Top nova putovanja
Sva putovanja ›Standard dvokrevetna soba ima minibar, sef, klimu, stol, TV, u kupaonici je kada ili tuš, besplatan toaletni pribor, sušilica za kosu.
Superior dvokrevetna ili twin soba: doživite udobnost i elegantno uređen prostor u superior dvokrevetnoj ili twin sobi, koja je idealna za opuštajući boravak u središtu Rijeke. Soba nudi izbor između bračnog kreveta ili dva odvojena kreveta, što omogućuje prilagodljivost i maksimalnu udobnost. Prostrana i svijetla soba opremljena je modernim namještajem, klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, LCD televizijom, sefom, minibarom i radnim stolom. Veliki prozori osiguravaju obilje prirodne svjetlosti i stvaraju ugodnu, opuštenu atmosferu. Privatna kupaonica uključuje kadu ili tuš, sušilo za kosu te besplatne toaletne potrepštine. Soba je osmišljena za udoban odmor, kako za poslovne tako i za turističke goste, te nudi savršen balans između elegancije i funkcionalnosti.
Kućica Vita Couple: Luksuzna mobilna kućica sa spojenim vratima, idealna za 2 osobe po prostoriji. Sadrži malu čajnu kuhinju sa sudoperom, mali hladnjak, mikrovalnu pećnicu i televizor. Optimalne je toplinske izolacije uz klima uređaj, podno grijanje, dodatno grijanje i sušilicu ručnika. Sadrži i panoramska staklena vrata na drvenoj terasi površine 21m² s namještajem, tendom na izvlačenje za privatnost i vanjskom utičnicom.
Apartmani Mateo nude mogućnost boravka u 4 različita apartmana: Plavi apartman, Zeleni apartman, Bijeli apartman i Crveni apartman. Svi apartmani su opremljeni klima uređajima, a dostupan je i besplatni Wi-Fi.Plavi apartman je najprostraniji, površine 70 m2 (uključujući terasu). Ima 1 spavaću sobu s bračnim krevetom i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje. Plavi apartman je najbolji izbor za 2 odrasle osobe i 2 djece, ali je pogodan i za 4 odrasle osobe. Apartman također ima kuhinju koja je u potpunosti opremljena svim potrebnim aparatima i priborom za jelo za ugodan boravak. U cijenu je uključena i posteljina. Pomoćni ležaj je moguć uz nadoplatu.
Deluxe soba: Soba veličine 25 m² nudi udobnost bračnog kreveta ili dva odvojena kreveta, mini bar, klima-uređaj i LED televizor. Na raspolaganju je 24/7 posluživanje u sobu, a kupaonica je opremljena sušilom za kosu, kadom ili tušem te toaletnim priborom.
Kupon vrijedi za 2 osobe. Kupon je iskoristiv do 06.09.2026.
Kupon vrijedi za 4 osobe, do 15.09.2026.
Kupon vrijedi svakim danom, izuzev subote, do 14.08.2026.
S3BP Superior dvokrevetna soba s balkonom, park strana, 18m2: klima-uređaj, kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
+ piće dobrodošlice, korištenje do 01.07.
Nove od 2018. godine, mobilne kućice Premium Comfort unutar 34m2 raspolažu sa spavaćom sobom s bračnim krevetom, dječjom sobom s dva odvojena kreveta, te krevetom na kat, dvije kupaonice, kuhinjom opremljenom s mikrovalnom pećnicom, kuhalom za vodu i perilicom posuđa. Na prostranoj, natkrivenoj i ograđenoj terasi pronaći ćete stol za objed i ležaljke – sve za ležernu ljetnu večer!
Standardna soba s bračnim ili odvojenim krevetima (15 m²) je klimatizirana soba s pogledom na Jadransko more i sadrži satelitsku LCD TV, mini bar, sef, radni stol i telefon. Pomoćni ležajevi nisu dostupni u ovoj sobi.
Sve ponude
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Apartman za 4 osobe ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastitu kupaonicu i balkon s pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, s jednim krevetom i jednim kaučem na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, hladnjak, mikrovalnu pećnicu, kuhalo za vodu, ručnike, blagovaonicu i privatni ulaz.
Hotel ima nove i moderne klimatizirane sobe s TV-om i kabelskim programima, vlastitom kupaonicom s tušem i besplatnim toaletnim potrepštinama. Gostima nudi besplatni bežični pristup internetu i grijani vanjski bazen i terasu za sunčanje u slučaju da se žele osvježiti u hotelu. Hotel također ima bar, restoran i besplatno privatno parkiralište.
Sve sobe su klimatizirane, imaju balkon i besplatan WiFi. Superior soba s bračnim ili odvojenim krevetima je prostrana soba s drvenim namještajem i vlastitom kupaonicom s tušem ili kadom. Ove se jedinice nalaze u glavnoj zgradi i nude pogled na bazen ili park. Soba ima balkon, TV, minibar i sef.
