Top nova putovanja
Sva putovanja ›Dvokrevetna soba: nalazi se u prizemlju, LED TV, klima, kupaonica: tuš kabina 120x80 cm, wc, sušilo za kosu, toaletni papir, ručnici, tekući sapun, minibar, veliki i mali ručnik po osobi.
Kupon vrijedi za 3 ili 4 osobe. Kupon vrijedi od 27.06. - 04.07.2026.
Kupon vrijedi za do 4 osobe. Kupon vrijedi od 21.06. - 25.06.2026. (zadnji mogući datum odlaska je 25.6.2026.)
Elegantno uređena dvokrevetna soba pruža ugodan boravak za dvije osobe. Gostima su na raspolaganju bračni krevet ili dva odvojena kreveta, privatna kupaonica, klima-uređaj, besplatan Wi-Fi, TV ravnog ekrana i prostor za sjedenje. Sobe su uređene u ugodnom stilu te osiguravaju miran i opuštajući boravak s pogledom na okolnu prirodu ili grad.
Standard dvokrevetna soba ima minibar, sef, klimu, stol, TV, u kupaonici je kada ili tuš, besplatan toaletni pribor, sušilica za kosu.
Prostrana dvokrevetna standard soba površine 45 m² pruža udoban boravak za najviše dvije osobe. Opremljena je bračnim krevetom ili s dva odvojena kreveta te uključuje klima-uređaj, minibar, aparat za kavu i čaj, sef, TV ravnog ekrana i besplatan Wi-Fi. Gostima je na raspolaganju i privatna kupaonica s tušem ili kadom, sušilo za kosu te radni prostor. Neke sobe imaju pogled na grad, što dodatno doprinosi ugodnom boravku.
Jednosobni apartman (40 m2): Ovaj klimatizirani apartman ima spavaću sobu s bračnim krevetom, dnevni boravak s kaučem na razvlačenje i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Kuhinja apartmana opremljena je hladnjakom i perilicom posuđa. Apartman ima blagovaonicu, ormar, TV ravnog ekrana, klima uređaj i balkon.
Kupon vrijedi za 2 osobe. Ponuda se može iskoristiti od 16.-19.06., 20.06.-03.07., 09.-17.07. i 18.07.-01.08.2026. Isključeni termini: 12.07.26. i 13.07.26.
Kupon vrijedi za 2 osobe i dijete do 5,99 godina u krevetu s roditeljima GRATIS, do 31.08.2026., isključivo za boravke od petka do nedjelje
Adria Glamping Tent: 44 m2 i ima 10 m2 terase. Ima 2 spavaće sobe, kuhinju, klimu, privatnu kupaonicu, sušilo za kosu, hladnjak, SAT, Wi-Fi.
Kupon vrijedi svakim danom, izuzev subote, do 14.08.2026.
Sve ponude
U 2026. godini hotel će provesti značajno renoviranje i modernizaciju postojećih kapaciteta Alem(arisa): klimatizaciju svih smještajnih jedinica, instalaciju TV uređaja, mini–bara i sefa, ulaganje u restoran i kuhinju s ciljem unapređenja gastronomske ponude i usluge, oplemenjivanje prostora kako bi gostima pružili još veću udobnost, a pritom očuvali toplinu domaće atmosfere, otvaranje gaming sobe, otvaranje dječjeg kutka, otvaranje pub-a, renoviranje restorana na plaži, potpuno renoviranje soba u depandansama, renoviranje kupaonica u sobama glavne zgrade objekta, instalacija lifta u glavnoj zgradi objekta.Standard dvokrevetna soba s balkonom: 2 kreveta (double/twin) + pomožni ležaj na izvlačenje, kupaonica, balkon, klima, sef, TV; savršena za opuštanje i uživanje u miru i pogledu na borovu šumu. Uz površinu od 14 metara kvadratnih, idealan je izbor za dvije odrasle osobe, s mogućnošću dodatnog ležaja prilagođenog za djecu do 12 godina (pomoćni ležaj na razvlačenje). Praktičnost i udobnost na korak do prirode!
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Apartman Tulip 4+2 (73 m2) ima kuhinju, boravak s ležajem na razvlačenje za 2 osobe, 2 samostalne spavaonice (jedna spavaonica s bračnim krevetom, jedna spavaonica s odvojenim krevetima), kupaonicu s perilicom i terasu.Radno vrijeme recepcije: glavna sezona (15. lipnja – 15. rujna) od 7 do 20 sati odnosno izvan sezone od 8 do 16 sati.
