Sve ponude
Opustite se u Deluxe sobi, dizajniranoj za vašu udobnost u miru i tišini. Na vama je da odaberete king size krevet ili dva odvojena kreveta. Na raspolaganju su vam klima uređaj s ručnom kontrolom, mini bar, Smart-LED TV s međunarodnim programima i pristup internetu. Kupaonica je osvijetljena dnevnim svjetlom.
Premium Family mobilna kućica pruža savršenu kombinaciju udobnosti, privatnosti i boravka u prirodi. Moderna kućica sastoji se od dvije odvojene spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, potpuno opremljene kuhinje te prostrane terase s prekrasnim pogledom na kamp i prirodno okruženje. Idealna je za smještaj do 6 osoba i savršen je izbor za obiteljski odmor u blizini Plitvičkih jezera. Gostima su na raspolaganju besplatan Wi-Fi, TV, klima uređaj, posteljina i ručnici te osigurano parkirno mjesto u blizini smještaja.
Sobe: Standardne dvokrevetne sobe (20–26 m²) imaju balkon od 2,5 m² s pogledom na park ili na ulaznu stranu. Veličina kreveta: 200x210 cm (king-size).
Soba s pogledom na park: Svijetla i udobno uređena soba s pogledom na park pruža savršeno mjesto za opuštajući odmor. Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog zaslona, vlastitom kupaonicom s tušem i sušilom za kosu te besplatnim Wi-Fi-jem. Pogled na more stvara pravi mediteranski ugođaj.
Soba s pogledom na more: Svijetla i udobno uređena soba s prekrasnim pogledom na Jadransko more pruža savršeno mjesto za opuštajući odmor. Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog zaslona, vlastitom kupaonicom s tušem i sušilom za kosu te besplatnim Wi-Fi-jem. Pogled na more stvara pravi mediteranski ugođaj.
Hotel Stella nudi ugodne sobe s pogledom na more i terasom, opremljene proizvodima za njegu tijela i TV-om sa satelitskim programima, Wi-FI u cijelom hotelu, restoran i kavanu sa terasom sa panoramskim pogledom na Pelješki most.
Apartmani Mateo nude mogućnost boravka u 4 različita apartmana: Plavi apartman, Zeleni apartman, Bijeli apartman i Crveni apartman. Svi apartmani su opremljeni klima uređajima, a dostupan je i besplatni Wi-Fi.Plavi apartman je najprostraniji, površine 70 m2 (uključujući terasu). Ima 1 spavaću sobu s bračnim krevetom i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje. Plavi apartman je najbolji izbor za 2 odrasle osobe i 2 djece, ali je pogodan i za 4 odrasle osobe. Apartman također ima kuhinju koja je u potpunosti opremljena svim potrebnim aparatima i priborom za jelo za ugodan boravak. U cijenu je uključena i posteljina. Pomoćni ležaj je moguć uz nadoplatu.Zeleni apartman je vrlo moderan i udoban, veličine 60 m2 (uključujući terasu). Ima jednu sobu s 2 odvojena kreveta i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje. Potpuno je opremljen s priborom za jelo i posteljinom za što ugodniji boravak. Terasa je zajednička s crvenim apartmanom za 2 osobe. Zeleni apartman može primiti 4 osobe, najpogodniji je za obitelj s 2 djece, ali je pogodan i za 4 odrasle osobe. Pomoćni ležaj je moguć uz nadoplatu.
Superior soba: klima-uređaj, sušilo za kosu, telefon, TV, priključak za internet, mini-bar, sef, balkon. Bračni krevet može biti podijjeljen u dva odvojena kreveta. Moderni dizajn kupaonice s WC-om, kadom i svim bitnim potrepštinama.
Svi apartmani su opremljeni priborom za jelo i kuhanje prema broju osoba, te kafe aparatom i kuhalom za vodu. Superior apartmani dodatno su opremljeni mikrovalnom pećnicom i fenom za kosu u kupaonici. Parkirna mjesta su pored apartmana.Tip B (4+1) Superior - 46 m ²- dvije spavaće sobe (king size ili twin krevet), u dnevnom boravku kauč na razvlačenje (pogodan za dvoje djece do 12 g.), kuhinja, telefon, kupaonica s tušem i dodatni WC, na prvom katu s balkonom.
