Sve ponude
Smještaj: Obnovljen i osvježen pod novim imenom, hotel nudi udobne smještajne jedinice koje odražavaju spoj otočke tradicije i ugodnog boravka. Bilo da tražite prostor za opuštanje ili pogled na more, svaki apartman pruža autentično iskustvo odmora u srcu Bola.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Economy soba s pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Renovirane, klasično namještene Standard dvokrevetne sobe udobne su i površine 25 m2 te su prikladne za obitelji do 2 odrasle osobe i 2 male djece. Sve sobe imaju balkon, klima uređaj, modernu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, LCD TV i mini bar. Sobe i balkoni su nepušački, a sheme boja soba variraju.
Standardna soba odličan je izbor za 2 osobe koje žele udoban i funkcionalan smještaj. Opremljena je francuskim ležajem koji osigurava ugodan odmor, a na upit je moguća i dječja posteljica.Soba uključuje privatnu kupaonicu s tuš kabinom, sušilom za kosu, osnovnom kozmetikom, kozmetičkim ogledalom i policom za ručnike. Gostima su na raspolaganju i klima-uređaj, minibar, sef, telefon, SAT TV, besplatan Wi-Fi i 220V utičnica.
Ukusno i elegantno namještene, sobe slave more s velikim prozorima ili balkonima s pogledom na plažu i luku uz kanal. Svi potrebni sadržaji osiguravaju vašu svakodnevnu udobnost. Svaka soba je dizajnirana kako bi ponudila svjetlost, mir i vizualni užitak Jadrana. Sobe su idealne za parove, obitelji ili putnike koji traže mir i stil. Usluge: klima uređaj, bežična mreža, televizija, telefon, kupaonica s tušem, sušilo za kosu, električne rolete.
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon s pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupaonica s tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, sušilo za kosu, sef.
Dvosoban apartman: Veličina apartmana: 75 m² - Klimatizirani apartman s posebnim ulazom ima 1 dnevni boravak, 2 odvojene spavaće sobe i kupaonicu s kadom i tušem. Potpuno opremljena kuhinja uključuje štednjak, hladnjak, perilicu posuđa i posuđe. Ovaj prostrani apartman s pogledom na grad ima perilicu rublja, zvučno izolirane zidove, pribor za pripremu čaja i kave te TV ravnog ekrana s kabelskim programima. U smještajnoj jedinici nalaze se 4 ležaja.
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizirana je i zvučno izolirana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni stol, kuhalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i vlastitu kupaonicu s tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i sušilom za kosu.
Standard soba uključuje sjedeću garnituru, radni kutak i vlastitu kupaonicu s kadom. Sobe uključuju telefon, satelitsku televiziju, sef, minibar, ogrtač, papuče i besplatan toaletni pribor.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Dvokrevetna soba (veličine 22 m²) ima velika prozorska stakla, satelitsku televiziju, radni stol i vlastitu kupaonicu. Uživajte u elegantnom bečkom stilu i udobnosti dvokrevetnih soba opremljenih francuskim bračnim krevetom. U sobi se nalazi TV ravnog ekrana, stol i kuhalo za vodu za pripremu kave ili čaja. Moderna kupaonica sadrži kadu ili tuš, WC i sušilo za kosu. Na raspolaganju su telefon s direktnom linijom i besplatan Wi-Fi.
Sobe su dizajnirane kako bi vam ponudile udobnost i mir, samo nekoliko koraka od plaže. Svaka soba je raspoređena u ugodnim, klimatiziranim i svijetlim prostorima, stvarajući opuštenu atmosferu u kojoj ćete se od trenutka dolaska osjećati kao na odmoru. Usluge: klima uređaj, balkon, tuš, sušilo za kosu, televizor, besplatni Wi-Fi, dnevno čišćenje.