Sobe: Sve sobe u hotelu su prostrane i opremljene u skladu s najvišim standardima boravka. Gostima je na raspolaganju 38 dvokrevetnih i 12 jednokrevetnih soba, od kojih 30 ima mogućnost dodatnog ležaja. Na raspolaganju su i 2 junior i 2 senior apartmana. Suvremeno opremljene sobe nude sve što je potrebno za ugodan boravak i opuštanje. Namještaj je izrađen od ekološki prihvatljivih materijala, što osigurava kvalitetno i ugodno iskustvo boravka.
Junior suite za 2+2 (28 m2): pogled na park, spavaća soba s 2 odvojena kreveta, dnevni boravak s kaučem, 2 LCD SAT TV-a, sef, sušilo za kosu, telefon s izravnom linijom, kupaonica s tušem.
Dvokrevetna soba s balkonom i pogledom na more (17 m²) ugodna je i svijetla soba s dva odvojena kreveta. Soba je klimatizirana i opremljena ormarom te balkonom s prekrasnim pogledom na more, idealnim za opuštanje. Gostima je na raspolaganju privatna kupaonica s tušem.Apartman (18 m²) funkcionalno je uređen i pogodan za ugodan boravak. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe i privatne kupaonice s tušem i besplatnim toaletnim potrepštinama. Apartman je klimatiziran te uključuje prostor za sjedenje s TV-om ravnog ekrana, blagovaonicu, ormar, kauč i grijanje. U kupaonici su dostupni ručnici, toaletni papir i osnovna kozmetika.
Sobe su dizajnirane s velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je s prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupaonici s tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i ogrtač.
Sve smještajne jedinice u hotelu su klimatizirane, imaju vlastitu kupaonicu i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni stol, posteljinu, ručnike i sef. U sobama se nalaze garderober, kuhalo, hladnjak i sušilo za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Standard dvokrevetne sobe su opremljene bračnim krevetom (ili 2 odvojenih kreveta), TV i SAT TV uređajem, klima uređajem Wi-fi Internetom, telefonom, kupaonom sa tuš kabinom i WC-om.
Sobe dizajnirane za život: Prekrasnu opremu upotpunjuje stilski namještaj hotela, koji upotpunjuje domaću atmosferu hotela.
Sobe: Sve sobe su moderne, prostrane i klimatizirane, s prekrasnim pogledom na more. Opremljene su satelitskim LCD TV-om, sefom, mini hladnjakom (na zahtjev), telefonom, tušem i sušilom za kosu. Dostupne su dizalom.
Ukusno i elegantno namještene, sobe slave more s velikim prozorima ili balkonima s pogledom na plažu i luku uz kanal. Svi potrebni sadržaji osiguravaju vašu svakodnevnu udobnost. Svaka soba je dizajnirana kako bi ponudila svjetlost, mir i vizualni užitak Jadrana. Sobe su idealne za parove, obitelji ili putnike koji traže mir i stil. Usluge: klima uređaj, bežična mreža, televizija, telefon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, električne rolete.
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard obiteljska soba, morska strana (32 m2): 4 ležaja (jednokrevetni/ bračni krevet + pomoćni ležaj na izvlačenje), 1 kupaonica, balkon na morskoj strani, klima uređaj, TV. Na samo 50 metara od mora, u okruženju mirisne borove šume, uživajte u čarima prirode i šumu valova u Standard obiteljskoj sobi s balkonom na morskoj strani. Idealna je za obitelj s više djece ili dvije manje obitelji. Osmišljena za udobnost i privatnost, pruža savršen prostor za zajednički odmor uz blizinu prirode i plaže.
Classic soba s dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu s dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupaonicu s tušem ili kadom te balkon.
Standardna dvokrevetna soba (21 m2) sadrži privatnu kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, TV ravnog ekrana i klima-uređaj, a neke sobe također nude i prostor za sjedenje. U objektu Villa Dvor Kornić sve sobe imaju balkon i nude posteljinu i ručnike.
Apartman je prostran i ima približno 46 m² te nudi udoban boravak za dvije osobe, jer uključuje veliki bračni krevet i kauč na razvlačenje. Posebnost apartmana je hidromasažna kada koja pruža dodatno opuštanje, a tu je i vlastita kupaonica sa svim potrebnim sadržajima. Gostima je na raspolaganju dobro opremljena kuhinja s pločom za kuhanje, hladnjakom, posuđem i pećnicom, a apartman dodatno upotpunjuju prostor za sjedenje, TV ravnog ekrana, klima-uređaj i minibar.