Prepustite se svoj ljepoti boravka u kampu, okruženi mediteranskim biljem i borovom šumom. Mobilne kućice Premium Relax unutar 34m2 raspolažu spavaćom sobom s bračnim krevetom, dječjom sobom s dva odvojena kreveta te krevetom na kat, dvije kupaonice, kuhinjom opremljenom s mikrovalnom pećnicom, kuhalom za vodu i perilicom posuđa. Dok djeca spokojno spavaju u svojoj sobi s tri odvojena kreveta, vi možete uživati u ljetnoj večeri na natkrivenoj terasi kućice gdje ćete uz stol za objedovanje i ležaljke pronaći i privatnu hidromasažnu kadu.
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel raspolaže sa 168 moderno opremljenih soba i suiteova vedrog dizajna soba, uglavnom s balkonom i pogledom na more. Svaka soba u ovom hotelu opremljena je modernom i udobnom opremom kako bi gosti imali ugodan boravak. Kupaonice su opremljene tušem ili tuš kadom, sušilom za kosu i hotelskom kozmetikom. Gosti mogu koristiti telefon i besplatni Wi-Fi za komunikaciju i povezivanje s vanjskim svijetom. Za zabavu i opuštanje, sobe sadrže televizor sa satelitskim programima. Sef je na raspolaganju za sigurno čuvanje vrijednih predmeta, dok mini bar omogućuje osvježavajuće napitke i snackove. Klima uređaj prilagođava se potrebama gostiju za grijanje ili hlađenje prostora. Također, gostima su na raspolaganju kućni ogrtači i papuče za dodatnu udobnost. U svakoj sobi nalazi se detektor dima radi sigurnosti gostiju.Opisi soba:➜S3: Standard dvokrevetna soba. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BP: Classic dvokrevetna soba s balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S3BM: Premium dvokrevetna soba s balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2SBM: Superior dvokrevetna soba s balkonom, morska strana. Bračni krevet. 2 pomoćna kreveta: na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S4F: Standard obiteljska soba. Dvije spavaće sobe, jedna s bračnim krevetom, druga s odvojenim krevetima. Kupaonica s tušem.➜S2FP: Classic povezana obiteljska soba s balkonom. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.➜S2FM: Premium povezana obiteljska soba s balkonom, pogled more. Dvije dvokrevetne sobe povezane vratima. U svakoj sobi bračni krevet i pomoćni krevet na izvlačenje (max 14,99 godina). Kupaonica s tušem.
Standardna dvokrevetna soba s dva pomoćna kreveta: soba s dva osnovna kreveta i dva pomoćna kreveta, TV, klima uređaj, vlastita kupaonica
Hotel se može pohvaliti arhitektonski raznolikim dizajnom, što znači da se čak i sobe iste kategorije mogu neznatno razlikovati u rasporedu, kutovima i rasporedu namještaja. Svaka soba ima svoj jedinstveni karakter, ali sve pružaju istu razinu udobnosti i ugodnog boravka. Dvokrevetna soba: pogled na vrt, klima uređaj, vlastita kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Sobe: Hotel nudi ugodne klimatizirane sobe uređene u svijetlim tonovima s modernim sadržajima, uključujući TV, besplatni Wi‑Fi i privatnu kupaonicu. Neke sobe pružaju pogled na vrt ili bazen, što ih čini opuštajućom bazom za parove, prijatelje ili obitelji.
Sobe: Hotel nudi ugodne klimatizirane sobe uređene u svijetlim tonovima s modernim sadržajima, uključujući TV, besplatni Wi‑Fi i privatnu kupaonicu. Neke sobe pružaju pogled na vrt ili bazen, što ih čini opuštajućom bazom za parove, prijatelje ili obitelji.
Soba Collection - pogled na more (23 m²): Bez obzira na to jeste li ovdje zbog posla ili odmora, uživat ćete u osvježavajućem boravku u sobi Collection - pogled na more. Pripremite okrepljujuću šalicu kave pomoću aparata za espresso u sobi dok se opuštate u ogrtaču i papučama.