Junior suite za 2+2 (28 m2): pogled na park, spavaća soba s 2 odvojena kreveta, dnevni boravak s kaučem, 2 LCD SAT TV-a, sef, sušilo za kosu, telefon s izravnom linijom, kupaonica s tušem.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Junior apartman pogled park: dnevni boravak s kaučem na razvlačenje za 2 djece ili 1 odraslu osobu, spavaća soba s bračnim krevetom, blagavaonica spojena s dnevnim boravkom, kompletno opremljena kuhinja s posuđem i priborom za jelo, hladnjak s odjeljkom za zamrzivač, ploča za kuhinje, pećnica, aparat za kavu, kuhalo za vodu, kupaonica s tuš kabinom, umivaonik, toalet, balkon sa sjedećom garniturom za 4 osobe, klima uređaj u dnevnom boravku, TV ravnog ekrana sa SAT kanalima, telefon, Wi-Fi, sef.
Smještaj: Svi apartmani/sobe raspolažu sa velikim balkon-terasama sa pogledom na more i plažu a opremljeni su sa sjedećim garniturama, kuhinjama sa potrebnim inventarom, posuđem i hladnjakom, telefonskom linijom sa izravnim biranjem, besplatnim WIFI Internetom, SAT TV-om, klimatizacijom i grijanjem s mogućnošću vlastitog reguliranja temperature, prostranim kupaonicama s kadama ili tuš kabinama.
Standard soba - 20 m² s King size krevetom, stolom i stolicama za obrok ili rad, TV-om, osnovnim komodama i velikim garderoberom. Ima odvojenu kupaonicu s tušem, WC-om, umivaonikom i osnovnim toaletnim priborom.
Oleander Comfort (64-66 m2): kapacitet za 6 osoba: U svakoj kući su dva apartmana s vlastitim ulazom koji se nalaze na katu ili u prizemlju. Apartman je za nepušače, a kućni ljubimci nisu dopušteni. Apartman ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica s bračnim krevetom, jedna spavaonica s odvojenim krevetima), kupaonicu i 2 balkona.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Odličan SPA odmor na sjeveru Mađarske!Hotel Kálvária nalazi se u blizini centra Győra. Nudi smještaj u dvije zgrade i u dvije kategorije, sa 3 i 4 zvjezdice. Ako tražite obiteljski ambijent, odaberite sobe s 3 zvjezdice, a ako tražite eleganciju, rezervirajte sobu s 4 zvjezdice!Zgrada sa 4 zvjezdice sadrži 43 sobe u dvije kategorije: deluxe i superior. Sve su sobe klimatizirane i imaju kupaonicu (ručnici, ogrtače i sušilo za kosu), TV ravnog ekrana, telefon i mini-bar. Sadrži i recepciju, restoran Carmen, konferencijsku dvoranu Apollónia, salon za masažu, teretanu i praonicu rublja.Zgrada s 3 zvjezdice sadrži 15 soba, Spa centar Magnolia (hidromasažna kada, parna kabina, finska i infra sauna, te razne masaže), konferencijsku salu Kamillus. Sve su sobe klimatizirane i imaju kupaonicu (ručnici, ogrtače i sušilo za kosu), TV ravnog ekrana, telefon i mini-bar. U ovom objektu možete naći i usluge za bebe. Ljubimci su također dobrodošli.Ove dvije zgrade povezane su zatvorenim dvorištem. Postoji privatno parkiralište za 50 automobila. Dostupan je i punjač električnih automobila. U zgradi s 4 zvjezdice nalazi se restoran Carmen, gdje možete kušati razna tradicionalna ili internacionalna jela. Restoran također nudi jela za goste s posebnim dijetama (vegetarijanska, dijabetična, osjetljivost na brašno, mlijeko i jaja). Kafić Cross Bar u zgradi s 3 zvjezdice nudi širok spektar mogućnosti za slobodno vrijeme kao što su piće, bilijar, pikado i stolni nogomet.Terme i željeznički kolodvor Győr udaljeni su samo 1 km od hotela Kálvária.