Standard soba (23 m²) je moderno i udobno uređena dvokrevetna soba s iznimno velikim bračnim krevetom. Nudi klima-uređaj, TV ravnog ekrana, radni stol, minibar i ormar. Soba ima i vlastitu kupaonicu s tušem, ručnicima, toaletnim priborom te sušilom za kosu, a gostima su na raspolaganju besplatan Wi-Fi i dobra zvučna izolacija.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Sobe u depandansi Primorka imaju vlastitu kupaonicu s kadom. Objekt Marina smješten je u sklopu odmarališnog kompleksa Hotela Adriatic.
Smještaj: Adria Šušanj hotel raspolaže sobama različite strukture i dimenzija, smještenim u dva bloka, koji čine hotelski objekt, jednim od jedinstvenih cjelina u Barskoj regiji. Sobe su višekrevetne i opremljene po međunarodnom standardu. Sve sobe u hotelu Adria sadrže balkon, a iz većine se pruža pogled na more. Besplatan bežični internet je dostupan u cijelom hotelu. Sobe uključuju TV i hladnjak. Sobe obuhvaćaju vlastitu kupaonicu s tušem.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Hotel gostima nudi klimatizirane sobe sa radnim stolom, grijačem vode, minibarom, sefom, TV-om ravnog ekrana, balkonom i vlastitom kupaonicom s tušem. Sve sobe u hotelu Kadmo by Aycon uključuju posteljinu i ručnike.
Sobe imaju vlastitu kupaonicu (s tušem), WC, TV, bračni krevet, ormar, radni stol, fotelju, stolicu i Wi-Fi. Hladnjak je dostupan u svakoj sobi. Neke sobe nude pogled na vrt.
Apartman za 2 osobe sadrži spavaću sobu s bračnim krevetom, TV, potpuno opremljenu kupaonicu, mini kuhinju i terasu. U pojedinim apartmanima moguće je dodati i pomoćni ležaj za treću osobu.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Hotel nudi standardne sobe, od kojih svaka sadrži francuski ležaj ili dva singl ležaja, uz mogućnost dodavanja pomoćnog ležaja. Sobe su opremljene kablovskom TV, telefonom, klimom, mini-barom, sefom, kupatilom i fenom za kosu. Neke sobe imaju balkon s pogledom na more. Sobe, studiji i apartmani mogu imati dvosjed, sofu ili fotelju na razvlačenje kao pomoćni ležaj.
Sve sobe u hotelu opremljene su radnim stolom, TV-om ravnog ekrana, vlastitom kupaonicom, posteljinom i ručnicima. Svaka soba hotela Nagypince Borhotel Wine and Spa ima klima-uređaj i sef.
Dvokrevetne sobe u Hotelu Pula osmišljene su za ugodan i funkcionalan boravak te nude mogućnost dva odvojena kreveta ili jednog bračnog kreveta. Sobe su klimatizirane i opremljene televizorom, sefom, telefonom i besplatnim bežičnim internetom. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom i sušilom za kosu. Neke dvokrevetne sobe imaju i balkon s pogledom na more ili park, idealan za opuštanje.
Apartmani Mateo nude mogućnost boravka u 4 različita apartmana: Plavi apartman, Zeleni apartman, Bijeli apartman i Crveni apartman. Svi apartmani su opremljeni klima uređajima, a dostupan je i besplatni Wi-Fi.Plavi apartman je najprostraniji, površine 70 m2 (uključujući terasu). Ima 1 spavaću sobu s bračnim krevetom i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje. Plavi apartman je najbolji izbor za 2 odrasle osobe i 2 djece, ali je pogodan i za 4 odrasle osobe. Apartman također ima kuhinju koja je u potpunosti opremljena svim potrebnim aparatima i priborom za jelo za ugodan boravak. U cijenu je uključena i posteljina. Pomoćni ležaj je moguć uz nadoplatu.Zeleni apartman je vrlo moderan i udoban, veličine 60 m2 (uključujući terasu). Ima jednu sobu s 2 odvojena kreveta i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje. Potpuno je opremljen s priborom za jelo i posteljinom za što ugodniji boravak. Terasa je zajednička s crvenim apartmanom za 2 osobe. Zeleni apartman može primiti 4 osobe, najpogodniji je za obitelj s 2 djece, ali je pogodan i za 4 odrasle osobe. Pomoćni ležaj je moguć uz nadoplatu.