Dvosobni apartman 10+1: potpuno opremljena kuhinja (staklokeramička ploča, pećnica, kuhalo za vodu, hladnjak s pretincem za zamrzavanje), dnevni boravak s blagovaonskim kutkom (kauč na razvlačenje za jednu osobu i dodatni krevet na kat za 2 osobe), spavaća soba s bračnim krevetom i krevetom na kat, druga spavaća soba s dva kreveta na kat (ukupno u sobi borave 4 osobe), jedna kupaonica s tušem i WC-om te druga kupaonica s kadom i WC-om, dodatni WC, prostrani balkon ili terasa.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Mobilne kućice mogu primiti do 6 osoba, potpuno su opremljene i imaju velike terase s kojih se pruža prekrasan pogled na more. Mobilne kućice su dimenzija 8x4m, odnosno 32 m2 i mogu ugostiti do 4+2 odraslih osoba. Svaka mobilna kućica ima svoju natkrivenu terasu od 24 m2 sa stolom i stolicama za 6 osoba. Mobilne kućice sadrže: opremljenu kuhinju s kompletom posuđa za 6 osoba, hladnjakom i zamrzivačem, sobu s bračnim krevetom, sobu s dva odvojena kreveta, dnevnu sobu s krevetom na razvlačenje za dvije osobe, dvije kupaonice, klima uređaj, plahte, ručnike, parking mjesto, Wi-Fi.
Dvokrevetna soba s dodatnim ležajem: prostrana soba od 26m² s king-size krevetom (180x200cm), sofom na razvlačenje za jednu osobu i balkonom s pogledom na grad. Idealna za obitelji s djetetom ili manje grupe do 3 osobe. Soba uključuje klimu, Smart TV, sef, mini bar, besplatan WiFi.
Sobe su opremljene modernim namještajem koji odiše bojama i mirisom Mediterana. Veličina sobe je 27 m2, a tip kreveta u sobi je King size krevet, dimenzija 160×200. Dostupni su klima uređaj, sef, TV, mini bar, balkon, pomoćni ležaj i besplatno parkiralište.
Sobe: Svih 110 udobnih soba opremljeno je s dva kreveta, na koje se mogu dodati pomoćni kreveti. Sve su opremljene kupaonicom, kabelskom TV, telefonom, bežičnim internetom, mini barom, sefom i aparatom za čaj. Većina soba ima balkon.
Doživite grad legenda, vina i pustinjskih dneva!Uživajte u nezaboravnom obiteljskom vikendu punom istraživanja, zabave i podravske topline. Smjestite se u ugodnom okruženju hotela, otkrijte čaroliju Đurđevca i stvorite uspomene koje ćete pamtiti.
Sobe: Na raspolaganju su jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe s klima-uređajem, balkonom s pogledom na more, LCD SAT TV-om, mini barom, kupaonicom, Wi-Fi internetom, sefom i telefonom. Za obitelji su dostupne i povezane sobe, a također postoje i superior apartmani. Sve sobe imaju besplatan Wi-Fi.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Dvokrevetne sobe u hotelu Boni su prostrane, udobne sobe, opremljene ekskluzivnim namještajem. Sve sobe imaju terasu/balkon, bračni krevet, mogućnost dodatnog kreveta, veličina bračnog kreveta je 180*200 cm. Sobe su opremljene vlastitom kupaonicom s tušem, radnim stolom, mini barom, sefom i LCD TV-om. Sobe imaju pogled na travnjak hotela ili na bazen u uređenom dvorištu okruženom sunčanom terasom.
Soba: Hotel raspolaže s dvadeset superior soba koje su opremljene kupaonicom s tušem ili kadom, blagovaonom, kabelskom LCD TV-om, sefom i besplatnim WI-FI internetom. Neke sobe imaju kauč koji se može pretvoriti u dodatni ležaj za 1 odraslu osobu ili 2 djece. Većina soba ima udoban i prostran balkon.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Dvokrevetna Standard soba: Za 2 odrasle osobe, ovo je smještajna jedinica koja će ispuniti Vaša očekivanja. Sadrži: King size krevet dimenzija 160×200, tuš, klima uređaj, satelitsku TV, LCD TV, mini-bar i Wi-Fi.
Standardna dvokrevetna soba opremljena je klima-uređajem, SAT TV-om, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom i mini-barom. Ima privatnu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu. Dostupan je bračni krevet ili dva odvojena kreveta. Neke sobe imaju balkon i pogled na park, stari grad ili Učku.
Dvokrevetna soba – strana more: soba okrenuta prema moru. Opremljena je klima-uređajem (hlađenje/grijanje), SAT TV-om, telefonom, besplatnim Wi-Fi-jem, sefom, mini-barom i radnim stolom. Ima privatnu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, a neke sobe imaju tuš s masažerom. Na upit je moguća soba s balkonom, spojene sobe ili dodatna ležaja.