RESET ZA DVOJE U HOTELU IN!Priuštite sebi predah od svakodnevice uz opuštajući wellness getaway u srcu Biograda.Sobe uključuju moderno dizajniran namještaj i nautičke elemente, poput drvenih zidnih obloga i bijelo-plave kolor sheme. Prostrane sobe nude veliki bračni krevet, kupaonicu, prostrani dnevni prostor sa sjedećom garniturom i privatni balkon s pogledom na marinu i otok Pašman.
Ruta: Trogir – Brač – Korčula – Dubrovnik – Mljet – Hvar – Trogir1. dan: DOLAZAK U TROGIR, nedjelja: Ukrcaj počinje u 13:00 sati. Prijavite se u kabinu prije isplovljavanja u 14:00 sati za Milnu na otoku Braču, poznatu i kao najljepša i najzaštićenija luka na Braču. Istražite ovaj dalmatinski grad kojim dominira barokna crkva s tipičnim dalmatinskim zvonikom. Unutrašnjost crkve bogata je vrijednim slikama venecijanskih slikara. Večeras ćemo prisustvovati prijemu dobrodošlice nakon čega slijedi večera. Noćenje na otoku Braču. Napomena: Zbog ograničenog kapaciteta u trogirskoj luci, luka pristajanja može biti zamijenjena jednom od obližnjih luka.2. dan: OTOK BRAČ – KORČULA, ponedjeljak: Rano ujutro plovimo prema otoku Korčuli, s pauzom za kupanje, ako vrijeme dopusti, u jednoj od netaknutih uvala, vremenom za opuštanje i ručak na brodu. Korčula, najbolje očuvani srednjovjekovni grad i rodno mjesto slavnog istraživača Marka Pola. Po dolasku krećemo na pješačku turu Korčulom, vodeći vas kroz njene uske, popločane ulice. Navečer ćete imati slobodnu večer za samostalno istraživanje grada.3. dan: KORČULA – DUBROVNIK, utorak: Ujutro nastavljamo našu avanturu plovidbom prema Dubrovniku s ručkom na brodu i pauzom za kupanje, ako vrijeme dopusti. Po dolasku u Dubrovnik uživat ćete u vođenom obilasku povijesne jezgre Dubrovnika, šetnji Stradunom - ulicom i trgom, najpoznatijim mjestom unutar gradskih zidina, poznatim gradom koji je na popisu UNESCO-ve svjetske baštine, gdje će vam vodič pokazati najzanimljivije znamenitosti Dubrovnika. Nakon obilaska grada, slobodno vrijeme za istraživanje grada, posjet gradskim zidinama, franjevačkom samostanu s drugom najstarijom ljekarnom u Europi, Kneževoj palači i katedrali ili vožnja brodom do otoka Lokruma ili vožnja gondolom do vrha brda Srđ. Noćenje u Dubrovniku.4. dan: DUBROVNIK - Nacionalni park MLJET, srijeda: Ujutro plovimo prema Mljetu, hrvatskom "najzelenijem otoku" s prekrasnom, netaknutom prirodom i kulturnom baštinom. Stići ćemo u srce Nacionalnog parka Mljet, koji obuhvaća pet vrsta šuma, brojne vrste ptica i dva duboka jezera. Ako želite posjetiti Nacionalni park Mljet, prošećite do ulaza gdje možete kupiti kartu za šetnju oko Velikog i Malog jezera i pridružiti se vožnji brodom do otoka Sveta Marija. Večeras uživajte u kapetanskoj večeri i noćenju na otoku Mljetu.5. dan: Nacionalni park MLJET - OTOK HVAR, četvrtak: Ujutro plovimo prema Hvaru s pauzom za kupanje, ako vrijeme dopusti. Po dolasku u Hvar vidjet ćete mnoge povijesne znamenitosti grada, poput Trga i katedrale sv. Stjepana, Arsenala s kazalištem na prvom katu, prvog gradskog kazališta u Europi. Impresivna tvrđava Fortica uzdiže se iznad grada, nudeći prekrasan pogled na zaljev i Peklen otoke. Večer je slobodna na Hvaru. Napomena: Zbog ograničenog kapaciteta hvarske luke, zaustavljanje