim krevetom i jednim kaučem na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, hladnjak, mikrovalnu pećnicu, kuhalo za vodu, ručnike, blagovaonicu i privatni ulaz.
Sobe u depandansi Primorka imaju vlastitu kupaonicu s kadom. Objekt Marina smješten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
Hotel se može pohvaliti arhitektonski raznolikim dizajnom, što znači da se čak i sobe iste kategorije mogu neznatno razlikovati u rasporedu, kutovima i rasporedu namještaja. Svaka soba ima svoj jedinstveni karakter, ali sve pružaju istu razinu udobnosti i ugodnog boravka. Dvokrevetna soba: pogled na vrt, klima uređaj, vlastita kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
U kampu Natura – Terme Olimia Podčetrtek, u neposrednoj blizini bazenskog kompleksa Aqualuna i nedaleko od Termi Olimia, nude se 2 opremljene mobilne kućice F-95 i F-96, koje se nalaze jedna iza druge. Površine su cca 30 m², pogodne za boravak do 5 osoba, s natkrivenom terasom i parkirnim mjestom. Mobilne kućice imaju kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak i 2 odvojene sobe, a svaka ima svoj WC. Uz ove kućice nalazi se i kućica E-79, koja obuhvaća predprostor s krevetom, 1 odvojenu sobu, kuhinju, WC, predprostor i terasu. Svaka kućica ima vlastiti parking.
Prostrani dvosoban apartman (55 m²) sadrži dvije odvojene spavaće sobe, udoban dnevni boravak, potpuno opremljenu kuhinju s hladnjakom i pločom za kuhanje te moderno uređenu kupaonicu. Gostima su osigurani ručnici i posteljina, dok klima-uređaj omogućuje ugodnu temperaturu tijekom cijelog boravka.
"Room for 2+1 Seaside" (23 m2): spavaća soba s bračnim ili odvojenim krevetom i sofom, kupaonica s tušem/kadom, LCD Sat TV, sef, sušilo za kosu, izravna telefonska linija, balkon na morsku stranu.
Superior dvokrevetna soba, morska strana, balkon (površina sobe: 29 m2): Bračni krevet ili dva odvojena kreveta (veličina: 180 x 200 cm) i kauč na razvlačenje za 1 do 2 osobe, kupaonica ima tuš. Kad izađete na balkon ove prostrane sobe, osjetit ćete zamaman miris mora prema kojem su sobe okrenute. Soba je idealna za obitelji s djecom zahvaljujući kauču na razvlačenje.
Sobe u depandansi Marina imaju vlastitu kupaonicu s kadom. Objekt Marina smješten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
Jednosobni apartman 6+1: potpuno opremljena kuhinja (keramička ploča za kuhanje, pećnica, toster, aparat za kavu, perilica posuđa, kuhalo za vodu i hladnjak sa zamrzivačem), dnevni boravak s blagovaonicom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, kupaonica s tušem i WC-om te prostrani balkon ili terasa.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Superior dvokrevetna soba: Opustite se u autentičnom prostoru koji odiše luksuzom. Hotel nudi elegantne i svijetle sobe koje pružaju poseban nivo udobnosti. Pažljivo odabrane tehnologije sobe idu korak dalje kako bi Vaš boravak bio prijatan. Vaš izbor je dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 28 m2, a tip ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa na rasklapanje za jednu osobu. Na raspolaganju je balkon, TV, mini bar i klima uređaj.
Comfort soba s balkonom strana more (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopni ležaj (80 x 190 cm). U slučaju smještaja dvoje djece u sobi, jedno dijete do najviše 8 godina (7,99) spava na krevetu s roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dijete do najviše 18 godina (17,99) spava na pomoćnom rasklopnom ležaju. Sve prostorije su klimatizirane i uključuju balkon, kupaonicu s tušem, WC-om i toaletnim potrepštinama. Gostima su na raspolaganju i sef, mini hladnjak te besplatan bežični internet.
Sve sobe su klimatizirane, imaju balkon i besplatan WiFi. Superior soba s bračnim ili odvojenim krevetima je prostrana soba s drvenim namještajem i vlastitom kupaonicom s tušem ili kadom. Ove se jedinice nalaze u glavnoj zgradi i nude pogled na bazen ili park. Soba ima balkon, TV, minibar i sef.
Hotel Stella nudi ugodne sobe s pogledom na more i terasom, opremljene proizvodima za njegu tijela i TV-om sa satelitskim programima, Wi-FI u cijelom hotelu, restoran i kavanu sa terasom sa panoramskim pogledom na Pelješki most.