Udoban Deluxe apartman Bolfenk s balkonom i kaminom može ugostiti do 6 osoba. Apartman ima dvije spavaće sobe, a u svakoj se nalaze dva osnovna ležaja i dodatni izvlačni ležaj standardne veličine. Na raspolaganju je i prostrani dnevni boravak sa sjedećom garniturom koja se može koristiti kao dodatni ležaj, kao i kamin koji stvara ugodnu atmosferu. Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju pogodnu za pripremu obroka te kupaonicu.
Soba: Hotel ima 28 soba, sve opremljene kupaonicom s kadom ili tušem, kabelskom LCD TV-om i besplatnim WI-FI internetom. Prostrane dvokrevetne sobe imaju dva ili više pomoćnih ležaja i balkon s pogledom na šumu.
Soba: Hotel ima 28 soba, sve opremljene kupaonicom s kadom ili tušem, kabelskom LCD TV-om i besplatnim WI-FI internetom. Prostrane dvokrevetne sobe imaju dva ili više pomoćnih ležaja i balkon s pogledom na šumu.
Superior dvokrevetna soba: Opustite se u autentičnom prostoru koji odiše luksuzom. Hotel nudi elegantne i svijetle sobe koje pružaju poseban nivo udobnosti. Pažljivo odabrane tehnologije sobe idu korak dalje kako bi Vaš boravak bio prijatan. Vaš izbor je dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 28 m2, a tip ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa na rasklapanje za jednu osobu. Na raspolaganju je balkon, TV, mini bar i klima uređaj.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Standardna dvokrevetna soba (21 m2) sadrži privatnu kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, TV ravnog ekrana i klima-uređaj, a neke sobe također nude i prostor za sjedenje. U objektu Villa Dvor Kornić sve sobe imaju balkon i nude posteljinu i ručnike.
Standardna dvokrevetna soba (21 m2) sadrži privatnu kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, TV ravnog ekrana i klima-uređaj, a neke sobe također nude i prostor za sjedenje. U objektu Villa Dvor Kornić sve sobe imaju balkon i nude posteljinu i ručnike.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Superior dvokrevetna soba s balkonom (21 m2): Soba je klimatizirana i opremljena SAT TV, telefonom, radnim stolom, mini barom, sefom, sušilom za kosu. U sobi postoji mogućnost postavljanja dodatnog ležaja za 1 osobu (sofa veličine 80 cm x 190 cm). Pomoćni ležaj prikladan je za treću odraslu osobu. Orijentacija sobe je na morsku stranu. Sobe su renovirane 2024. godine.
Suite s balkonom (35-37 m²) uređen je vrlo elegantno, s namještajem i opremom vrhunske kvalitete. Svi suitevi imaju prostrani balkon i okrenuti su prema moru. Pogodnost dodavanja još jednog ležaja posebno će razveseliti svaku obitelj u potrazi za svojom morskom destinacijom.
Family suite (40 m²) je prostrani obiteljski apartman s balkonom. Sastoji se od dvije spavaće sobe (prva s bračnim krevetom, druga s odvojenim krevetima) te dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje (140 x 200 cm). Na kauču se mogu smjestiti maksimalno 2 djece do 18 godina (17,99) ili 1 odrasla osoba. Sve prostorije su klimatizirane i uključuju balkon, kupaonicu s tušem, WC-om i toaletnim potrepštinama. Gostima su na raspolaganju i sef, mini hladnjak te besplatan bežični internet.
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard obiteljska soba, morska strana (32 m2): 4 ležaja (jednokrevetni/ bračni krevet + pomoćni ležaj na izvlačenje), 1 kupaonica, balkon na morskoj strani, klima uređaj, TV. Na samo 50 metara od mora, u okruženju mirisne borove šume, uživajte u čarima prirode i šumu valova u Standard obiteljskoj sobi s balkonom na morskoj strani. Idealna je za obitelj s više djece ili dvije manje obitelji. Osmišljena za udobnost i privatnost, pruža savršen prostor za zajednički odmor uz blizinu prirode i plaže.
U dvokrevetnoj sobi nalazi se bračni krevet s pomoćnim ležajem, papuče, klima, mini bar, TV, telefon, kupaonica, kupaći ogrtač, sušilo za kosu.
Economy soba: Soba se sastoji od kupaonice s tuš kabinom ili kadom, spavaće sobe s dva odvojena (twin) kreveta te fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površina sobe je oko 20 m2.