Hotel Stella nudi ugodne sobe s pogledom na more i terasom, opremljene proizvodima za njegu tijela i TV-om sa satelitskim programima, Wi-FI u cijelom hotelu, restoran i kavanu sa terasom sa panoramskim pogledom na Pelješki most.
Ovaj klimatizirani apartman sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s posuđem, hladnjaka i aparata za kafu i 2 kupaonice s tušem.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Dvokrevetna soba s pogledom na planine (22 m²) ima bračni krevet, terasu, kupaonicu s tušem, sušilo za kosu i klima-uređaj te je pogodna za boravak 2 osobe.
Ultrazvučna kavitacija, vakuum radiofrekvencija, lipolaser, slimm kupola, limfna drenaža, elektrostimulacija
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatna kupaonica
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Standardna soba s bračnim krevetom veličine 19 m² pruža udobnost i funkcionalnost. Soba je klimatizirana i opremljena satelitskom televizijom i mini barom. U privatnoj kupaonici nalaze se WC, kada ili tuš, ručnici, sušilo za kosu i toaletni papir, što osigurava ugodan boravak.
Udoban Deluxe apartman Bolfenk s balkonom i kaminom može ugostiti do 6 osoba. Apartman ima dvije spavaće sobe, a u svakoj se nalaze dva osnovna ležaja i dodatni izvlačni ležaj standardne veličine. Na raspolaganju je i prostrani dnevni boravak sa sjedećom garniturom koja se može koristiti kao dodatni ležaj, kao i kamin koji stvara ugodnu atmosferu. Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju pogodnu za pripremu obroka te kupaonicu.
Dvokrevetne Standard sobe s bračnim krevetom površine 29 m² opremljene su King size krevetom dimenzija 180x200 cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, flat-screen TV, mini bar. Sve smještajne jedinice su klimatizirane i povezane bežičnim internetom. Kupaonica ima tuš kabinu, ogledalo za šminkanje, sušilo za kosu, ručnike.
Sve smještajne jedinice u hotelu su klimatizirane, imaju vlastitu kupaonicu i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni stol, posteljinu, ručnike i sef. U sobama se nalaze garderober, kuhalo, hladnjak i sušilo za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Classic soba s balkonom i dodatnim ležajem - soba je površine oko 18 m2 i idealna je za maksimalno 2 odrasle osobe i jedno dijete. Soba ima kupaonicu s tušem, bračni krevet i kauč na razvlačenje koji služi kao ležaj.
Classic dvokrevetna soba veličine 20 m² uključuje dva odvojena kreveta, kupaonicu, LCD TV, Wi-Fi i telefon.
Sobe: Elegantno uređene u toplim, orijentalnim tonovima, sobe pružaju savršen spoj udobnosti i luksuza. Svaka soba ima klima-uređaj, minibar, TV, besplatan Wi-Fi i moderno opremljenu kupaonicu. Apartmani nude dodatni prostor, jacuzzije ili romantične detalje poput baldahina – savršeni za parove ili medeni mjesec.
Dvosoban apartman: Veličina apartmana: 75 m² - Klimatizirani apartman s posebnim ulazom ima 1 dnevni boravak, 2 odvojene spavaće sobe i kupaonicu s kadom i tušem. Potpuno opremljena kuhinja uključuje štednjak, hladnjak, perilicu posuđa i posuđe. Ovaj prostrani apartman s pogledom na grad ima perilicu rublja, zvučno izolirane zidove, pribor za pripremu čaja i kave te TV ravnog ekrana s kabelskim programima. U smještajnoj jedinici nalaze se 4 ležaja.
Standard soba (20 m²): Ove sobe nude sve što vam je potrebno za ugodan boravak u Grazu. Od vrhunskih kupaonskih potrepština do izbora udobnog bračnog kreveta ili dva odvojena kreveta. Bez obzira vraćate li se sa sastanka ili nakon istraživanja grada, naše elegantne sobe idealan su izbor za vas. Ključne značajke: 2 odvojena kreveta ili 1 bračni krevet, klima uređaj, pribor za pripremu kave i čaja, TV ravnog ekrana, glačalo i daska za glačanje, profesionalno sušilo za kosu i tuš.
Trokrevetna soba pruža udoban i moderan smještaj za do tri osobe, površine oko 22 m². Opremljena je francuskim i jednim jednokrevetnim krevetom (ili s tri odvojena kreveta), a gostima su na raspolaganju klima uređaj, mini hladnjak, kuhalo za vodu, LCD TV, Wi-Fi, sef i potpuno opremljena kupaonica s tuš kabinom i sušilom za kosu. Idealan je izbor za parove ili manje grupe koje traže ugodan boravak u prijatnom ambijentu.
Economy soba s pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Economy soba s francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupaonicu s tuš kabinom.