Ovo nije samo odmor – ovo je Jadran kakav nikada prije niste doživjeli. Ukrcajte se na nezaboravno 8-dnevno putovanje malim brodom kroz kristalno čisto more, gdje svaki dan otkrivate novi otok, plivate u drugoj skrivenoj uvali i provodite večer u drugom prekrasnom gradu.Nema gužve velikih kruzera – samo opuštena atmosfera, autentično iskustvo i topla, nasmijana posada. Posjetite Trogir, Hvar, Mljet, Dubrovnik, Korčulu i druge bisere Jadrana – svaki dan nova lokacija, nova iskustva.Ruta: Trogir - Split - otok Hvar - otok Mljet - Dubrovnik - otok Korčula - otok Brač - TrogirSubota: Trogir-SplitUkrcaj u trogirskoj luci između 13:00 i 14:00 sati. Ako u Trogir putujete vlastitim automobilom, do recepcije našeg parkirališta možete se odvesti od 10:00 do 13:00 sati najkasnije. Ovdje možete parkirati svoj automobil, a naš će servisni tim na vrijeme odnijeti vašu prtljagu u luku ili na brod. Do luke možete stići za oko 10-15 minuta hoda. Nakon ukrcaja, dočekat će vas naš predstavnik s pićem dobrodošlice i upoznati ćete posadu i suputnike. Nakon toga dižemo sidro i krećemo prema jednoj uvali na otoku Čiovu, gdje imamo priliku uživati u našem prvom kupanju u kristalno čistom moru Jadrana. Odredište našeg prvog dana krstarenja je Split, glavni grad Dalmacije. Glavna atrakcija Splita je stara gradska jezgra koja je izgrađena na mjestu Dioklecijanove palače. Kompleks koji je uvršten na popis svjetske baštine dom je 1700 godina starih rimskih zidina, stambenih zgrada, crkava, kafića... Mjesta puna šarma! Iskoristite slobodnu večer za šetnju starim gradom.Luka za ukrcaj avio putnika ovisi o vremenu leta. Ako rezervirate let i transfer putem I.D. Riva Tours i dolazak u zračnu luku Split do 13:00 sati, ukrcaj u Trogiru je zajamčen; ako stignete kasnije, ukrcaj će se održati u prvoj noćnoj luci.Napomena: Od 2025. godine jedan gat u splitskoj luci će biti potpuno rekonstruiran, što će smanjiti broj dostupnih vezova. U iznimnim slučajevima, Split neće biti uključen kao destinacija, već će se alternativno posjetiti npr. Omiš, Milna (otok Brač) ili Rogač (otok Šolta).Nedjelja: Split–otok HvarDanas napuštamo Split i krećemo prema otoku Hvaru. Usput ćemo se zaustaviti u osamljenoj uvali za kupanje. Kada stignemo na Hvar, usidrit ćemo se u luci Hvar, glavnom mjestu otoka. Po mogućnosti, usidrit ćemo se u hvarskoj luci i tu ćemo prenoćiti, što ovisi o broju već usidrenih brodova u luci. Ako ne, na Hvar ćemo stići već ujutro, tako da ćete imati dvije sata za istraživanje grada. U tom slučaju, nastavljamo put prema sljedećem otoku.Ponedjeljak: otok Hvar–otok MljetPlovimo uz južnu obalu otoka Korčule, zaustavit ćemo se u jednoj od mnogih uvala za kupanje, a zatim nastavljamo prema sljedećem pristaništu, Pomeni ili Polačama, na otoku Mljetu. Dio otoka proglašen je nacionalnim parkom, a tu se nalaze dva slatkovodna jezera (na većem je otočić s nekadašnjim samostanom), a uski kanal povezuje ih s morem. Preporučujemo kupanje u slanim jezerima čija je temperatura uvijek oko 2 °C viša od temperature mora. Noćenje u Pomeni ili Polačama.Utorak: otok Mljet–DubrovnikNapustit ćemo Mljet i nastaviti put. Nakon odmora za kupanje na Elafitskim otocima, pristat ćemo u dubrovačku luku oko 16:00 sati. Grad Dubrovnik otkriva svoje znamenitosti kao jedinstveni muzejski kompleks na otvorenom. Po dolasku u Dubrovnik možete se pridružiti vođenom obilasku povijesnog središta grada s izvanrednim gradskim zidinama. Autobusom ćete do središta grada stići za nekoliko minuta. Nakon vođenog obilaska, imat ćete dovoljno vremena da sami istražujete ljepote Dubrovnika. Nezaboravan je šetnja Stradunom, obilazak gradskih zidina, razgledavanje nevjerojatnih znamenitosti ili vožnja žičarom na Srđ (415 metara), s kojeg se pruža prekrasan pogled na staru gradsku jezgru i more.Srijeda: Dubrovnik–otok KorčulaNaše krstarenje nastavljamo prema sjeverozapadu, prvi zaustavljanje je u uvali na Elafitskim otocima za kupanje i sunčanje, a zatim isplovljavamo prema otoku Korčuli, našem današnjem odredištu. Korčula je poznata kao jedan od najljepših starogradskih gradova u Dalmaciji, a zbog svoje utvrđene gradnje često je nazivaju "mali Dubrovnik". Noćenje u rodnom gradu slavnog pomorca i pustolova Marka Pola.