Smještaj: Apartmani imaju moderne kupaonice s odvojenim WC-om, dnevne boravke i spavaće sobe opremljene televizorima ravnog ekrana i audio sustavima. U dnevnom boravku može se proširiti garnitura za 1 odraslu osobu ili 2 manje djece. Manji apartmani imaju jednu spavaću sobu, dok veći apartmani imaju dvije spavaće sobe.
Standard soba s balkonom: Intimnija soba za 2 osobe s pogledom na more ili orijentirana prema moru koja osvaja na prvi pogled. Kvadratura sobe je 20 m2. Krevet može biti bračni ili odvojeni. Soba sadrži: balkon, black out zavjese, klimatizaciju, sef, mini hladnjak, telefon, TV, Wi-Fi, tuš kadu, sušilo za kosu, toalet potrepštine za kupanje, dječji krevetić (na zahtjev). Standard soba je je osnovna dvokrevetna soba i nema mogućnosti pomoćnog ležaja.
Standard dvokrevetne sobe su opremljene bračnim krevetom (ili 2 odvojenih kreveta), TV i SAT TV uređajem, klima uređajem Wi-fi Internetom, telefonom, kupaonom sa tuš kabinom i WC-om.
Prostrani dvosoban apartman (55 m²) sadrži dvije odvojene spavaće sobe, udoban dnevni boravak, potpuno opremljenu kuhinju s hladnjakom i pločom za kuhanje te moderno uređenu kupaonicu. Gostima su osigurani ručnici i posteljina, dok klima-uređaj omogućuje ugodnu temperaturu tijekom cijelog boravka.
Sve sobe su udobne i elegantno namještene s drvenim namještajem, sefom, telefonom, mini hladnjakom, bežičnim kuhalom za vodu i velikim kupaonicama s tušem i sušilom za kosu. Skoro sve sobe imaju balkone s prekrasnim pogledom na Tatre i obližnje staze.
Apartman Standard 2+1: Prostran i udoban apartman za tri osobe s bračnim krevetom 200 x 160 na gornjoj etaži i pomoćnim ležajem u dnevnom boravku koji se nalazi u donjem dijelu apartmana. Apartman (30,90 m2) ima kupaonicu s tušem i WC-om, kuhinju i stol za blagovanje u donjem dijelu apartmana te vanjsku terasu.
Oleander Comfort (50-63 m2): kapacitet za 4 osobe: U svakoj kući su dva apartmana s vlastitim ulazom koji se nalaze na katu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, samostalnu spavaonicu s bračnim krevetom, kupaonicu i balkon.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard obiteljska soba, morska strana (32 m2): 4 ležaja (jednokrevetni/ bračni krevet + pomoćni ležaj na izvlačenje), 1 kupaonica, balkon na morskoj strani, klima uređaj, TV. Na samo 50 metara od mora, u okruženju mirisne borove šume, uživajte u čarima prirode i šumu valova u Standard obiteljskoj sobi s balkonom na morskoj strani. Idealna je za obitelj s više djece ili dvije manje obitelji. Osmišljena za udobnost i privatnost, pruža savršen prostor za zajednički odmor uz blizinu prirode i plaže.
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard dvokrevetna soba s balkonom: 2 kreveta (double/twin) + pomožni ležaj na izvlačenje, kupaonica, balkon, klima, sef, TV; savršena za opuštanje i uživanje u miru i pogledu na borovu šumu. Uz površinu od 14 metara kvadratnih, idealan je izbor za dvije odrasle osobe, s mogućnošću dodatnog ležaja prilagođenog za djecu do 12 godina (pomoćni ležaj na razvlačenje). Praktičnost i udobnost na korak do prirode!
Mobilne kućice Comfort (24 m²) pogodne su za 4 odrasle osobe i 1 dijete. Sve kućice nalaze se u blizini plaže na uređenim parcelama i opremljene su hladnjakom, plinskom pločom za kuhanje, posuđem, posteljinom, klimom, SAT TV-om, terasom i parkingom za 1 automobil. Troškovi električne energije, vode i plina uključeni su u cijenu.
Economy soba - u ovoj sobi površine od oko 16 m2 udobno će se smjestiti max. 2 odrasle osobe. Soba nudi bračni krevet i kupaonicu s tuš kabinom.
Trokrevetna soba u brodskom stilu pruža ugodan boravak u jedinstvenom ambijentu. Opremljena je klima uređajem, grijanjem, besplatnim Wi-Fi-jem, udobnim krevetima i vlastitom kupaonicom. Posebnost sobe je pogled kroz pravi brodski prozor (porthole), koji daje autentičan doživljaj boravka na brodu.