Dvokrevetna Standard soba je najklasičnija soba sa svim sadržajima potrebnim za opuštajući boravak. Za kratki vikend ili duži boravak, vem sobe nude svu udobnost i privatnost koju želite tijekom odmora.
Sve sobe opremljene su televizorom s kabelskim kanalima, klima uređajem, ručnicima i ogrtačima te imaju vlastitu kupaonicu. Većina soba ima i balkon ili terasu, što dodatno doprinosi udobnosti boravka.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Udobna dvokrevetna soba idealna za parove ili prijatelje, opremljena privatnom kupaonicom, TV-om i osnovnim sadržajima za ugodan boravak. Neke sobe imaju balkon s pogledom na okolno zelenilo ili hotelski kompleks. Soba nudi miran i funkcionalan prostor za opuštanje nakon dana provedenog u termalnim bazenima i wellnessu.
Dvokrevetna soba s balkonom (2+1) udobna je i funkcionalno opremljena soba, veličine približno 24 m², pogodna za dvije osobe uz mogućnost smještaja jedne dodatne osobe. Soba se nalazi u prizemlju i ima balkon ili terasu, gdje gosti mogu uživati u opuštenim trenucima na svježem zraku. U sobi se nalazi francuski ležaj s mogućnošću odvojenih ležajeva, a po potrebi je dostupan i dodatni ležaj ili dječji krevetić. Za ugodan boravak gostima su na raspolaganju klima-uređaj, mini bar, sef, telefon, SAT TV i kupaonica s tušem, WC-om te sušilom za kosu.Soba s francuskim balkonom ugodna je i udobno opremljena soba, primjerena za najviše dvije osobe. Namijenjena je gostima koji žele opušten odmor u Termama Čatež, ali i onima koji hotel posjećuju zbog dobrog osjećaja, odmora ili ublažavanja zdravstvenih tegoba. Soba ima francuski balkon, koji prostoru daje osjećaj prozračnosti i ugodne svjetlosti. Dodatni ležaj u ovoj sobi nije moguć, pa je odličan izbor za parove, prijatelje ili pojedince koji žele ugodan boravak u prijatnom hotelskom ambijentu.
Economy soba s pomoćnim krevetom: veličine oko 20 m2. Ima bračni krevet (neki se mogu odvojiti) i kauč na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kao i kupaonicu s tušem ili kadom te je idealna za maksimalno 2 odrasle osobe i 1 dijete.
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Standard dvokrevetna soba s balkonom: Soba s mogućnošću bračnog ili odvojena kreveta. Sobe su opremljene svim standardnim hotelskim sadržajima. Prostrana kupaonica s tušem. Terasa s vrtnim namještajem s pogledom na prekrasne zelene atrije. Veličina sobe 21 m².
Sobe su dizajnirane s velikom pažnjom, pazeći na detalje, kako bi vaš boravak učinili što ugodnijim i nezaboravnijim. Dizajn je prefinjen i moderan, a paleta boja usklađena je s prirodnim okruženjem. Ovo pomaže gostima u postizanju skladne i mirne atmosfere za pravo opuštanje na odmoru. Sobe pripadaju kategoriji pametnih soba, klimatizovane su, povezane su na Wi-Fi mrežu, svaka ima udobne krevete, LCD TV sa satelitskim kanalima, mini bar, sef, čajnik. U kupaonici s tušem nalaze se peškiri, ogledalo za šminkanje, fen za kosu, papuče i ogrtač.
Dvokrevetne sobe u hotelu Boni su prostrane, udobne sobe, opremljene ekskluzivnim namještajem. Sve sobe imaju terasu/balkon, bračni krevet, mogućnost dodatnog kreveta, veličina bračnog kreveta je 180*200 cm. Sobe su opremljene vlastitom kupaonicom s tušem, radnim stolom, mini barom, sefom i LCD TV-om. Sobe imaju pogled na travnjak hotela ili na bazen u uređenom dvorištu okruženom sunčanom terasom.
Sve smještajne jedinice u hotelu su klimatizirane, imaju vlastitu kupaonicu i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni stol, posteljinu, ručnike i sef. U sobama se nalaze garderober, kuhalo, hladnjak i sušilo za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Soba: Hotel ima 28 soba, sve opremljene kupaonicom s kadom ili tušem, kabelskom LCD TV-om i besplatnim WI-FI internetom. Prostrane dvokrevetne sobe imaju dva ili više pomoćnih ležaja i balkon s pogledom na šumu.