se može zamijeniti jednom od obližnjih luka.6. dan: OTOK HVAR – TROGIR, petak: Nakon doručka krećemo prema Trogiru, mjestu svjetske baštine UNESCO-a, ponekad nazivanom „minijaturna Venecija“ ili „mini Dubrovnik“ zbog svojih drevnih zidina, ili plutajućim gradom-muzejem, jer se može pohvaliti majstorskom arhitekturom, uključujući neke zapanjujuće venecijanske palače. Prijavite se u svoju kabinu prije nego što krenete na kratki obilazak ovog srednjovjekovnog grada. Noćenje u Trogiru.7. dan: ODLAZAK IZ TROGIRA, subota: Iskrcavanje nakon doručka, najkasnije do 9:00 sati.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Hotel Zdraviliški dvor 4* čeka vas sa 76 soba i apartmana, sve smještajne jedinice su uređene kako bi što bolje osigurale vaš ugodan boravak i zasluženi odmor. Sve sobe imaju kupaonicu, WC, LCD TV, telefon, mini bar, sef, klima uređaj i internet priključak.
Hotel Mirjana&Rastoke raspolaže s 58 elegantnih, moderno uređenih soba te 4 nova apartmana. Smještaj u deluxe dvokrevetnim sobama ili deluxe apartmanima postat će Vaš idealan izbor za svaku prigodu i potrebu. Sve sobe u hotelu Mirjana&Rastoke pomno su dizajnirane, planirane i opremljene. Raskošna udobnost, besprijekoran dizajn i moderni detalji obogatit će svaki Vaš boravak. U Deluxe dvokrevetnoj sobi je bračni krevet, klima, TV, sef, Wi-Fi, privatna kupaonica u kojoj su ručnici, sušilo za kosu, toaletni pribor.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Apartman Lavanda 4+2 (73 m2) ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica s bračnim krevetom, jedna spavaonica s odvojenim krevetima), kupaonicu s perilicom i terasu.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Standardna dvokrevetna Plus soba (20 m²): goste očekuju skladne boje i savršena udobnost. Sobe nude prekrasan pogled na obližnja brda ili okolicu hotela. Sobe imaju balkone, okrenute prema zapadu ili istoku i potpuno su opremljene te pružaju najveću moguću udobnost za wellness i spa boravak ili poslovno putovanje. Sobe s tepihom imaju balkon, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima, mini bar, sef i vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom i sušilom za kosu. Ručnici, posteljina i ogrtači dostupni su u svim sobama.
Kućice su jedinstvene, izgrađene s puno ljubavi, truda i strpljenja. Čekaju na vas da se opustite u unikatnom unutarnjem ambijentu, zaplivate u bazenu u ljetnim mjesecima i doživite finsku saunu u renoviranoj hrastovoj bačvi koja je do maloprije služila kao spremište za kapljicu plemenitog vina.Konopljina iža nudi predprostor sa četiri barske stolice i stol. Pri ulazu u kuću najprije vidite stepenice koje vode do spavaće sobe u gornjem dijelu kuće. U potpunosti obnovljenu kuhinju, prekrasnu - unikatnu kupaonicu s tušem i dnevnu sobu s kaučem na razvlačenje. Po stepenicama se dolazi do spavaće sobe koja nudi potpunu udobnost jer je pogled s staklenog prednjeg zida usmjeren prema nebu. Navečer možete promatrati zvijezde. Kuća nudi mogućnost korištenja bazena, jacuzzija i saune. Ako želite pobjeći od svakodnevnice u nešto posebno, je ova kućica odličan izbor za vas.
Standard dvokrevetna soba ima jedan francuski ležaj, LCD TV, klimu, mini hladnjak, u kupaonici je tuš ili kada.