Comfort plus soba s balkonom strana more (24 m²) uključuje 1 pomoćni rasklopni ležaj (80 x 190 cm). U slučaju smještaja dvoje djece u sobi, jedno dijete do 8 godina (7,99) spava na krevetu s roditeljima odnosno odraslom osobom, dok drugo dijete do 8 godina (7,99) spava na pomoćnom rasklopnom ležaju. Sve prostorije su klimatizirane i uključuju balkon, kupaonicu s tušem, WC-om i toaletnim potrepštinama. Gostima su na raspolaganju i sef, mini hladnjak te besplatan bežični internet.
Smještaj: Kuće za odmor Oštro (20 jedinica) mogu primiti do 5 osoba i pružaju ugodan boravak. U prizemlju se nalaze kuhinja, prostrani dnevni boravak, WC i velika terasa za objedovanje na otvorenom. Na katu su dvije spavaće sobe (jedna s izlazom na balkon s ležaljkama), kupaonica te dodatni balkon sa sjedećom garniturom. Gostima je na raspolaganju besplatan parking.
Mobilna kućica Bellavista površine je 24 m2 i ima 10 m2 terase. Ima 2 spavaće sobe, kuhinju, klimu, privatnu kupaonicu, sušilo za kosu, hladnjak, SAT, Wi-Fi.
Standard trokrevetna soba: Opustite se u udobnosti! Naše standardne trokrevetne sobe opremljene su s tri odvojena kreveta, što osigurava maksimalan komfor za 3 osobe ili 2 osobe i malo dijete. Treći ležaj je veličine običnog kreveta, tako da se ne morate mučiti oko pomoćnog ležaja. Naše standardne trokrevetne sobe imaju balkon. Ovaj tip sobe nema klima uređaj. Kapacitet: 2+1 osoba. Veličina: 28 m2.
Junior Suite Park Strana: 2+2, 40 m2, s balkonom. Soba ima bračni krevet/odvojene krevete, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje (80 x 200 cm), kupaonicu s kadom, sušilo za kosu, SAT TV, besplatni WiFi, klima uređaj, sef, telefon.
Junior Suite Park Strana: 2+2, 40 m2, s balkonom. Soba ima bračni krevet/odvojene krevete, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje (80 x 200 cm), kupaonicu s kadom, sušilo za kosu, SAT TV, besplatni WiFi, klima uređaj, sef, telefon.
Superior dvokrevetna soba (veličine 24 m2) s balkonom sadrži klimu, sef, satelitski TV, privatnu kupaonicu, sušilo za kosu, ogrtač, fotelja (80x200) kao pomoćni ležaj.
Standard mobilna kućica: lijepa i jednostavna mobilna kućica, idealna za 4 osobe. Veličine 22 m2 (7,3 m * 3m). Uređena u duhu mediterana, obložena dekorativnim kamenom; predstavlja pravi mali prototip kamene kućice, tipične za podneblje otoka. Sastoji se od 2 spavaće sobe, 1 kupaonice, dnevnog boravka te kuhinjske niše. Opremljena klima uređajem, televizijom, natkrivenom terasom, sa sjedećom garniturom i ležaljkama.Sportske aktivnosti: Zašto se ne biste pridružili besplatnim vođenim šetnjama 1. 5., 9. 5. i 16. 5.? Kamp Tiha u Šilu nalazi se blizu mnogih zanimljivih izletišnih odredišta, i time je njegova lokacija idealna polazišna točka. Da li ste znali da cijeli otok Krk možete propješačiti za sedam dana? Krenite u pješačku avanturu, skrojenu po mjeri ljubitelja prirode i otkrijte svu ljepotu i raznolikost Zlatnog otoka. Vođene šetnje su kružne i nisu zahtjevne, dužine do 10 km. Više informacija možete pronaći na: http://www.visitdobrinj.hr/.SAVJET: Odjeću prilagodite godišnjem dobu, odabrati čvrstu i udobnu obuću za duže pješačenje, ponijeti zaštitu od sunca, kiše i vjetra: vjetrovku, pokrivalo za glavu (šešir ili kapu), sunčane naočale. I uživajte u prirodnim ljepotama!
Superior ili standard ville raspoložu sa dvije spavaće sobe, svaka sa dvije kupaonice sa tušem, wc-om, kuhinja/dnevni boravak u jednom prostoru gdje je smješten kauč na razvlačenje pogodan za dvije osobe.