Četvrtak: otok Korčula – otok BračPloveći uz brdoviti poluotok Pelješac, približavamo se otoku Braču. Usput ćemo se zaustaviti u jednoj od predivnih skrivenih uvala za uživanje u moru. Brač je poznat kao jedan od najvećih otoka na cijelom Jadranu. Noćenje u jednom od slikovitih mjesta na otoku.Petak: otok Brač–TrogirNapustit ćemo Brač i nakon odmora za kupanje u uvali na otoku Čiovu, pozdraviti dalmatinske otoke i vratiti se na početnu točku našeg putovanja, Trogir, čije prelijepo staro središte je pod zaštitom UNESCO-a. Pridružite se vođenoj šetnji kroz grad, prošetajte vijugavim ulicama i upoznajte impozantne zidine, zvonike, crkve, freske i lukove. Svakako zavirite u iznimna starodavna dvorišta. Opustite se i uživajte u posljednjoj večeri krstarenja uz romantičnu večeru u jednoj od mnogih trogirskih restorana.Subota: IskrcavanjeNakon doručka, iskrcavanje do 9:00 sati.Napomene: Ruta je podložna promjenama zbog lokalnih uvjeta i trenutnih vremenskih uvjeta.
Zamijenite gradsku buku šumom valova u elegantnoj Villi Schubert, smještenoj na samom Lungomareu. Kupon vrijedi za 2 osobe, od 01.08. - 31.08.2026.
Superior soba: balkon/pogled na park, odvojeni/spojeni krevet, max. 2 osobe, kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje.
Sve sobe su udobne i elegantno namještene s drvenim namještajem, sefom, telefonom, mini hladnjakom, bežičnim kuhalom za vodu i velikim kupaonicama s tušem i sušilom za kosu. Skoro sve sobe imaju balkone s prekrasnim pogledom na Tatre i obližnje staze.
Superior dvokrevetna soba s balkonom i s bračnim krevetom veličine 19 m² pruža udobnost i funkcionalnost. Soba je klimatizirana i opremljena satelitskom televizijom i mini barom. U privatnoj kupaonici nalaze se WC, kada ili tuš, ručnici, sušilo za kosu i toaletni papir, što osigurava ugodan boravak.
Economy soba - Ova je soba idealna za smještaj max. 2 odrasle osobe i jednog djeteta do 13 god. Površina sobe je oko 18 m2, a sastoji se od kupaonice s tuš kabinom i spavaće sobe s bračnim ležajem kojeg je moguće odvojiti na dva ležaja za jednu osobu te foteljom na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Dodatno: moguć dodatni ležaj, moguć dječji krevetić, pogled na park, klima, privatna kupaonica i WC, sušilo za kosu, TV, satelitska televizija, direktna telefonska linija, Wi-Fi.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Sobe su dizajnirane s velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je s prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupaonici s tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i ogrtač.
Family room (Obiteljska soba)Ove prostrane i udobno opremljene sobe nalaze se na morskoj strani hotela. Sobe raspolažu s balkonom sa sjedećom garniturom te pružaju udoban smještaj u velikim bračnim krevetima sa suvremenim madracima i prekrivačima s dekorativnom tkaninom. Sve sobe imaju sofu, kupaonicu s tušem, sef, minibar, ormar, LCD Sat TV radni stol sa stolicom, klimatizirane su i imaju besplatan pristup bežičnom internetu.
Sve sobe i apartmani su novo i moderno dizajnirani i sadrže: SAT TV, klimu, hladnjak, sef, sušilo za kosu. Većina soba je s balkonom i prekrasnim pogledom na Jadransko more i otoke. Blizina plaže (200m), sportskog centra (300m), šetnice, kao i svih ostalih sadržaja potrebnih da bi odmor bio potpun, najbolji su preduvjeti ugodnog i kvalitetnog odmora.
Ordinacija primjenjuje najnovija dostignuća dentalne medicine
Masaža u trajanju 60 minuta koja će ubrzati proces ozdravljenja i umanjiti bolove
Sobe i apartmani uključuju besplatan WiFi, klima-uređaj, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima te radni stol. Također obuhvataju vlastitu kupaonicu s tušem, sušilom za kosu i besplatnim kozmetičkim priborom.