Superior soba (28 m2): prostrane dvokrevetne sobe s mogućnošću dodatnog ležaja, idealne za obitelji (do 3 osobe) i parove koji vole komfornost. Umirujući tonovi interijera isprepliću se sa drvenim notama namještaja za potpuni osjećaj opuštenosti. Sadržaji: telefon, klima uređaj, SAT TV, sušilo za kosu, minibar, sef. Balkon je okrenut na stranu park.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Sobe: Sve sobe su moderne, prostrane i klimatizirane, s prekrasnim pogledom na more. Opremljene su satelitskim LCD TV-om, sefom, mini hladnjakom (na zahtjev), telefonom, tušem i sušilom za kosu. Dostupne su dizalom.
Mobilne kućice privlače sve više turista, a posebno su popularne kod obitelji - sloboda, kontakt s prirodom, a s druge strane luksuz i prekrasno utočište. Kamp Terme Ptuj nudi 24 mobilne kućice koje mogu primiti maksimalno četiri osobe. Kućice su potpuno opremljene, a svaka ima opremljenu kuhinju, kupaonicu, TV, klimu, terasu i parking uz kućicu.
Dvokrevetna soba: Standard soba ima 25 m2 površine. Izbor pogleda na šumu i slikoviti park Rogaške Slatine. Balkon, minibar, TV, sef, kupaonica: kada s tušem. U Standard sobi postoji mogućnosti pomoćnog ležaja.
Smještaj: Ugodno uređen veliki apartman s dvije spavaće sobe s dva francuska ležaja koji se po potrebi mogu razdvojiti + ležaj u dnevnoj sobi na trosjedu na razvlačenje. Apartman ima kupaonicu s hidromasažnom kadom, kompletno opremljenu kuhinju s hladnjakom, plinskim štednjakom i pećnicom. Prostrani apartman ima blagovaonicu s dnevnim boravkom s LCD TV i veliku terasu s pogledom na Toplice Sveti Martin. Da zimi ne bude hladno, a ljeti vruće, apartman ima centralno grijanje (podno grijanje + radijatori) i klima uređaj.
Dvosobni apartman Erica Lux (50 m² s dvorištem ili 33 m² s terasom): Jedna spavaća soba ima bračni krevet, a druga ima krevet na kat ili dva kreveta za 1 osobu. Klimatizirani apartman ima potpuno opremljenu kuhinju s perilicom posuđa, prostor za sjedenje s TV-om ravnog ekrana sa satelitskim programima i kupaonicu s tušem.
Apartmani (veličine 30 m²) imaju balkon s prekrasnim pogledom na more i potpuno su opremljeni za vašu maksimalnu udobnost – uključuju klima-uređaj, TV ravnog zaslona, vlastitu kupaonicu s tušem i WC-om, toaletne potrepštine, sušilo za kosu te aparat za kavu i čaj.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Hotel se može pohvaliti arhitektonski raznolikim dizajnom, što znači da se čak i sobe iste kategorije mogu neznatno razlikovati u rasporedu, kutovima i rasporedu namještaja. Svaka soba ima svoj jedinstveni karakter, ali sve pružaju istu razinu udobnosti i ugodnog boravka. Dvokrevetna soba: pogled na vrt, klima uređaj, vlastita kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Classic soba s balkonom i dodatnim ležajem - soba je površine oko 18 m2 i idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe i jedno dijete. Soba ima kupaonicu s tušem, bračni krevet i kauč na razvlačenje koji služi kao ležaj.
Smještaj: Adria Šušanj hotel raspolaže sobama različite strukture i dimenzija, smještenim u dva bloka, koji čine hotelski objekt, jednim od jedinstvenih cjelina u Barskoj regiji. Sobe su višekrevetne i opremljene po međunarodnom standardu. Sve sobe u hotelu Adria sadrže balkon, a iz većine se pruža pogled na more. Besplatan bežični internet je dostupan u cijelom hotelu. Sobe uključuju TV i hladnjak. Sobe obuhvaćaju vlastitu kupaonicu s tušem.