Villa Vanty nudi moderno opremljene sobe i apartmane dizajnirane za vrhunski komfor. Svaka smještajna jedinica posjeduje: flat-screen TV, klima uređaj, kupaonicu s tušem i besplatnim toaletnim priborom, posteljinu i ručnike, radni stol.
Economy soba - Ova je soba idealna za smještaj max. 2 odrasle osobe i jednog djeteta do 13 god. Površina sobe je oko 18 m2, a sastoji se od kupaonice s tuš kabinom i spavaće sobe s bračnim ležajem kojeg je moguće odvojiti na dva ležaja za jednu osobu te foteljom na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Dodatno: moguć dodatni ležaj, moguć dječji krevetić, pogled na park, klima, privatna kupaonica i WC, sušilo za kosu, TV, satelitska televizija, direktna telefonska linija, Wi-Fi.
Klasično dizajnirane dvokrevetne sobe imaju površinu od 20-24 m2 i opremljene su bračnim krevetom, LCD TV-om, sefom, mini barom, klimom i Wi-Fi-jem.
Hotel se može pohvaliti arhitektonski raznolikim dizajnom, što znači da se čak i sobe iste kategorije mogu neznatno razlikovati u rasporedu, kutovima i rasporedu namještaja. Svaka soba ima svoj jedinstveni karakter, ali sve pružaju istu razinu udobnosti i ugodnog boravka. Dvokrevetna soba: pogled na vrt, klima uređaj, vlastita kupaonica, TV ravnog ekrana, minibar.
Sobe u hotelu ARK su moderne, udobne i zvučno izolirane, što osigurava ugodan boravak u Veroni. Opremljene su klima-uređajem, besplatnim Wi-Fi-jem, TV-om ravnog ekrana, minibarom, sefom i privatnom kupaonicom sa sušilom za kosu. Na raspolaganju je i radni stol, pa su sobe pogodne i za odmor i za poslovna putovanja.
Dvokrevetne sobe Landgut Classic nalaze se u novijem, pažljivo arhitektonski usklađenom Haus Windmühleu, gdje prevladavaju svjetlina i prostranost. Više prostora za dobrobit, kako u sobi tako i u kupaonici, okupane svjetlošću, opremljene modernim svijetlim namještajem od masivnog drva - tako su predstavljene sobe Landgut. Kupaonica, WC, sušilo za kosu, satelitska TV, regionalno opskrbljeni minibar, besplatni Wi-Fi, individualno podesivo grijanje i najkraći put do novog Althof VinoSPA osiguravaju vam ugodan boravak.
Dvokrevetna soba s dodatnim ležajem: prostrana soba od 26m² s king-size krevetom (180x200cm), sofom na razvlačenje za jednu osobu i balkonom s pogledom na grad. Idealna za obitelji s djetetom ili manje grupe do 3 osobe. Soba uključuje klimu, Smart TV, sef, mini bar, besplatan WiFi.
Standard dvokrevetna soba je prostorna soba od 29 m² za maksimalno 2 osobe, opremljena jednim bračnim krevetom. Soba uključuje klimatizaciju, prostor za sjedenje, mini bar i LCD TV sa satelitskim kanalima. U moderno uređenoj kupaonici goste očekuju bademantil, fen za kosu i bide. Također je dostupan besplatan Wi‑Fi, sobna usluga i pranje rublja.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Comfort dvokrevetna soba idealna je za dvije ili tri osobe. Ima bračni krevet ili dva odvojena kreveta i mogućnost pomoćnog ležaja. U sobi se nalazi klima, SAT LCD TV, telefon, a u kupaonici tuš i sušilo za kosu. Sve Comfort sobe imaju balkon s pogledom na more. Dvokrevetne sobe imaju veličinu od 18 m², a dvokrevetne sobe s dodatnim ležajem 20 m².
Superior dvokrevetna soba 2+1: 16 - 20 m2, balkon s pogledom na park, bračni krevet/odvojeni kreveti i sofa/dnevni krevet, kupaonica s tušem, klimatizacija, LCD SAT TV, sušilo za kosu, sef.