Studio apartmani pružaju idealan balans funkcionalnosti i topline na površini od 22 do 25 m². Dizajnirani prvenstveno za parove, poslovne putnike i digitalne nomade, ovi studiji nude sve što je potrebno za kvalitetan odmor na Zlatiboru. Unutarnjost odiše mirom zahvaljujući pažljivo biranim neutralnim tonovima, dok je svaki kutak maksimalno iskorišćen: od udobnog francuskog ležaja i moderne čajne kuhinje s blagovaonicom, do suvremeno opremljene kupaonice. Njihova specifična pozicija doprinosi osjećaju izoliranosti od buke i veće privatnosti. Ovaj tip smještaja predstavlja vrhunski izbor za goste kojima su prioritet efikasnost prostora, mirno okruženje i laka dostupnost centra.
Standard dvokrevetna soba ima jedan francuski ležaj, LCD TV, klimu, mini hladnjak, u kupaonici je tuš ili kada.
Hotel se sastoji od četiri vile koje nose nazive prema biljkama: Lavanda, Hortenzija, Pinea i Tilia, simbolizirajući bogatstvo zelenila i mediteranski šarm hotela. Sobe se nude u različitim tipovima: standardne sobe, obiteljske sobe i apartmani. Standardne sobe imaju francuski krevet ili dva odvojena kreveta, a mogu uključivati i pomoćni ležaj. Apartmani imaju spavaću sobu s francuskim ili dva odvojena kreveta te dnevnu sobu s jednim ili dva pomoćna ležaja. Obiteljske sobe sastoje se od dvije standardne sobe povezane vratima. Sobe su opremljene kabelskom TV, telefonom, klimom, Wi-Fi internetom, kupaonicom i fenom za kosu. Mnoge sobe imaju balkon. Studiji i apartmani mogu imati kauč na razvlačenje, sofu ili fotelju kao pomoćni ležaj.
Sobe u depandansi Primorka imaju vlastitu kupaonicu s kadom. Objekt Marina smješten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard obiteljska soba, morska strana (32 m2): 4 ležaja (jednokrevetni/ bračni krevet + pomoćni ležaj na izvlačenje), 1 kupaonica, balkon na morskoj strani, klima uređaj, TV. Na samo 50 metara od mora, u okruženju mirisne borove šume, uživajte u čarima prirode i šumu valova u Standard obiteljskoj sobi s balkonom na morskoj strani. Idealna je za obitelj s više djece ili dvije manje obitelji. Osmišljena za udobnost i privatnost, pruža savršen prostor za zajednički odmor uz blizinu prirode i plaže.
Superior soba: klima-uređaj, sušilo za kosu, telefon, TV, priključak za internet, mini-bar, sef, balkon. Bračni krevet može biti podijjeljen u dva odvojena kreveta. Moderni dizajn kupaonice s WC-om, kadom i svim bitnim potrepštinama.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Studio apartmani su namijenjeni za 2 osobe. Moderan, a ujedno i funkcionalan studio apartman učinit će Vaš boravak još prijatnijim. U studio apartmanu se nalazi francuski ležaj, zasebna kupaonica s tuš kabinom, mini čajna kuhinja kompletno opremljena kao i LCD televizor i Wi Fi Internet. Drvena kućica pruža ugodan boravak u mirnom okruženju. Sastoji se od odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje, opremljene kuhinje i kupaonice. Gostima je na raspolaganju i terasa za opuštanje. Idealna je za parove ili manje obitelji.
Svi apartmani su opremljeni priborom za jelo i kuhanje prema broju osoba, te kafe aparatom i kuhalom za vodu. Superior apartmani dodatno su opremljeni mikrovalnom pećnicom i fenom za kosu u kupaonici. Parkirna mjesta su pored apartmana.Tip B (4+1) Superior seaside - 46 m ²- dvije spavaće sobe (king size ili twin krevet), u dnevnom boravku kauč na razvlačenje (pogodan za dvoje djece do 12 g.), kuhinja, telefon, kupaonica s tušem i dodatni WC, na prvom katu s balkonom.
Iskoristite OGRANIČENU PONUDU i rezervirajte svoj obiteljski odmor u Hotelu Hvar po SUPER CIJENI! Kupon vrijedi za 2 osobe + GRATIS 1 dijete do 11,99 godina na pomoćnom ležaju i 1 dijete do 2,99 godina u krevetu s roditeljima! Kupon vrijedi od 16.07. do 25.07.2026.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
SAMO 50 metara od plaže, korištenje do 30.06.