Superior ili standard ville raspoložu sa dvije spavaće sobe, svaka sa dvije kupaonice sa tušem, wc-om, kuhinja/dnevni boravak u jednom prostoru gdje je smješten kauč na razvlačenje pogodan za dvije osobe.
Smještaj: Svaka soba pažljivo je dizajnirana kako bi gostima ponudila potpunu udobnost i osjećaj opuštanja. Sobe su luksuzno namještene i uključuju: klima uređaj, LCD TV s kabelskim programima, besplatni Wi-Fi, minibar, radni stol, modernu kupaonicu s tušem i setom hotelske kozmetike, besplatno parkiralište. Posebnu atmosferu upotpunjuje izniman pogled na šumu Banj Brda ili rijeku Vrbas, što doprinosi osjećaju mira i povezanosti s prirodom - idealno za oporavak i opuštanje.3D galerija: https://my.matterport.com/show/?m=Dy3vNP3WQUf
Soba za 2+1: 19 m2, spavaća soba s bračnim ili dva odvojena kreveta + sofa, kupaonica s kadom, balkon s pogledom na park, LCD SAT TV, sušilo za kosu, telefon s izravnim biranjem.
Economy soba: Soba je veličine oko 18 m2. Ima odvojene krevete za jednu osobu i fotelju na razvlačenje koja služi kao dodatni ležaj, te kupaonicu s tušem.
Prostrani dvosobni apartman (4+2) veličine 97 m² pogodan je za do 6 osoba. Sastoji se od dvije spavaće sobe (bračni krevet i krevet na kat), dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje te dvije kupaonice, što omogućuje ugodan boravak za obitelji ili grupe.Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju s blagovaonicom, klima-uređaj, besplatan Wi-Fi te balkon i terasu. Gosti mogu uživati u pogledima na more, vrt, bazen ili grad, a smještaj nudi sve potrebno za opušten i ugodan odmor.
Prostrani dvosobni apartman (3+2) veličine 85 m² pogodan je za do 5 osoba. Sastoji se od dvije spavaće sobe (bračni krevet i jedan krevet za jednu osobu), dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje te čak tri kupaonice, što osigurava dodatnu udobnost tijekom boravka. Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju s blagovaonicom (perilica posuđa, pećnica, aparat za kavu), klima-uređaj, perilicu rublja i privatnu terasu. Gosti mogu uživati u ugodnim pogledima na vrt, bazen ili unutarnje dvorište, a smještaj nudi sve potrebno za opušten i ugodan odmor.
Prepustite se jedinstvenom glamping predahu i opustite se u vrhunski opremljenim glamping šatorima s 2 spavaće sobe. U šatoru je i kupaonica, kuhinja s dnevnim boravkom koja se u bilo kojem trenutku može spojiti s natkrivenom terasom. Zbog klimatizacije kojom je opremljen, idealan je za boravak u vrućim ljetnim danima, ali i u proljeće ili jesen. U blizini kampa nalazi se i sanitarni čvor koji svojim uređenjem i opremljenošću podiže kamping odmor na višu razinu. Uz osnovne sanitarne čvorove, umivaonike, tuševe i WC, tu su i perilice i sušilice rublja, te prostorije za ručno pranje posuđa. Dodatnu udobnost obiteljima s djecom pružaju dječji toaleti i svlačionice za bebe.
Economy soba - Ova je soba idealna za smještaj max. 2 odrasle osobe i jednog djeteta do 13 god. Površina sobe je oko 18 m2, a sastoji se od kupaonice s tuš kabinom i spavaće sobe s bračnim ležajem kojeg je moguće odvojiti na dva ležaja za jednu osobu te foteljom na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Dodatno: moguć dodatni ležaj, moguć dječji krevetić, pogled na park, klima, privatna kupaonica i WC, sušilo za kosu, TV, satelitska televizija, direktna telefonska linija, Wi-Fi.
Classic soba s balkonom i dodatnim ležajem - soba je površine oko 18 m2 i idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe i jedno dijete. Soba ima kupaonicu s tušem, bračni krevet i kauč na razvlačenje koji služi kao ležaj.