Elegance Lux soba nudi prostran apartmanski prostor s udobnim bračnim krevetom za potpuni odmor. Prostor upotpunjuje elegantno uređen dio za dnevni boravak i opuštanje. Moderna kupaonica opremljena je tuš kabinom, sušilom za kosu i hotelskom kozmetikom. Gostima su na raspolaganju TV ravnog ekrana, besplatan Wi-Fi i radni stol. Mini bar nudi izbor premium pića. Osigurano je parkiranje pod nadzorom, a recepcija je dostupna 24 sata dnevno. U boravak su uključeni korištenje bazena in teretane3D galerija: https://my.matterport.com/show/?m=Dy3vNP3WQUf
Mini Lodge (13 m² + terasa 6 m²): Glamping šator za maksimalano 2 osobe sadrži klimu, besplatan Wi-Fi, aparat za espreso kavu ILLY, bračni krevet (180x200 cm), mini hladnjak i aparat za filter kavu, kupaonicu s tušem, sušilom za kosu i toaletnim priborom, LCD Flat screen TV i sef dimenzije laptopa.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Sve sobe su klimatizirane, imaju balkon i besplatan WiFi. Superior soba s bračnim ili odvojenim krevetima je prostrana soba s drvenim namještajem i vlastitom kupaonicom s tušem ili kadom. Ove se jedinice nalaze u glavnoj zgradi i nude pogled na bazen ili park. Soba ima balkon, TV, minibar i sef.
Ordinacija primjenjuje najnovija dostignuća dentalne medicine
Standardne sobe nude sve što vam je potrebno za ugodno i opuštajuće iskustvo. Osjećaj doma upotpunjuju besplatni Wi-Fi, sušilo za kosu, sef, minibar, kuhalo za vodu te besplatna kava i čaj. Savršeno mjesto za početak dana – i ugodno mjesto za povratak. Standardne sobe idealne su za udoban smještaj za dva gosta. Svaka soba ima otprilike 20 m², a neke imaju i balkon. Sobe su opremljene s dva odvojena kreveta dimenzija 90×200 cm ili jednim bračnim krevetom dimenzija 180×200 cm. U odabranim sobama može se postaviti i dodatni krevet za trećeg gosta. Skladan interijer, mirne boje i dobro opremljeni sadržaji osiguravaju miran odmor. Sve naše sobe funkcionalno su dizajnirane i pune prirodnog svjetla.
Prekrasno krstarenje po Jadranu polaskom iz Rijeke. Uživajte svoj zasluženi odmor!Ruta R1 : Rijeka – otok Krk – otok Rab – Zadar – Nacionalni park Kornati – zadarski arhipelag – otok Lošinj – otok Cres – RijekaSubota: Rijeka–otok KrkPutujete li u Rijeku svojim automobilom, možete ući u luku od 8:30 ujutro do najkasnije 12:00 sati. Ovdje ćete izvaditi svoju prtljagu, koja će biti pohranjena pod našom zaštitom dok kabine ne budu spremne za korištenje u 11:30 sati. Naši predstavnici uputit će vas u garažu i povesti natrag u luku. Vodite računa o tome da je vrijeme ukrcaja između 11:30 i 13:00 sati. Nakon što se ukrcate naš predstavnik ponudit će vam piće dobrodošlice i upoznati vas s posadom broda i vašim suputnicima. Nakon toga podignut ćemo sidro i zaploviti prema čudesnom otoku Krku. Naša prva stanica je sakrivena uvala u kojoj ćete prvi put moći uroniti u predivno Jadransko more. Nastavljamo prema Krku, glavom gradu otoka ili prema Puntu, našem pristaništu za ovu noć.Nedjelja: otok Krk–otok RabNakon doručka polazimo prema sljedećem otoku, odlazimo na Rab. Otprilike dva sata kasnije, spuštamo sidro u romantičnoj uvali u kojoj ćete imati vremena na pretek za kupanje i sunčanje. U očaravajući grad Rab stižemo u kasno poslijepodne. Vodič će nas dočekati i povesti u obilazak grada. Povijesna jezgra Raba proteže se uskim, stjenovitim rtom okupanim morem, a prepoznatljiva je po svojim dojmljivim zvonicima. Tri ulice prolaze starim gradom – Donja ulica s pregršt lokala, Srednja ulica poznata je po buticima, suvenirnicama i slastičarnicama, a Gornja ulica vodi prema četirima crkvama i njihovim zvonicima. Noćenje u Rabu.Ponedjeljak: Otok Rab–ZadarDanas napuštamo Kvarnerski zaljev i plovimo prema Dalmaciji. Nakon stanke za kupanje stižemo u Zadar, središte sjeverne Dalmacije. Kada pristanemo u Zadru, lokalni vodič dočekat će nas kako bi nas poveo u šetnju kroz grad opasan zidinama, pokazat će nam jedinstvene znamenitosti kao što su Rimski forum, cilindrična