Studio apartmani su osmišljeni kao kompaktno i funkcionalno rješenje za goste koji žele sve osnovne sadržaje u jednoj cjelini. Ovaj tip smještaja predstavlja praktičan izbor za kraće boravke, vikend odmore i boravke tijekom kojih je naglasak na jednostavnosti i lakoći korištenja prostora. Prostor je organiziran u jednoj otvorenoj cjelini, gdje su dnevna, spavaća i funkcionalna zona objedinjene tako da omogućuju maksimalnu iskorištenost kvadrature. Sve je postavljeno tako da boravak bude jednostavan, pregledan i bez potrebe za dodatnim organiziranjem prostora. Studio apartman pruža osnovni komfor i privatnost za dvoje, uz osjećaj topline i praktičnosti koji odgovara gostima koji većinu vremena provode izvan smještaja ili žele minimalistički i jednostavan koncept boravka. Kupaonica je odvojena cjelina i osigurava sve osnovne elemente potrebne za svakodnevno funkcioniranje tijekom boravka. Studio apartmani su idealni za parove, solo putnike i kraće boravke, gdje je prioritet jednostavnost, funkcionalnost i praktično rješenje smještaja.
Hotel Daisy Superior raspolaže s 32 udobno opremljene dvokrevetne sobe, svaka s kupaonicom s tušem, dva ručnika po osobi i tekućim sapunom. Dodatno su na raspolaganju LCD TV s DVD uređajem, besplatan Wi-Fi, sef i telefonski alarm.
Economy soba: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Superior dvokrevetna soba: Opustite se u autentičnom prostoru koji odiše luksuzom. Hotel nudi elegantne i svijetle sobe koje pružaju poseban nivo udobnosti. Pažljivo odabrane tehnologije sobe idu korak dalje kako bi Vaš boravak bio prijatan. Vaš izbor je dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 28 m2, a tip ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa na rasklapanje za jednu osobu. Na raspolaganju je balkon, TV, mini bar i klima uređaj.
Sobe: Superior soba nudi udoban i moderan smještaj s prekrasnim pogledom na more. Veličina sobe je približno 16–17 m² te uključuje udobne krevete s memory foam madracima, privatni balkon i kupaonicu s tušem. Sadržaji uključuju klima uređaj, besplatan Wi-Fi, minibar, sef i TV. Pogodna je za parove, obitelji ili manje grupe.
Superior dvokrevetna soba: Opustite se u autentičnom prostoru koji odiše luksuzom. Hotel nudi elegantne i svijetle sobe koje pružaju poseban nivo udobnosti. Pažljivo odabrane tehnologije sobe idu korak dalje kako bi Vaš boravak bio prijatan. Vaš izbor je dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 28 m2, a tip ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa na rasklapanje za jednu osobu. Na raspolaganju je balkon, TV, mini bar i klima uređaj.
Dvokrevetna soba u Ferienhotel Alber udobno je i ugodno namještena, idealna za opuštajući odmor u dvoje. Nudi ugodnu atmosferu s velikim krevetom, prostorom za odmor te urednom kupaonicom sa svim osnovnim sadržajima. Savršena je za miran boravak jer pruža domaći osjećaj i udobnost nakon aktivnog dana u prirodi ili na skijalištu.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Apartman za 5 osoba: Najveći apartmani u kompleksu nude dodatni prostor. Imaju spavaću sobu i potpuno opremljenu kuhinju. Apartmani veličine 50 m2 sadrže: 1 krevet + 3 kauča na razvlačenje, klima uređaj, besplatan WiFi, TV, balkon, pogled na more, hladnjak, mikrovalnu pećnicu, ručnike, blagovaonicu, vlastitu kupaonicu i privatni ulaz.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Premium apartmani su pažljivo dizajnirani kako bi pružili višu razinu komfora, estetski usklađeniji interijer i osjećaj suvremenog, mirnog luksuza. Fokus je na pročišćenim linijama, toplim materijalima i skladnoj kombinaciji boja koja prostoru daje elegantan i opuštajući karakter. Dnevni boravak je uređen u modernom, sofisticiranom stilu, s pažljivo odabranim garniturama i dekorativnim elementima koji stvaraju osjećaj ugodnog, ali diskretno luksuznog ambijenta. Dominiraju smirene i harmonične palete boja koje dodatno naglašavaju osjećaj prostranosti i udobnosti. Spavaće sobe su koncipirane tako da osiguraju visoku razinu komfora i kvalitetan odmor, s iznimno udobnim krevetima hotelskog tipa i pažljivo biranim tekstilom koji doprinosi osjećaju opuštenosti i privatnosti. Kupaonice su uređene u modernom spa stilu, s kombinacijom prirodnih tonova drva, krem i sivih nijansi, čime se postiže balans između elegancije i topline. Prostor odiše čistoćom, urednošću i suvremenim dizajnom. Svaki Premium apartman ima pažljivo usklađen interijer koji stvara višu estetsku razinu u odnosu na standardne jedinice, uz dodatni osjećaj privatnosti, mira i komfora. Terasa predstavlja dodatnu vrijednost prostora i omogućuje uživanje u ambijentu Zlatibora, uz prirodan nastavak unutarnjeg komfora na otvorenom.