Hotel raspolaže s 184 smještajne jedinice, uključujući 160 dvokrevetnih soba, 11 dvokrevetnih soba s pomoćnim ležajem i 13 dvokrevetnih apartmana. Sve standardne sobe su potpuno opremljene i sadrže francuski krevet ili dva odvojena kreveta. Apartmani uključuju francuski ili dva odvojena kreveta, te jedan pomoćni ležaj. Sobe i apartmani opremljeni su TV-om, telefonom, klimom, mini barom (uz depozit), Wi-Fi internetom i vlastitom kupaonicom. Neke sobe posjeduju terasu. Standardne sobe su isključivo dvokrevetne i nije moguće dodati pomoćni ležaj. Sobe, studiji i apartmani mogu imati kauč, sofu ili fotelju na razvlačenje kao pomoćni ležaj.
Hotel se sastoji od četiri vile koje nose nazive prema biljkama: Lavanda, Hortenzija, Pinea i Tilia, simbolizirajući bogatstvo zelenila i mediteranski šarm hotela. Sobe se nude u različitim tipovima: standardne sobe, obiteljske sobe i apartmani. Standardne sobe imaju francuski krevet ili dva odvojena kreveta, a mogu uključivati i pomoćni ležaj. Apartmani imaju spavaću sobu s francuskim ili dva odvojena kreveta te dnevnu sobu s jednim ili dva pomoćna ležaja. Obiteljske sobe sastoje se od dvije standardne sobe povezane vratima. Sobe su opremljene kabelskom TV, telefonom, klimom, Wi-Fi internetom, kupaonicom i fenom za kosu. Mnoge sobe imaju balkon. Studiji i apartmani mogu imati kauč na razvlačenje, sofu ili fotelju kao pomoćni ležaj.
Hotel nudi standardne sobe, od kojih svaka sadrži francuski ležaj ili dva singl ležaja, uz mogućnost dodavanja pomoćnog ležaja. Sobe su opremljene kablovskom TV, telefonom, klimom, mini-barom, sefom, kupatilom i fenom za kosu. Neke sobe imaju balkon s pogledom na more. Sobe, studiji i apartmani mogu imati dvosjed, sofu ili fotelju na razvlačenje kao pomoćni ležaj.
Sobe: Sve su sobe svijetle, moderne i toplo uređene. U svakoj se nalazi kupaonica s tušem i sušilom za kosu, prostrani ormar, TV prijamnik i besplatni Wi-Fi, kako biste svoje doživljaje mogli podijeliti s drugima.
Standard soba - 20 m² s King size krevetom, stolom i stolicama za obrok ili rad, TV-om, osnovnim komodama i velikim garderoberom. Ima odvojenu kupaonicu s tušem, WC-om, umivaonikom i osnovnim toaletnim priborom.
Dvokrevetna soba površine je 25 m2, klimatizirana je i zvučno izolirana. Soba ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta, radni stol, kuhalo za vodu, mini bar, sef, TV ravnog ekrana i vlastitu kupaonicu s tušem, besplatnim toaletnim potrepštinama i sušilom za kosu.
Standardna dvokrevetna soba (28 m²) - Prostrana standardna dvokrevetna soba nudi sve potrebno za miran i opuštajući boravak, svega nekoliko koraka od mora, bazena i našeg restorana uz obalu. Klimatizirana soba uključuje dva kreveta, satelitsku televiziju, mini bar, sef i udoban kauč. Privatna kupaonica opremljena je kadom, sušilom za kosu i besplatnim toaletnim potrepštinama. Soba također nudi pogled na more te predstavlja ugodno utočište nakon dana provedenog u istraživanju otoka.
Standard dvokrevetna soba: Sve sobe opremljene su po najvišim stadardima, modernog dizajna, u kojima je sve podređeno Vašem uživanju. Veličina svake sobe je 24m2, a tipovi ležaja u sobama mogu biti dva ,,twin“ kreveta (90cm širine) ili jedan ,,double“ krevet (180cm širine). Sobe su također opremljene minibarom i sefom.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Dvokrevetna Standard soba: (23 m2): ova dvokrevetna soba ima vlastitu kupaonicu s kadom, tušem, sušilom za kosu, besplatnim kozmetičkim priborom i ogrtačima. Klimatizirana soba s TV-om ravnog ekrana, zvučno izoliranim zidovima, prostorom za sjedenje, ormarom i pogledom na vrt.
Sve sobe su klimatizirane i imaju TV ravnog ekrana, minibar i sef. Kupaonice su moderno opremljene s tušem i sušilom za kosu.