crkva svetog Donata ili katedrala svete Stošije. Uživajte u šetnicama s elegantnim buticima i živahnim lokalima, prepustite se zvukovima Morskih orgulja na Rivi čiju melodiju stvaraju valovi, a poznate su diljem svijeta. Noćenje u Zadru.Utorak: Zadar–Nacionalni park Kornati–zadarski arhipelagOvo je zasigurno vrhunac našeg putovanja! Prekrasan krajolik, bezbroj malih i velikih otoka i tirkizno more ‒ Kornati zbilja jesu jedinstveni raj na zemlji. Najveći i najrazvedeniji arhipelag na Jadranu sačinjava 147 otoka, otočića i grebena koji pokrivaju površinu od 35 km duljine. Naše krstarenje nastavlja se iz Zadra prema Proversi, uskom prolazu između Dugog otoka i Kornata, koji predstavlja ulaz u jedinstveni Nacionalni park. Nakon što prođemo kroz upečatljivo područje Nacionalnog parka, nastavit ćemo ploviti prema sjeveru i usidrit ćemo se pored jednog od mnogobrojnih otoka predivnog zadarskog otočja – Dugi otok, Zverinac, Molat ili Olib.Srijeda: zadarsko otočje–otok LošinjPlovimo dalje prema otoku Lošinju. Osim što je poznat po 300 sunčanih ili lagano oblačnih dana godišnje, čuven je također po svojim gustim borovim šumama. Uz malo sreće, možda ćemo ugledati dupine u igri s valovima. Naime, u moru koje okružuje otok Lošinj, postoji više od 200 dupina registriranih u projektu „Jadranski dupini“. Nakon stanke za kupanje, stižemo na Mali Lošinj gdje ćemo provesti večer i prenoćiti.Četvrtak: otok Lošinj–otok CresDanas plovimo prema susjednom otoku Cresu. Otok je osebujan po svojim beskrajnim maslinicima i bezbrojnim stadima ovaca. Suvišno je naglasiti da je janjetina na ražnju jedan od poznatijih specijaliteta otoka Cresa. Poslije obavezne stanice za kupanje, nastavljamo ploviti prema slikovitom gradu Cresu, a tamo ćemo i prenoćiti.Petak: otok Cres–RijekaVrijeme je da se oprostimo od naših otoka. Sa Cresa plovimo uzduž istočne obale Istre prema Rijeci, uz neizostavnu stanku za kupanje u moru. Noćenje u riječkoj luci.Subota: IskrcavanjeNakon doručka iskrcavanje do 9:00 sati.Napomena: Trasa se može promijeniti zbog lokalnih uvjeta i trenutnih vremenskih prilika.
Hotel gostima nudi klimatizirane sobe sa radnim stolom, grijačem vode, minibarom, sefom, TV-om ravnog ekrana, balkonom i vlastitom kupaonicom s tušem. Sve sobe u hotelu Kadmo by Aycon uključuju posteljinu i ručnike.
Sobe su opremljene modernim namještajem koji odiše bojama i mirisom Mediterana. Veličina sobe je 27 m2, a tip kreveta u sobi je King size krevet, dimenzija 160×200. Dostupni su klima uređaj, sef, TV, mini bar, balkon, pomoćni ležaj i besplatno parkiralište.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim krevetom i balkonom: Ugodne dvokrevetne sobe s dva odvojena kreveta i jednim pomoćnim krevetom (kauč na razvlačenje). Sobe imaju terasu s prostorom za sjedenje i pogledom na zeleni atrij ili unutrašnjost.
Economy soba s francuskim ležajem: Soba se sastoji od dva odvojena (twin) kreveta ili francuskog ležaja, fotelje na razvlačenje kao dodatnim ležajem. Površine je od 16 do 20 m2. Nudi kupaonicu s tuš kabinom.
Dvokrevetna soba moderno je i udobno uređena soba površine 20 m² s krevetom širine 180 cm ili dva odvojena kreveta širine 90 cm s pogledom na park i jednim pomoćnim ležajem (dvosjed). Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog ekrana, minibarom, sefom, radnim stolom, prostorom za sjedenje te garderobnim ormarom. Soba ima vlastitu kupaonicu s tušem ili kadom, WC-om, ručnicima, sušilom za kosu i besplatnim toaletnim priborom. Gostima su na raspolaganju i kabelski programi, telefon, grijanje te usluga buđenja, a pušenje u sobi nije dopušteno.
Sobe su dizajnirane kako bi vam ponudile udobnost i mir, samo nekoliko koraka od plaže. Svaka soba je raspoređena u ugodnim, klimatiziranim i svijetlim prostorima, stvarajući opuštenu atmosferu u kojoj ćete se od trenutka dolaska osjećati kao na odmoru. Usluge: klima uređaj, balkon, tuš, sušilo za kosu, televizor, besplatni Wi-Fi, dnevno čišćenje.