Prostrani dvosobni apartman (4+2) veličine 97 m² pogodan je za do 6 osoba. Sastoji se od dvije spavaće sobe (bračni krevet i krevet na kat), dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje te dvije kupaonice, što omogućuje ugodan boravak za obitelji ili grupe.Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju s blagovaonicom, klima-uređaj, besplatan Wi-Fi te balkon i terasu. Gosti mogu uživati u pogledima na more, vrt, bazen ili grad, a smještaj nudi sve potrebno za opušten i ugodan odmor.
EXTRA pogodnosti - besplatan parking i Wi-Fi, a posteljina i ručnici su uključeni u cijenu! Kupon vrijedi za 2 ili 4 osobe, ovisno o odabranoj ponudi. Kupon za ponudu vrijedi od 19.06.26. do 15.07.26.
Dvokrevetna/bračna soba s balkonom (površine 18 m²) ima TV ravnog ekrana, mini bar, radni stol, ručnike, klima uređaj, ormar i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem i sušilom za kosu.
Savršena pozicija u samom srcu Biograda, samo 500 metara od popularne plaže Dražica! Kupon vrijedi za 2 osobe ili 2 osobe i do 2 djece, ovisno o odabranom smještaju. Kupon se može iskoristiti do 12.06.2026.
Korištenje 14.06. - 21.06. ili 21.06. - 28.06.
Korištenje bazena i vodenog parka, korištenje u terminima 26.06. - 06.09.
Djeca do 3 g. GRATIS uz mogućnost korištenja besplatnog dječjeg krevetića! Ponuda se može iskoristiti do 31.05.26.
Economy soba: 11 - 13 m2, dvokrevetna, dodatan ležaj, mogućnost dječjeg krevetića, balkon, kupaonica, direktna telefonska veza. Soba je smještena u prizemlju hotela, površine oko 13,5 m2 . Sastoji se od dva odvojena (twin) ležaja.
Povucite se iz ritma ubrzanog svijeta i prepustite prostoru gdje se luksuz mjeri vremenom, tišinom i vrhunskom uslugom. Dijete do 5,99 godina u krevetu s roditeljima boravi GRATIS! Kupon vrijedi od 15.06. do 22.06.2026., ovisno o odabranoj opciji prilikom kupnje.
Dvokrevetna soba s balkonom, korištenje u terminu do 04.06.
Iskoristite OGRANIČENU PONUDU i rezervirajte svoj obiteljski odmor u Hotelu Hvar po SUPER CIJENI! Kupon vrijedi za 2 osobe + GRATIS 1 dijete do 11,99 godina na pomoćnom ležaju i 1 dijete do 2,99 godina u krevetu s roditeljima! Kupon vrijedi od 29.08. do 05.09.2026.
Posteljina i ručnici uključeni u cijenu! Kupon vrijedi od 15.07. - 26.08.2026.
Smješten u najatraktivnijem dijelu Makarske – destinaciji s bezbrojnim mogućnostima – Hotel Milenij nudi toplu dobrodošlicu! Djeca do 3 g. GRATIS uz mogućnost korištenja dječjeg krevetića! Ponuda se može iskoristiti do 31.05.26.
Posteljina i ručnici su uključeni u cijenu! Kupon vrijedi za 2 ili 4 osobe, do 19.06.2026.
Odmor od subote do subote u terminima 13.06. - 20.06. ili 20.06. - 27.06.
EXTRA pogodnosti - boravišna pristojba i parking uključeni u cijenu! Kupon vrijedi za 2 osobe, do 03.06.2026.
Odmor od subote do subote u terminima 13.06. - 20.06. ili 20.06. - 27.06.
Dvokrevetna/bračna soba s balkonom (površine 18 m²) ima TV ravnog ekrana, mini bar, radni stol, ručnike, klima uređaj, ormar i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem i sušilom za kosu.
+ bazen, animacijski program, game room, novo opremljena dječja igraonica, Standard obiteljska soba
EXTRA pogodnosti - besplatan parking i besplatan Wi-Fi, a posteljina i ručnici uključeni u cijenu! Kupon vrijedi od 19.06.26. do 15.07.26.
Doručak i večera: švedski stol i bezalkoholna pića uz obroke. Kupon vrijedi do 28.06.2026.
EXTRA pogodnosti - besplatan parking i besplatan Wi-Fi, a posteljina i ručnici uključeni u cijenu! Kupon vrijedi do 19.06.2026.
Vitality Hotel Punta nije samo hotel – to je destinacija zdravlja, ravnoteže i novog životnog ritma. Kupon vrijedi za 2 odrasle osobe ili za 2 odrasle osobe i dijete do 12 godina ili za 2 odrasle osobe i 2 djece do 12 godina, ovisno o odabranoj ponudi. Kupon vrijedi do 29.05.26. Isključeni termin 14.-16.05.26.