Economy soba s francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupaonicu s tuš kabinom.
Smještaj: Svaki apartman opremljen je klimom, Wi-Fi internetom, Smart TV-om, kuhinjskom opremom i sušilom za kosu, što omogućuje ugodan i samostalan boravak.
Standard obiteljska soba za 4 osobe s pogledom na park idealna je za boravak četveročlane obitelji. Prostrana soba površine 31 m² sadrži jedan bračni krevet dimenzija 200 × 200 cm te dva pomoćna ležaja u obliku sofe na razvlačenje (190 × 70 cm), pružajući dovoljno prostora za opuštanje. Soba je opremljena centralnim klima-uređajem i modernom kupaonicom površine 5 m² koja uključuje kadu, sušilo za kosu, kućni ogrtač, papuče i osnovnu kozmetiku. Gosti mogu uživati u pogledu na park, a za dodatnu sigurnost osigurani su požarni alarm i detektor dima. Dodatne pogodnosti uključuju mini bar, sef, LCD TV sa satelitskim programima i besplatan bežični internet. Ova obiteljska soba pruža funkcionalan i udoban smještaj za obitelj s djecom koja žele uživati u mirnom okruženju s pogledom na park.
Priuštite si nekoliko sati opuštanja u privatnom wellness kutku hotela ECO Hotel Center 3* u Postojni. Paket uključuje zakup finske saune za 2 osobe u jutarnjem ili popodnevnom terminu, pa je odličan izbor za miran odmor udvoje.Nakon saune možete se opustiti na velikom krevetu za odmor ili na ležaljkama u ugodnoj relax zoni. Za dodatnu udobnost uključeni su i ručnici, a razvajanje zaokružuju 2 čaše ohlađenog pjenušca.
Luksuzne sobe i apartmaniUdoban smještaj potražite u 28 soba i 3 apartmana, opremljenim prema najvišim svjetskim standardima. Pažljivo odabran namještaj, vrhunski dekorativni materijali i birani ukrasni detalji pomoći će da se u ovom hotelu osjećate odmorno, opušteno i zadovoljno. Sve sobe i apartmani imaju vlastita moderno opremljene i funkcionalne kupaonice, besplatan wifi za pristup internetu, TV...Potpunom ugođaju doprinose predivni pejzaži i čist planinski zrak. Beskrajno zelenilo šuma i proplanaka ljeti i nepregledna snježna bjelina zimi, okupani slapovima planinskog sunca, jednostavno pozivaju na uživanje u svakom trenutku boravka u hotelu. Deluxe sobe nude potpunu udobnost te pogled u šumu.
Sobe i apartmani uključuju besplatan WiFi, klima-uređaj, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima te radni stol. Također obuhvataju vlastitu kupaonicu s tušem, sušilom za kosu i besplatnim kozmetičkim priborom.
Standardna dvokrevetna soba (20–22 m²) nudi udoban smještaj s bračnim krevetom, telefonom, TV-om i mini hladnjakom. Svaka soba ima privatni balkon i kupaonicu s tušem. Sobe su dostupne s klima-uređajem ili bez njega, a na zahtjev je moguće osigurati dječji krevetić, kadicu i pomoćni ležaj.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Premium Holiday home - 33 m2, max. 5 odraslih ili 4 odraslih + 2 djece (do 11,99 godine), 2 spavaće sobe – jedna s bračnim krevetom, a druga s odvojenim krevetima, 2 kupaonice s tušem, dnevni boravak s pomoćnim krevetom (kauč na razvlačenje) i kompletno opremljenom kuhinjom – perilica posuđa, aparat za kavu Nespresso i aparat za filter-kavu, kuhalo za vodu, terasa sa stolom, 6 stolica, 2 ležaljke i suncobranom, klima-uređaj.