Comfort dvoposteljna ili twin soba - Odaberite između prostranog bračnog kreveta ili praktičnih dvaju odvojenih kreveta te uživajte u slikovitom pogledu na otok Krk. Soba sadži radni stol, WC, kupaonicu, kadu, kauč, garderoba/ormar, ručnike, posteljinu. Smještajni su kapaciteti podijeljeni na glavnu zgradu i 11 paviljona pri čemu je većina smještajnih jedinica okrenuta prema moru.Farma magaraca – autentična avantura za cijelu obiteljOtkrijte skriveni biser Kvarnera – Farmu magaraca u Šmriki, udaljenu svega nekoliko minuta vožnje. Ovdje vas očekuje kontakt s jednom od najnježnijih i najugroženijih životinjskih vrsta u Hrvatskoj – primorskim magarcima, čiji se opstanak brižno čuva kroz edukaciju i interakciju s posjetiteljima.Djeca mogu jahati magarce, svi članovi obitelji sudjeluju u vođenoj turi, uče o uzgoju, mogu hraniti i četkati ove simpatične životinje, a pravi biser izleta je vožnja kočijom – iskustvo koje ova farma nudi jedina u Hrvatskoj. Uz to, tu je i igralište, starinski spremnici za vodu i pogled na Kvarnerski zaljev koji oduzima dah. Za ljubitelje prirode i istraživanja:Prepustite se ljepotama Kraljevice i okolice kroz tematske staze koje pričaju priču regije:• Staza “Stazama naših nona” – prošećite putevima na kojima je odrastala generacija prije nas, uz autentičnu atmosferu i prirodni mir.• Staza “Krajolikom našim” – šumske staze, livade i pogledi koji pune pluća i dušu.• Biciklistička tura “Tragovima Frankopana” – kulturno-povijesna ruta koja spaja rekreaciju i naslijeđe ovog kraja.Ove rute idealne su za šetnje, bicikliranje, fotografiranje ili jednostavno – ponovno povezivanje s prirodom.
Standard dvokrevetna soba s pomoćnim ležajem: Skriven od gradskih pogleda i buke, ušuškan u svom prirodnom okruženju, Hotel Bono se izdvaja po moderno opremljenim sobama u kombinaciji nježnih nijansi cvijeta fuksija i vodenih boja. Vaš izbor je dvokrevetna soba s bračnim krevetom i pomoćnim ležajem. Veličina sobe je 29m2, a vrsta ležaja u sobi je King size krevet, dimenzije 180x200cm i sofa dimenzija 90x200cm. Na raspolaganju je klima uređaj, sef, tv i mini bar. Za sve ljubitelje modernog stila s primjesama rustike i skandinavskog dizajna, Hotel Bono je pravi izbor.
Sve smještajne jedinice u hotelu su klimatizirane, imaju vlastitu kupaonicu i balkon. Sobe sadrže flat-screen TV, radni stol, posteljinu, ručnike i sef. U sobama se nalaze garderober, kuhalo, hladnjak i sušilo za kosu. Iz pojedinih soba se pruža pogled na more.
Standard dvokrevetna soba: maksimalni kapacitet 2 odraslih + 1 dijete do 11,99 godina, king size krevet dimenzija 180x210, klimatizacija, satelitska televizija, mini-bar, tuš kabina, sef, sušilo za kosu, čajnik, telefon.
Okružen zelenilom, Hotel Zagreb raspolaže sa 104 udobno namještene sobe i 9 apartmana. Sobe su dvokrevetne, klimatizirane, s kupaonicom, TV- om i prekrasnim pogledom na otok Pag (ovisno o raspoloživosti).
Svaka od 69 smještajne jedinice opremljena je modernim sadržajima i uključuje prostranu spavaću sobu, kupaonicu s tuš kadom ili kadom i terasu s prostorom za odmor. Obiteljske jedinice sastoje se od dvije spavaće sobe koje dijele kupaonicu i terasu.Tipovi soba: dvokrevetna soba s terasom (najviše 2+1 osoba do 3,99 godine), trokrevetna soba s terasom (najviše 3+1 osoba do 3,99 godine) sa mogućnošću pomoćnog ležaja; četverokrevetna soba s terasom (najviše 4 + 1 osoba do 3,99 godine), obiteljska soba s dva pomoćna ležaja u toj sobi (najviše 6 osoba + 1 osoba do 3,99 godine)
Sobe su klimatizirane i opremljene kupaonicom (tuš kabina), satelitskom televizijom.
Sve klimatizirane sobe imaju TV ravnog ekrana, minibar, balkon i vlastitu kupaonicu s kadom ili tušem. Standard soba je dizajnirana da bude privatna oaza koju zaokružuju pažljiva osobna usluga i čaroban pogled na prekrasan hotelski park.