Sobe i apartmani uključuju besplatan WiFi, klima-uređaj, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima te radni stol. Također obuhvataju vlastitu kupaonicu s tušem, sušilom za kosu i besplatnim kozmetičkim priborom.
Sobe u hotelu Metropolitan su svijetle i udobne, idealne za opuštanje. Sve su nedavno renovirane, bez tepiha, sa zavjesama, presvlakama i detaljima namještaja koji se razlikuju od kata do kata. Sve sobe imaju privatni balkon i sve pogodnosti koje biste očekivali. Usluge: klima uređaj, bežični internet, televizor, telefon, kupaonica s tušem i sušilom za kosu, minibar.
https://www.youtube.com/watch?v=qkL5o45V1o0 ✔ udaljen oko 100 m od šljunčane plaže ✔ tik uz Poreč s pogledom na predivan zaljev ✔ park oko hotela s palmama, cvijećem i ružama ✔ vanjski bazen s terasom i ležaljkama ✔ sportske aktivnosti ✔ animacija i večernji program u sezoni ✔ sve što vam treba za jednostavan i opuštajući odmor Hotel Istra Plava Laguna je udoban obiteljski hotel s tri zvjezdice koji se nalazi u blizini Poreča, gleda na predivnu uvalu i nudi sve što vam je potrebno za jednostavan i opušten odmor. Park oko hotela je lijepo uređen, pun palmi, cvijeća i ruža. Hotel nudi 192 klimatizirane sobe. Hotel Istra posebno je popularan među zaljubljenim parovima, zbog ponude jednostavnog i udobnog odmora. Ako ne tražite luksuz, hotel Istra je idealan izbor. Economy soba: Soba je veličine oko 18 m2. Ima odvojene krevete za jednu osobu i fotelju na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, te kupaonicu s tušem.Bazeni: Na raspolaganju je veliki vanjski bazen s morskom vodom, ležaljkama i suncobranima te terasa za sunčanje. U blizini se nalazi i dječji bazen s morskom vodom. Otprilike 200 metara od hotela nalaze se kamenita, travnata i šljunčana plaža s ležaljkama, suncobranima, tuševima i barovima. Restorani i barovi: Gostima je na raspolaganju buffet restoran za doručak i večeru, koji povremeno uključuje tematske večere (u sezoni). Na raspolaganju je i Lobby bar. Usluge za djecu: Zabavu shvaćamo ozbiljno! Tim Activities & Experience Team brine se da što ljepše provedete svoje vrijeme i doživite nova i nezaboravna iskustva o kojima ćete pričati svima kad se vratite kući. Programi za djecu uključuju Pepi club (od 4 do 12 godina; kreativne radionice i razne igre, sport itd.) i večernji program za djecu. Sportske usluge: U sklopu hotela ili u neposrednoj blizini dostupni su jutarnja gimnastika ili aqua aerobik i sportski turniri (odbojka na pijesku, nogomet). Uz nadoplatu: tenis, stolni tenis, mini golf, boćanje, odbojka, skijanje na vodi, jedrenje, vodeni bicikli, bicikli, nogomet, košarka, jedrenje na dasci, kanu, ronjenje, jahanje, squash. Okolica: Hotel se nalazi u mirnom dijelu Zelene Lagune, otprilike 5 km od centra Poreča, a povezan je turističkim vlakićem ili biciklističkom stazom. Okružen je uređenim parkom, a do mora vodi staza kroz drvored palmi, udaljena oko 100 m. Poreč je jedna od najpopularnijih destinacija na Jadranu, gdje se bogata povijest susreće sa živahnim ljetnim ritmom. Prošećite slikovitim ulicama starog gradskog jezgra, istražite skrivene uvale i uživajte u kristalno čistom moru, vodenim sportovima, vrhunskoj istarskoj kuhinji i toplim zalascima sunca uz obalu. Idealna destinacija za aktivan, opuštajući i nezaboravan odmor!
Sve sobe su klimatizirane i imaju TV, mini hladnjak i besplatan Wi‑Fi.
Superior soba: balkon/pogled na park, odvojeni/spojeni krevet, max. 2 osobe, kupaonica s tušem, klimatizacija/grijanje.
Dvokrevetna soba, pogled na park: Uživajte u opuštajućem odmoru u moderno opremljenoj superior dvokrevetnoj sobi s pogledom na park. Soba površine približno 26–30 m² nudi udoban smještaj za do 2–3 osobe, uz mogućnost bračnog ili odvojenih kreveta te dodatnog ležaja. Kvalitetni kreveti osiguravaju ugodan i miran san, dok elegantno, moderno uređena kupaonica pruža potpuno opuštanje nakon dana istraživanja. Soba spaja udobnost, suvremeni dizajn i izvrsnu lokaciju, stvarajući idealno okruženje za opuštajući odmor.