Smeštajni objekt Boutique hotel Ruzmarin SPA & Garden gostima nudi klimatizirane jedinice u kojima se nalaze stol, aparat za kavu, mini-bar, sef, flat-screen televizor, kao i vlastita kupaonica s tušem. Sve smeštajne jedinice uključuju sopstvenu kupaonicu s besplatnim toaletnim priborom, dok neke smeštajne jedinice uključuju balkon, a iz ostalih se pruža pogled na bazen.
Soba s pogledom na park: Svijetla i udobno uređena soba s pogledom na park pruža savršeno mjesto za opuštajući odmor. Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog zaslona, vlastitom kupaonicom s tušem i sušilom za kosu te besplatnim Wi-Fi-jem. Pogled na more stvara pravi mediteranski ugođaj.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatna kupaonica
Dvokrevetna soba: Sobe nude svu udobnost hotela s četiri zvjezdice, a pritom su u njima korišteni prirodni materijali koji ioniziraju zrak i ne utječu na okoliš. Namještaj je izrađen od masivnog drva i obrađen prirodnim materijalima (uljen i voskan), podovi su masivni i voskani, posebni prekidači sprječavaju elektrosmog, a zidovi su obojeni bio bojama bez štetnih primjesa. Posteljina i ostale tkanine izrađene su od prirodnih materijala.
Dvosobni apartman Erica Lux (50 m² s dvorištem ili 33 m² s terasom): Jedna spavaća soba ima bračni krevet, a druga ima krevet na kat ili dva kreveta za 1 osobu. Klimatizirani apartman ima potpuno opremljenu kuhinju s perilicom posuđa, prostor za sjedenje s TV-om ravnog ekrana sa satelitskim programima i kupaonicu s tušem.
Sobe: Hotel raspolaže s 254 potpuno klimatizirane sobe i suitea s modernim namještajem, besplatnim Wi-Fi-jem, satelitskom TV-om, mini hladnjakom, aparatom za kavu/čaj i radnim prostorom. Neke sobe nude prekrasan pogled na Prag.
Smještaj: Hotel ima 41 moderno opremljenu sobu. Na raspolaganju su različiti tipovi soba: dvokrevetne, trokrevetne sobe, Junior suite i Family suite. Sve sobe su klimatizirane, opremljene SAT-TV-om i telefonom, te imaju prekrasan pogled na more ili na brdo Osoršćicu. Hotel sadrži restoran, hotelski bar, sauna zonu, masažu i fitness i bazen.
Dvokrevetna soba, pogled na park: Uživajte u opuštajućem odmoru u moderno opremljenoj superior dvokrevetnoj sobi s pogledom na park. Soba površine približno 26–30 m² nudi udoban smještaj za do 2–3 osobe, uz mogućnost bračnog ili odvojenih kreveta te dodatnog ležaja. Kvalitetni kreveti osiguravaju ugodan i miran san, dok elegantno, moderno uređena kupaonica pruža potpuno opuštanje nakon dana istraživanja. Soba spaja udobnost, suvremeni dizajn i izvrsnu lokaciju, stvarajući idealno okruženje za opuštajući odmor.
Hotel raspolaže s ukupno 74 smještajne jedinice. Sve sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom, flat screen SAT-TV, telefonom, fenom i besplatnim Wi-Fi internetom. Većina soba okrenutih prema moru ima privatni balkon s očaravajućim pogledom na Kvarner i otok Krk. Dvokrevetna soba u mansardi: dvokrevetna soba s krovnim prozorom, veličine 19 m2. Uključuje bračni krevet dimenzija 160 x 200 cm, radni stol, klima-uređaj, moderni SAT TV i kupaonicu s kadom.
Dvokrevetna soba, pogled na park: Uživajte u opuštajućem odmoru u moderno opremljenoj superior dvokrevetnoj sobi s pogledom na park. Soba površine približno 26–30 m² nudi udoban smještaj za do 2–3 osobe, uz mogućnost bračnog ili odvojenih kreveta te dodatnog ležaja. Kvalitetni kreveti osiguravaju ugodan i miran san, dok elegantno, moderno uređena kupaonica pruža potpuno opuštanje nakon dana istraživanja. Soba spaja udobnost, suvremeni dizajn i izvrsnu lokaciju, stvarajući idealno okruženje za opuštajući odmor.