Dvokrevetna soba uključuje klima-uređaj, aparat za pripremu čaja i kave te balkon s pogledom na more. Također ima privatnu kupaonicu s tušem. Smještajna jedinica sadrži 1 krevet.
Economy soba - u ovoj sobi površine od oko 16 m2 udobno će se smjestiti max. 2 odrasle osobe. Soba nudi bračni krevet i kupaonicu s tuš kabinom.
Dvokrevetna soba u Ferienhotel Alber udobno je i ugodno namještena, idealna za opuštajući odmor u dvoje. Nudi ugodnu atmosferu s velikim krevetom, prostorom za odmor te urednom kupaonicom sa svim osnovnim sadržajima. Savršena je za miran boravak jer pruža domaći osjećaj i udobnost nakon aktivnog dana u prirodi ili na skijalištu.
Trokrevetna soba s balkonom, morska strana: odvojeni ležaljevi, mogućnost dodatnog ležaja, privatna kupaonica
Prostrani dvosobni apartman (4+2) veličine 97 m² pogodan je za do 6 osoba. Sastoji se od dvije spavaće sobe (bračni krevet i krevet na kat), dnevnog boravka s kaučem na razvlačenje te dvije kupaonice, što omogućuje ugodan boravak za obitelji ili grupe.Apartman uključuje potpuno opremljenu kuhinju s blagovaonicom, klima-uređaj, besplatan Wi-Fi te balkon i terasu. Gosti mogu uživati u pogledima na more, vrt, bazen ili grad, a smještaj nudi sve potrebno za opušten i ugodan odmor.
Economy soba: dvokrevetna soba s bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizirane i imaju kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, besplatni Wi-Fi, SAT TV i telefon s izravnim biranjem.
Economy soba: dvokrevetna soba s bračnim krevetom (16 m2) za 2 osobe. Sve sobe su klimatizirane i imaju kupaonicu s tušem i sušilom za kosu, besplatni Wi-Fi, SAT TV i telefon s izravnim biranjem.
Classic soba s dodatnim ležajem: Ova soba je veličine oko 20 m2. Ima spavaću sobu s dva odvojena ležaja i foteljom na razvlačenje koja služi kao pomoćni ležaj, kupaonicu s tušem ili kadom te balkon.
Standard dvokrevetna soba morska strana, balkon - Veličina sobe 13m2, balkon, morska strana, tuš.
Apartman je prostran i ima približno 46 m² te nudi udoban boravak za dvije osobe, jer uključuje veliki bračni krevet i kauč na razvlačenje. Posebnost apartmana je hidromasažna kada koja pruža dodatno opuštanje, a tu je i vlastita kupaonica sa svim potrebnim sadržajima. Gostima je na raspolaganju dobro opremljena kuhinja s pločom za kuhanje, hladnjakom, posuđem i pećnicom, a apartman dodatno upotpunjuju prostor za sjedenje, TV ravnog ekrana, klima-uređaj i minibar.
Standardna dvokrevetna soba (20 m2): klimatizirana soba s bračnim krevetom/odvojenim krevetima, TV-om ravnog ekrana s kabelskim programima, vlastitom kupaonicom i balkonom.
Dvokrevetna soba s balkonom i pogledom na more (17 m²) ugodna je i svijetla soba s dva odvojena kreveta. Soba je klimatizirana i opremljena ormarom te balkonom s prekrasnim pogledom na more, idealnim za opuštanje. Gostima je na raspolaganju privatna kupaonica s tušem.Apartman (18 m²) funkcionalno je uređen i pogodan za ugodan boravak. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe i privatne kupaonice s tušem i besplatnim toaletnim potrepštinama. Apartman je klimatiziran te uključuje prostor za sjedenje s TV-om ravnog ekrana, blagovaonicu, ormar, kauč i grijanje. U kupaonici su dostupni ručnici, toaletni papir i osnovna kozmetika.
Soba s pogledom na more: Svijetla i udobno uređena soba s prekrasnim pogledom na Jadransko more pruža savršeno mjesto za opuštajući odmor. Opremljena je klima-uređajem, TV-om ravnog zaslona, vlastitom kupaonicom s tušem i sušilom za kosu te besplatnim Wi-Fi-jem. Pogled na more stvara pravi mediteranski ugođaj.
Soba: Hotel raspolaže s dvadeset superior soba koje su opremljene kupaonicom s tušem ili kadom, blagovaonom, kabelskom LCD TV-om, sefom i besplatnim WI-FI internetom. Neke sobe imaju kauč koji se može pretvoriti u dodatni ležaj za 1 odraslu osobu ili 2 djece. Većina soba ima udoban i prostran balkon.