Apartman za 2 osobe sadrži spavaću sobu s bračnim krevetom, TV, potpuno opremljenu kupaonicu, mini kuhinju i terasu. U pojedinim apartmanima moguće je dodati i pomoćni ležaj za treću osobu.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Dvokrevetna soba – strana more: soba okrenuta prema moru. Opremljena je klima-uređajem (hlađenje/grijanje), SAT TV-om, telefonom, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom, mini-barom i radnim stolom. Ima privatnu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, a neke sobe imaju tuš s masažerom. Na upit je moguća soba s balkonom, spojene sobe ili dodatna ležaja.
Ginekološki pregled neophodan je za rano otkrivanje bolesti intimnog zdravlja
Ultrazvučna kavitacija, vakuum radiofrekvencija, lipolaser, slimm kupola, limfna drenaža, elektrostimulacija
Dvokrevetne sobe u hotelu Boni su prostrane, udobne sobe, opremljene ekskluzivnim namještajem. Sve sobe imaju terasu/balkon, bračni krevet, mogućnost dodatnog kreveta, veličina bračnog kreveta je 180*200 cm. Sobe su opremljene vlastitom kupaonicom s tušem, radnim stolom, mini barom, sefom i LCD TV-om. Sobe imaju pogled na travnjak hotela ili na bazen u uređenom dvorištu okruženom sunčanom terasom.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Ovaj klimatizirani apartman sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s posuđem, hladnjaka i aparata za kafu i 2 kupaonice s tušem.
Lux sobe hotela Termag (cca 38 m²) nude prostran i elegantan smještaj u toplom planinskom stilu. Opremljene su bračnim ili twin krevetima, uz mogućnost dodatnog ležaja, te svim modernim sadržajima za ugodan boravak.
Dvosoban apartman: Veličina apartmana: 75 m² - Klimatizirani apartman s posebnim ulazom ima 1 dnevni boravak, 2 odvojene spavaće sobe i kupaonicu s kadom i tušem. Potpuno opremljena kuhinja uključuje štednjak, hladnjak, perilicu posuđa i posuđe. Ovaj prostrani apartman s pogledom na grad ima perilicu rublja, zvučno izolirane zidove, pribor za pripremu čaja i kave te TV ravnog ekrana s kabelskim programima. U smještajnoj jedinici nalaze se 4 ležaja.
Hotel se može pohvaliti arhitektonski raznolikim dizajnom, što znači da se čak i sobe iste kategorije mogu neznatno razlikovati u rasporedu, kutovima i rasporedu namještaja. Svaka soba ima svoj jedinstveni karakter, ali sve pružaju istu razinu udobnosti i ugodnog boravka. Dvokrevetna soba: pogled na vrt, klima uređaj, vlastita kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Prepustite se svoj ljepoti boravka u kampu, okruženi mediteranskim biljem i borovom šumom. Mobilne kućice Premium Relax unutar 34m2 raspolažu spavaćom sobom s bračnim krevetom, dječjom sobom s dva odvojena kreveta te krevetom na kat, dvije kupaonice, kuhinjom opremljenom s mikrovalnom pećnicom, kuhalom za vodu i perilicom posuđa. Dok djeca spokojno spavaju u svojoj sobi s tri odvojena kreveta, vi možete uživati u ljetnoj večeri na natkrivenoj terasi kućice gdje ćete uz stol za objedovanje i ležaljke pronaći i privatnu hidromasažnu kadu.
Soba: studio s terasom/balkonom, 36 kvadratnih metara, opremljen s kuhinjskom nišom, kupaonica s tušem, klimatizirano
Standard dvokrevetna soba (22 m²): Udoban bračni krevet i praktična sofa - savršen izbor za parove ili solo putnike koji vole jednostavnu udobnost. Veličina kreveta: 160×200 cm. Sve sobe u objektu opremljene su TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima i sefom. Vlastita kupaonica uključuje tuš, besplatne toaletne potrepštine i sušilo za kosu. Posteljina i ručnici su osigurani.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Apartman za 4 osobe ima potpuno opremljenu kuhinju, vlastitu kupaonicu i balkon s pogledom na more. Idealan je za četiri osobe, s jednim krevetom i jednim kaučem na razvlačenje. Apartman veličine 42 m2 sadrži klimu, besplatni WiFi, TV, ravni ekran, balkon, pogled na more, hladnjak, mikrovalnu pećnicu, kuhalo za vodu, ručnike, blagovaonicu i privatni ulaz.