Sobe: Vrhunski opremljene sobe predstavljaju savršenu sinergiju udobnosti i moderne elegancije u kojoj ćete zasigurno uživati. Superior soba je prostrana soba s klima uređajem, satelitskim LCD TV-om, mini barom i sefom. Smještajna jedinica uključuje 2 spojena ležaja, balkon te kupaonicu s kadom ili tušem i sušilom za kosu.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Korištenje vanjskog bazena i ležaljki za sunčanje, 04.06. - 07.06.
Obavite važan pregled za rano otkrivanje bolesti organa trbušne šupljine
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Dvokrevetna soba s dodatnim ležajem: prostrana soba od 26m² s king-size krevetom (180x200cm), sofom na razvlačenje za jednu osobu i balkonom s pogledom na grad. Idealna za obitelji s djetetom ili manje grupe do 3 osobe. Soba uključuje klimu, Smart TV, sef, mini bar, besplatan WiFi.
Uklonite nečistoće, višak ulja i mrtve stanice te hidratizirajte kožu
Dvokrevetna soba prostrana je i udobno opremljena soba, veličine približno 30 m², pogodna za dvije osobe uz mogućnost smještaja do dvije dodatne osobe. Soba ima balkon ili terasu u prizemlju, pa gostima pruža ugodan kutak za opuštanje na svježem zraku. U sobi se nalazi francuski ležaj ili odvojeni ležajevi, a za ugodan boravak gostima su na raspolaganju klima-uređaj, mini bar, sef, telefon, SAT TV te kupaonica s kadom, WC-om i sušilom za kosu.
Standard sobe nalaze se u bungalovima. Sobe (28 m²) imaju 2 odvojena kreveta, individualno podesivi klima uređaj, veliki balkon, tuš kabinu, kupaonske potrepštine, TV ravnog ekrana sa satelitskim programima i dnevno čišćenje.
Sobe: Sve sobe su moderne, prostrane i klimatizirane, s prekrasnim pogledom na more. Opremljene su satelitskim LCD TV-om, sefom, mini hladnjakom (na zahtjev), telefonom, tušem i sušilom za kosu. Dostupne su dizalom.
Standard soba s dvokrevetnim ležajem je poput šetnje po vodi jezera Hévíz. Opuštajuće tirkizne i ugodne svjetlosti. Renovirane sobe, francuski ili odvojeni kreveti, kvalitetni, po mjeri izrađeni, udobni madraci, posteljina Billerbeck. Kupaonica s tušem ili kadom, WC. Radni stol sa stolicom, stol s foteljom. Mini bar (dopuna na zahtjev), sef u sobi, telefon, LCD TV, sušilo za kosu, ogrtač za kupanje, balkon sa stolicom i sušilom za rublje, besplatan Wi-Fi, USB priključak, individualno podesiva klima. Na dan dolaska dobivate bocu mineralne vode (0,75 l) i kuhalo s dnevno napunjenom opremom za pripremu kave i čaja. Osnovna površina: 25–26 m².
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Mobilne kućice mogu primiti do 6 osoba, potpuno su opremljene i imaju velike terase s kojih se pruža prekrasan pogled na more. Mobilne kućice su dimenzija 8x4m, odnosno 32 m2 i mogu ugostiti do 4+2 odraslih osoba. Svaka mobilna kućica ima svoju natkrivenu terasu od 24 m2 sa stolom i stolicama za 6 osoba. Mobilne kućice sadrže: opremljenu kuhinju s kompletom posuđa za 6 osoba, hladnjakom i zamrzivačem, sobu s bračnim krevetom, sobu s dva odvojena kreveta, dnevnu sobu s krevetom na razvlačenje za dvije osobe, dvije kupaonice, klima uređaj, plahte, ručnike, parking mjesto, Wi-Fi.
